E Okul Hack Öğrenci Kurnazlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konu alıntıdır. herkez bilir hemen hemen bu yöntemi bileyende varsa yararlansın

Bölüm 1: (Öğretmene Keylogger Atma)
    *Bildiğiniz gibi her hocada kesinlikle taşınabilir bellek vardır.
    *Hoca bu taşınabilir belleği zaman zaman sınıfa getirir 
    *Bazen bilgisayarda bırakıp tenefüse çıkar  
    *İşte herşey hoca tenefüse çıktığı zamanki 10 dakikalık arada gerçekleştirilecektir 
    **ARKADAŞLARINIZLA HAZIRLIK YAPIN (Tavsiyem sadece bir arkadaş. Nerede çokluk orada b*kluk sözünü akılınızdan çıkarmayın)
    *Arkadaşınız hocayı oylarken siz hemen daha önceden hazırlamış olduğunuz adı: sakınaçma (açma dediğine göre hocan yüzde 97 açacaktır denemiştir) resmi hocanın taşınabilir belleğinin göze çarpacak bir kısmına atacaksınız 
    *Hocanız eve gidince gerek duyduğu zaman belleği bilgisayarına takacak ve (lan bu ne lan tepkisi ile) sakınaçma adlı resmi açacaktır 

*Ondan sonrasını zaten biliyorsunuz 

Bölüm 2: (Yardımcı Arkadaştan Kurtulma)
    *Size yardım eden o arkadaş varya hani işte o ertesi gün soracaktır kanka hoca yemiş mi ?
    *Hayır deyin bi bahane bulun o arkadaşı olaydan çıkarın. Konuıyu bi daha açmayın unutsun. (Nerede çokluk orada b*kluk sözünü aklınızdan çıkarmayın !!!)

Bölüm 3: (Notlarla Oynama)
    *E-okul sistemi çok karışıktır canınızı yakar.
    *Tavsiyem: Notlarınızı okulların kapanmasına 3 hafta kala değiştirmeniz yönündedir.
    *3 hafta kala hoca okuldan bezmiiş, bitse de gitsek havalarındadır o kadar dikkatli olamayacaktır.
    *Notlarınızla en fazla 10 puan oynayın yadaaa atıyorum 47 aldınız 74 yapın hoca farketse bile kendi dikkatsizliğne verecektir  (en çok işe yarayan yöntemdir kendisi)
    *Ayrıca notlarınızdan sakın ama sakın bahsetmeyin:
    -Kanka kanka ya sen mat 1. yazılısından kaç aldın ?
    (Aslında 47 aldın 74 e çevirdin)
    Bu sorudan kaçın, sakıııın cevap vermeyin.
    Şimdi bi düşünün 74 aldım deseniz arkadaşınız soracak kanka nasıl yaa :S senin notlar hep 1 hep 2 diye hatırlıyorum ben :S ?
    Sonra kankanız sizin notu herkesle karşılaştıracak heryerde yayılacak ooooo adam 74 almış gibisinden ve bir gün derste konu açılacak. S*çnıtınz s*çtınız ozaman. Arkalardan bi arkadaş diyecek hooocaaam Ahmet 74 almış sizin yazılıdan   Hoca söyle bi düşünecek (hele bide göz önündeyseniz yani hocayla aranız iyise) lan ben bu çocuğa 47 vermedim mi Allah Allah kafayı bozmaya başladık :S :S İşte yakalandınız ama burada 47 yi 74 yapmanın avantajı devereye girer hoca kendi dikkatsizliğine verir yırtarsınız ama not 47 olarak kalır yine orada  

ALTIN KURALLAR:
    *Yalnız çalışın ilk bölüm hariç (ilk bölümden sonra arkadaşınızı sallayın gitsin)
    *47-74 gibisinden rakamların yerlerini değiştirerek avantaj sağlayabilirsiniz 
    *Öyle bir imkaanınız yoksa en fala 10 puan arttırınız !!!!
    *Kesinlikle kimseye anlatmayınız.
    *Hocalardan uzak durunuz sizi hatırlamalarına izin vermeyiniz. (eğer sizi iyi tanıyorlarsa notlarnızı da unutmayacaklardır çünkü)

ÖNEMLİ !!!!!
    *Yakalanırsanız haberiniz yokmuş gibi davranın ben bilmiyorum ayaklarına yatın işe yarayacaktır.
    *Notlarınızı internet cafe lerde değiştirin ip sorunundan kurtulun 

NOT !!!!

YAKALANIRSANIZ BEN SORUMLU DEĞİLİM SADECE SİZE YOK GÖSTERDİM.

EDİT: Öğretmen yazılı tarihini girdikten sonra 10 gün içinde girebilirmiş notu e okula. Ondan sonra sistem kilitlenirmiş. Bilginize sunarım.
    ( Öğretmen bir akrabam var onunla konuştum bu konuyu, bana bunu söyledi, 10 gün içinde görmelisin işini dedi. )

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

iyide sadece ilkokulda 1 öğretmen bütün derslere girmiyormu ? bunu bütün hocalara aynı sistemle yedirmek zor olmazmı ?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ewet haklısın peki şöyle düşündünmü ? diyelimki lise deki herangi bir öğretmene yedirdin keyloggeri ne yapa bilirsin =)) ben binlerce şey yapa bilirim msn şifresini alarak diğer hocalarla bağlantıya gecerek onlarada yedirebilirim yada facebook'tanda bu tamamen senin mantığınla kayanaşacak şeyler sosyalmühendisliğine kalmış hacı

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Peki resmi kayıtlarla oynamanın kaç yıldan başladığı hakkında bir yazı yazabilir misin :P

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Holyzone bunu yazdı:
    -----------------------------

Peki resmi kayıtlarla oynamanın kaç yıldan başladığı hakkında bir yazı yazabilir misin :P

hesaplamıstım, su an tam 13 yıl hapis yatmam lazım.

yasasın 18 yas altı özgürlük.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vallah yapan düşünsün banene =))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Bu amatörcesi olmuş.

Lisede arkadaşlar hoca adına sahte evrak düzenleyip meb'e fax çekmişlredi yeni şifre için, sonra yeni şifreyi alıp hocaya bi mektup yollamıslardı bakanlıktan gelmiş gibi..

Uzun güzel bi hikayeydi. İstek olursa anlatırım :)

"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

fitili ateşle sonra kimin elinde patlarsa patlasın o da iyimiş !!!

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MrSari bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

fitili ateşle sonra kimin elinde patlarsa patlasın o da iyimiş !!!

:D vallah öyle akıl akıldan üstündür. belkide daha değişik güzel şeyler gelicek aklına yapan adamın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

hocam en iyi yöntem okulda pc den en iyi anlayan olmaktır her sorun için size getiriyorlar bilgisayarları böyle elimden müdür hariç bütün hocalaın pc geçti :D oda müdür pek pc kullanmayı anlamıyordu :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

en önemlisi konunda şu cümle Bölüm 1: (Öğretmene Keylogger Atma)

geresisi teferruattır onu yapabilecek kapasitede bir kişi yaptıysa zaten senin anlattığın diğer tüm şeylerden  çok daha fazla kurnazca hareket eder ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 11986 Toplam Mesaj: 65