folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder E-İmza İle Neler Yapılabilir? Süren Davalarda?

E-İmza İle Neler Yapılabilir? Süren Davalarda?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

covidten oturu affederek tahliye etmemisler miydi hocu?

o ana dava, bende var 8 dava :) riskli kalan sayısı 1 risksiz 7. çok dolaştın yat diyorsun :)) bıldırın hurmaları diye bir kavram var hocam. hem ayranı döktürmemek hem kaseyi çizdirmemek zor iş. mücadeleye devam.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    GoQaN bunu yazdı

@yolbulucu 3 nolu cevabın maalesef doğru değil. Uyaptan dilekçe verebilmen için e imza mecburiyeti var. E-devlet şifrenle yalnızca içeriğe erişebilirsin, dava açamaz dosyalara ek dilekçe va veremezsin.

1 - Evet

2 - Evet (Ancak başın derde girer)

3 - Evet

4 - Hayır

5 - Evet

abi 2 tane dilekce verdim kendi dosyama. eimzasiz yaptim diye hatirliyorum. simdi de eimza olmadan girdim evrak gonderme kismi aciliyor.

edit: burdan ekledim

@retret eimza ile edevletten din degistirebiliyon :P 

Dosya kısmı açılır dostum ama gönderdiğin udf dosya imzalanmış olmalı, yoksa kabul etmiyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    GoQaN bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    GoQaN bunu yazdı

@yolbulucu 3 nolu cevabın maalesef doğru değil. Uyaptan dilekçe verebilmen için e imza mecburiyeti var. E-devlet şifrenle yalnızca içeriğe erişebilirsin, dava açamaz dosyalara ek dilekçe va veremezsin.

1 - Evet

2 - Evet (Ancak başın derde girer)

3 - Evet

4 - Hayır

5 - Evet

abi 2 tane dilekce verdim kendi dosyama. eimzasiz yaptim diye hatirliyorum. simdi de eimza olmadan girdim evrak gonderme kismi aciliyor.

edit: burdan ekledim

@retret eimza ile edevletten din degistirebiliyon :P 

Dosya kısmı açılır dostum ama gönderdiğin udf dosya imzalanmış olmalı, yoksa kabul etmiyor.

haaa doğrusun hocam şimdi hatırladım. aynen uyap dokuman editörden yazıp dilekçeyi eimza ile imzaladım öyle ekledim buraya. udf diyince hatırladım.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.