E-Sigara Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Elimde cuboid 200w mod ve griffin 22 atomizer var cift pil (sony) sarj cihazi filan mevcut temizdir urunler. Atomizerin yedek cami cantlari filan bile duruyor. Arastir bak hocam kafana yatarsa ve almak istersen satarim. Yanina biraz likit pamuk tel driptip filan eklerim sorun olmaz. Neden satiyorsun dersen ato olarak rda kullanmak istiyorum mod icinde biraz daha ust bi segment almaya niyetim var maksat hobi. 

Edit: ayrica genkiye katiliyorum 3 yil belki fazla oldu nargile icmedim sirf nargile yerine bile alip evde kullanilabilir. Agiz tadina uygun likit denk geldikten sonra birakilmiyor ama cogu kisi ucuz bi cihaz aliyor yanina 5 liralik likiti alip yok tat vermedi diyor. Cuttwood filan dene bak bakalim tat veriyor mu vermiyor mu :/

Hocam kaç para istiyorsun ?

Su an piyasayi bilmiyorum hocam gruplardan filan cikali bayagi oldu. Niyetin varsa bakinirim tekrar gruplara arkadaslara filan donus yaparim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Elimde cuboid 200w mod ve griffin 22 atomizer var cift pil (sony) sarj cihazi filan mevcut temizdir urunler. Atomizerin yedek cami cantlari filan bile duruyor. Arastir bak hocam kafana yatarsa ve almak istersen satarim. Yanina biraz likit pamuk tel driptip filan eklerim sorun olmaz. Neden satiyorsun dersen ato olarak rda kullanmak istiyorum mod icinde biraz daha ust bi segment almaya niyetim var maksat hobi. 

Edit: ayrica genkiye katiliyorum 3 yil belki fazla oldu nargile icmedim sirf nargile yerine bile alip evde kullanilabilir. Agiz tadina uygun likit denk geldikten sonra birakilmiyor ama cogu kisi ucuz bi cihaz aliyor yanina 5 liralik likiti alip yok tat vermedi diyor. Cuttwood filan dene bak bakalim tat veriyor mu vermiyor mu :/

Hocam kaç para istiyorsun ?

Su an piyasayi bilmiyorum hocam gruplardan filan cikali bayagi oldu. Niyetin varsa bakinirim tekrar gruplara arkadaslara filan donus yaparim.

Ben bu işlerden pek anlamıyorum. Sigarayı falan da bıraktım bir kaç aydır içmiyorum ama canım felaket nargile çekiyor kendimi zor tutuyorum. Daha önceden arkadaşlarıma aliexpressten 5 tane getirttim bir tanesi de bundandı cuboid 200w . Velhasıl makinayı beğenmiştim aklımda kalmış . Eğer uygun bir fiyat söylersen aklıma yatarsa değerlendirebilirim. Bu makinenin nikotinsiz kaliteli bir likitle keyif vereceğini düşünüyorum.

İndia İndia !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    celik bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

hocam araba parası harcadım elektronik sigara işine  bir süre sonra bırakıyorsun köşeye haberin ola.

xylg nin dediği gibi 2. el birsürü temiz cihaz var. 300 liraya alan 100 liraya zor satıyor. 

benim gibi kendinle kavga edip ne yapıp ne edip şekeri, sigarayı, aburcuburu, stresi bırakman lazım.

çok zorlandım kendimle çok savaştım ama rahatladım şimdi . evde bir kutu elektronik sigara malzemesi var hepsi çöp.

içmeyecen öleceğinide bilsen içmeyecen. krizlere de girsen duvarlarıda kemirsen içmeyecen.

siz ne alıyorsunuzda böyle yok araba parası harcadım yok ,ev taksidi harcadım diyosunuz anlamıyorum

1.5 senedir e-sigara kullanıyorum ve gayet rahatım.

1.5 senedir sigara içiyor olsaydım 7100 tl harcama yapıcaktım.

300 liralık makina kullanıyorum ve kendi liktimi üretip ayda ortalama 70 tl harcıyorum.

pro cihazların coil leri olsun tatmin etmemeye başladıktan sonra atomizer başlık ne varsa alıyorum ondan bisürü para harcadık. premium likitlerin tanesi 50 lira. 

hesaplarıma göre sadece 3000 liraya coil almışım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

Ravanger x var bendede oldukca memnunum isimi fazlasiyla goruyor ama soyle bir sikinti var 

Elde yada tasima sirasinda heryer likit oluyor atomizerin altindan likitler akiyor 

Bunun bir cozumu var mi bu sekilde evden disari cikaramiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eraycnar
    eraycnar's avatar
    Erkek

İşte bende sırf bu yüzden almıyorum hemen hemen hepsinde aynı sorun var ya likit akıtıyor ya da likit sıçratıyor böyle giderse sigaraya devam edeceğim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eraycnar
    eraycnar's avatar
    Erkek

https://iyibuhar.net/ sitesi güvenilir midir? alışveriş yapan var mı? revenger X almayı düşünüyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    eraycnar bunu yazdı

https://iyibuhar.net/ sitesi güvenilir midir? alışveriş yapan var mı? revenger X almayı düşünüyorum.

bu tarz siteler pahalı satar.facebook gruplarından almanı tavsiye ederim. biraz araştırırsan güvenilir birini bulup alabilirsin.

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Fırsatten istifade gibi olmasın ama ekleyeceklerim var...

2013’ten bu yana kullanırım ve genel anlamda memnunum. 

Akmasın, kokmasın, sıçratmasın (bu konuda garanti veriyorum) filan derseniz BF sistemimi satıyorum. Daha farklı bir sisteme geçiyorum (daha pahalı)... Sistemi denemek ve maliyeti karşılamak için satışa karar verdim.

Sattığım set biraz deneyimli kullanıcıların kullanacağı bir sistem. Orijinal RDA MTL tank’ı ve Pico BF’si ile beraber 450 lira diyorum. 

Sadece tank’ı 444 Lira’ya satın almıştım. Pico’da 100 desen, 544 lira. Ama 2. el olacağı için fiyatı düşüyorum. Gayet temizler. Sadece mod ve RDA. Yanında başka birşey veremiyorum maalesef.

NOT: 18 yaş altı arkadaşlara maalesef satış yapmıyorum.

TiThousand tarafından 12/Tem/18 17:57 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı

Akmasın, kokmasın, sıçratmasın (bu konuda garanti veriyorum) filan derseniz BF sistemimi satıyorum. Daha farklı bir sisteme geçiyorum (daha pahalı)... Sistemi denemek ve maliyeti karşılamak için satışa karar verdim.

Sattığım set biraz deneyimli kullanıcıların kullanacağı bir sistem. Orijinal RDA MTL tank’ı ve Pico BF’si ile beraber 450 lira diyorum. 

Sadece tank’ı 444 Lira’ya satın almıştım. Pico’da 100 desen, 544 lira. Ama 2. el olacağı için fiyatı düşüyorum. Gayet temizler. Sadece mod ve RDA. Yanında başka birşey veremiyorum maalesef.

jorda falan mı ? :)

punto cero
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    tuncaxxz bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı

jorda falan mı ? :)

Doğru tahmin :)

‎‎‎
Toplam Hit: 3897 Toplam Mesaj: 33
e-sigara