folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder E-Mail Şifresini Öğrenme

E-Mail Şifresini Öğrenme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dopamin
    dopamin's avatar
    Erkek
    arkadaşlar sanırım fake mail deniliyor(tam yazılışını bilmiyorum).Bunun nasıl olduğunu ve gerçekten işe yarayıp yaramadığını ayrıntılı bir şekilde nasıl yapacağımı anlatan olursa sevinirim.yardımlarınızı bekliyorum..

BaSeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    fake mail birinin adresine başka birinin adresinden mal gönderme gibi açıklanabilir. yada gönderdiğin kişinin enin ip ve isim gibi bilgilerini öğrenmesini istemiorsan.. değişik programlar mevcut bir tanesi downlaod arşivide mailXsender dir.. onunla önerebilrisin.. fakat onun için smtp(simple mail transfer protocol du tam açılımı sanırım) server bulman gerek.. fakat mailx senderda standar birkaç tane gelior die bilorum.. smtp servera bulduğun ipyi yazdığım zaman karşı tarafa mail gider.. birde holyoneın programlarından broadcast var onuda kullanabilirsin.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

eskiden Burda Vardı Güsel Bi Pragram Ne Oldu Ona Ya

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

fakemail ile e-mail şifresini öğrenme kandırma metodudur fake mail başkasının adından mail gönderme anlamına gelir bu günümüzdeki bütün pop serverlarına işlemektedir ki bunun ortadan kalkması için tüm sistemin tamamen değişmesi gerekli...

sen başkasına başkasının adından mail gönderiyosun özel hazırlanmış programları war bunun sen maili okurken yeni bi pencere açılıyo ( sisteme göre değişir bazısında açılmaz ) bi hata oluştu şifrenizi tekrar göndermeniz gerekiyor şeklinde bir html form gelir ( mynette çalışmıyo biliyorum html yasak ) bu form un gönderildiği yer mail servbisiniz değil saldırganın kullandığı gate dir gate e mailiniz ve şifreniz kaydedilir saldırgande burdan şifrenizi alır girer değiştirir vs... olay mantığı budur bana sorarsanız bu hack değil lamerce bi yöntemdir...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dopamin
    dopamin's avatar
    Erkek
    arkadaşlar sağolun programı indirip deneyecem yapamazsam bana detaylı bir şekilde bu olayı anlatacak biri çıkar mı acaba..çok sevinirim.şimdiden kolay gelsin sağolun

BaSeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    program olmadan nasil yapilir bu?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dopamin
    dopamin's avatar
    Erkek

renegadealien
    (AMD Cİ)

5/4/2004 4:34:00 AM
    sana uzak bir yerden
    Erkek Üye Kullanıcı Bilgileri

ya şu mailxsender programının nasıl kullanıldığı hakkında bilgi veririmisin renegadealien..ayrıntılı olursa sevinirim biraz zaman ayırman yeter sanırım

BaSeL
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

GLaDio bunu yazdı:

program olmadan nasil yapilir bu?

Yapamazsın doğal olarak..Web üzerinden Fake atan servisler var ama kullanışlı değiller.Kendin yaptın mı fakeni hem huzurlu olursun , hem bahtiyar :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flawless_victory
    flawless_victory's avatar
    Erkek
    pardon da mail x sender icin stmp servera ihtiyacın var gerci bunun daha güzeli bende var istersen yollayabilirim ama sonucta yine stmp servera ihtiyacın olacak gercii bunları bulmak kolay ama yine de arastırman lazım ama istersen bundan sonraki cevabimda sana yollayabilirim stmp server ve adım adım mail x sender :)

CODER
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PerVerT
    PerVerT's avatar
    Erkek
    abiler fake mail i kime yedireceksin ki artık fake mail yiyenleri toplumdan dışlıyolar internet kullanmaya başlayan herkez @ işeretinden önce fake mailin ne olduğunu öğreniyor bence faka maili nasıl hazırlayacağınızı değil nasıl yedireceğinizi tartışın

Yaşamak Hızlı Bir Ölme Biçimidir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    hoca tarihlere dikkat et bunlar eski konular :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 7916 Toplam Mesaj: 13