folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara Aldım Likit Sorunsalı

E-Sigara Aldım Likit Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

sigaranın üstte bıraktığı kokusu nedeniyle ve valide kokudan dolayı balkonda içirtiyo zorla ondan bi deneyim diye 

http://www.elektroniksigaravip.com.tr/urun/delirium-swiss-slim-v2-elektonik-sigara.html  başlangıç olduğu için bu marka ve modelden aldım birde 5 li paket iç coil aldım ve likite gelirsek

http://www.elektroniksigaravip.com.tr/urun/ekoms-crazy-korn-elektronik-sigara-likiti-30-ml.html bu likit normal likitlerden daha pahalıydı bende daha güzel olur diye aldım

ve 

natura diye bir likit aldım ikisinide deniyorum boğazım çok yanıyor ilk başlarda olduğu için mi böyle zamanla geçicek mi kimisi 1 haftaya alışıyorsun hiç bir şey kalmıyo diyo .

açıkcası likit önerileri istiyorum hatırladığım kadarıyla tahribatta e sigara kullanan çoktu .

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Natura at çöpe direk en dandik likit 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

30ml 60 liraya iyi kitlemişler

Öncelik güzel bi nbase al 3 mg nikotini geçirme

Burda likitçi arkadaşlardan temin et alışma işi öyle uzun sürmez 5 dk da alışırsın normalde boğaz yakma işi farklı

Tayga tarafından 17/Oca/17 19:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

şuan alıştım yakmıyor. şöyle ferah baymayacak aromalı ne önerirsiniz ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

O cihaz ve natura likiti alarak intihar etmişsin hocam

elektronik sigaradan soğumadan

@nereodi nin sattığı cihazlardan birini kesinlikle almalısın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Grande nin kavunlu, muzlu ve kurabiyeli likitleri bence şahane. Çevremde içen ve kokusunu alan herkes likitlere bayıldılar hatta esigaraya sırf bu likitler yüzünden başlamak isteyenler oldu :)

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Grande nin kavunlu, muzlu ve kurabiyeli likitleri bence şahane. Çevremde içen ve kokusunu alan herkes likitlere bayıldılar hatta esigaraya sırf bu likitler yüzünden başlamak isteyenler oldu :)

Nerden aldın hocam. Bide fiyat yazarmısın. Cihaz aldım ama hala sigara içiyorum. Tatmin edecek likit bulmam lazım. 

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Nerden aldın hocam. Bide fiyat yazarmısın. Cihaz aldım ama hala sigara içiyorum. Tatmin edecek likit bulmam lazım. 

http://yapaysigara.net/e-likit/grande/grande-likit-maniaco-melon-kavun   burda var hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    sanane bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

http://yapaysigara.net/e-likit/grande/grande-likit-maniaco-melon-kavun   burda var hocam

Aynen buradan aldım. 4lü alımda 3 fiyat ödeme gibi kampanyaları da vardı.

Bende de öyle oldu hocam. 2 ay neredeyse hiç sigara içmedim esigara tatmin etti. Sonra meyveli, kahveli, çikolatalı likitler baymaya başladı. Sigara isteğimi kesse de beynim hep tütün tadı istedi, ben de sigaraya döndüm tekrar.

Bütün tütün likitlerine baharat katmışlar çorap gibi kokuyor mk . Saf tütün tadı olan bir likit ise yok galiba. Bilen varsa söylesin :/

DadasAdam tarafından 17/Oca/17 21:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

kaliteli likit istiyorsan milkman, policeman, five pawns, lotus 

Kesinlikle pişman olmazsın.

Facebook gruplarını bul

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı
    sanane bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Aynen buradan aldım. 4lü alımda 3 fiyat ödeme gibi kampanyaları da vardı.

Bende de öyle oldu hocam. 2 ay neredeyse hiç sigara içmedim esigara tatmin etti. Sonra meyveli, kahveli, çikolatalı likitler baymaya başladı. Sigara isteğimi kesse de beynim hep tütün tadı istedi, ben de sigaraya döndüm tekrar.

Bütün tütün likitlerine baharat katmışlar çorap gibi kokuyor mk . Saf tütün tadı olan bir likit ise yok galiba. Bilen varsa söylesin :/

Ah üstad ah demek yine döndün sigaraya, üzüldüm valla. sigarayı bırakıp birde keyif yapmaya çalışan kişi ya kendisi evyap olarak düzgün bir likit yapacak, ya da yurtdışından sağlam paralara ve kanallara ihtiyaç duyan sağlam likitler getirtecek. Sonuç itibariyle keyif aldığınız o aromalı likitlerden kısa süre sonra sıkılırsınız, benim tespitim içilen buharın ve dolayısıyla aromanın zaman içerisinde boğazda küçükde olsa birikim oluşturması sonucunda, kötü bir tad oluşuyor ve bu kötü tad sigaranın bıraktığı alıştığımız taddan da kötü. En azından benim denediğim likitlerin % 99' unda karşılaştım bu sorunla.

Tahmin ediyorum zira uzmanı değilim ama, bu durum kontrolsüz şekilde yapılan likitlerden kaynaklı, bununla beraber kaliteli denilen likitlerde de aynı sorunu yaşamış bulunuyorum. Dolayısıyal ben çözümü Nbase de buldum. doğrudan 100 VG Nabse kullanıyorum sürekli olarak, PG işin içerisine girdimi boğaz vurumu oluyor kabul ama, bir tür demir tadıda oluyor. O yüzden 100 vg, hem bitkisel diye düşünüyordum ( Hoş buda palm yağıymış:) ) Sonuçta sürekli olarak 100 VG Nabse kullanıyorum buda boğazda bir birikim oluşturuyor zamanla ancak bu doğrudan şeker alkalisi olduğu ve aroma olmadığı için aman aman kötü bir tad olmuyor ortada. Yinede sürekli olarak bunu içmekten de sıkılabiliyor insan, bu durumda hemen Grande nin latte ve biondosundan birer damla damlatıyorum 1 tank bu şekilde içiyorum, hemen Nabse' in tadını aramaya başlıyorum::)

Valhasıl-ı önerim Nbase içmeniz, yanında da az çok hoşunuza giden bir aromalı ve yanı sıra da bir tütün aromalı likit bulundurmanız. Doğrudan likit artık benim hiç kullanamadığım çok kötü bir şey. Viva Nbase....

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
Toplam Hit: 2430 Toplam Mesaj: 19
e-sigara likit