folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara Hakkında Merak Ettiklerim

E-Sigara Hakkında Merak Ettiklerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Pahalı olan yani Cuboid isimli cihaz MOD olarak geçer. Modların inxe esigaralara karşı birçok artısı var ama bence en büyük artısı: watt ve buhar sıcaklığı/soğukluğu ayarlaması sayesinde düşük nikotinli kesmeyen likitleri yüksek ayarda pişirince kesiyor. 

3 buhar alıyorsun yetiyor. 

Ben Modların mantığını çözene kadar bataryasını günde 2 defa şarj ediyordum. Şimdi 3-4 günde bir şarj ediyorum. 

DadasAdam tarafından 28/Oca/17 06:17 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Ağzına tuttuğun bir cihazın ne olursa olsun ucuz olmaması gerekiyor. Elektronik bir alet bu. Kısa devre koruması, sıcaklık kontrolü olan bir mod alman daha iyi olacaktır. Boyutu, ağırlığı ve pilinin değiştirilebilir olması açısından pico 75 watt veya pico mega tavsiye ederim. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı

Üstadlar elektronik sigarayla ilgili olarak her ne alacaksanız ESF ye bakmadan almayın. Biraz üzerine düşerseniz dripbox 160 watt' ı 300-330 civarına alabilirsiniz örneğin. Ben 300 e almıştım 2-3 ay önceki o zaman daha yeni çıkmıştı ve daha pahalıydı. Hoş aradaki farkı doların artışı kapatmıştır ama asıl önemlisi sitelerden asla mod, atomizer, tel, pamuk vs. almanızı önermem, hatta buna likit, base, Nbase ve aroma da dahil.

Dipnot: Bu arada sadece mod olarak İstick Pico' yu ben 170 TL den aldım ESF' den ilgilenenlere duyurulur.

La olum esf ne la karşında e sigara cahili var ona göre söyle yada İstanbul da nereden alını nereye bakayım yada gel bi çayımı iç sonra gider bakarız diyen yok  mu içinizde :) yada yurt dışından mı getirteyim ne yapayım yardım edin la :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı

Üstadlar elektronik sigarayla ilgili olarak her ne alacaksanız ESF ye bakmadan almayın. Biraz üzerine düşerseniz dripbox 160 watt' ı 300-330 civarına alabilirsiniz örneğin. Ben 300 e almıştım 2-3 ay önceki o zaman daha yeni çıkmıştı ve daha pahalıydı. Hoş aradaki farkı doların artışı kapatmıştır ama asıl önemlisi sitelerden asla mod, atomizer, tel, pamuk vs. almanızı önermem, hatta buna likit, base, Nbase ve aroma da dahil.

Dipnot: Bu arada sadece mod olarak İstick Pico' yu ben 170 TL den aldım ESF' den ilgilenenlere duyurulur.

La olum esf ne la karşında e sigara cahili var ona göre söyle yada İstanbul da nereden alını nereye bakayım yada gel bi çayımı iç sonra gider bakarız diyen yok  mu içinizde :) yada yurt dışından mı getirteyim ne yapayım yardım edin la :)

La olm' la başlamış olmana rağmen cevap açık daha öncede defalarca yazdım yine yazayım bu sefer madde madde olsun

1. ESF elektronik sigara kullanacak herkesin üye olmasını gerektiren bir forum. ( reklam olmasın diye e birde TBT' ye saygımızdan yazamıyoruz elimiz gitmiyor başka bir forum adını, Google' a ESF yaz mak çok zor değildir herhal )

2. E-sigara işi iyi para getiren bir iş, sürekli coil, pamuk, tel, likit, atomizer vs. vs. bir sürü parçaya ihtiyaç var. Birşeyler bulan hemen üzerine karı yapıştırıp satış işine giriyor. Bunda bir sakınca yok sonuçta serbest piyasa diyorlar. Kabul ancak, bu işte hem faiş karla dolandırmak var hem de asıl önemlisi sağlığımızla oynamak var. Ürünlerin güvenilir olması da lazım.

3. ESF de tedarikçi olarak kabul edilmişler herhangi bir yamuk yapma şansına sahip değil, zira yaparlarsa anında dışlanırlar veya sattıkları ürünün sağlığa sorunlu olduğu anında ortaya çıkar. Yasaların henüz korumadığı bir alanda, doğal bir otokontrol var orada.

4. Kaldı ki TR' nin e-sigara ile ilgili her konuda en büyük tedarikçileri orada, dolayısıyla rekabetten kaynaklı daha uygun fiyatlar bulabilme şansınız var, öyleki dışarıdan getirseniz o kadar beklemeye değmeyecek kadar.

Hala sorularınız varsa her konuda pm le danışabilirsiniz. Ne nereden alınır vs en azından ben nerden ne kadara aldığımı anlatırım. İst' de özellikle Doğubank' ta satılıyor hem mod-ato ve hem de likit, ancak ben oraya güvenmiyorum, Doğubank' ın ve Tahtakale' nin popüler her konunun  içine en adice şekilde girdiğini en acemi İstanbul' lu bile bilir. Ne alacaksınız ESF tedarikçilerine bakın, aklınızda şüphe kalmasın.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
Toplam Hit: 2297 Toplam Mesaj: 15
elektronik sigara e-sigara sigara