E-Ticaret Sitelerinizi Yapıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar eticaret sitesi açmak isteyen , 

sosyal medya üzerinden satış yapan ,

mevcut fiziki işletme kazançlarını internet yolu ile arttırmak ısteyen tüm arkadaşlarımızı 

eticaret sitelerini ürün girmeye hazır halde teslim ediyorum. 

Altyapı olarak opencart ve isteğe bağlı olarak özel eticaret sistemi olarak hizmet veriyoruz.

Opencart dünya üzerinde resmi olarak 500.000 e yakın işletmenin kulladıgı açık kaynak kodlu bir eticaret altyapısıdır.

Diğer paralı eticaret yazılımlarına nazaran en büyük farkı yıllık fahiş yenileme ücretleri ödememeniz ve istediğiniz yerde barındırabılmenızdır.

Verdiğimiz hizmetlerde standart özelliklerinin üzerine tamamı tarafımızca yazılmış ya da lisanslı şekilde temin edilmiş tema ve modullerle altyapı hazırlamaktayız.

E-ticaret sistemleri kullanırken asla sıstemınızde warez içerik kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

5 yılı aşkın süredir yurtdışı ve yerli siteler ile birlikte tahribat.com üzerinden bir çok arkadaşa hizmet verdik.

özel tema tasarımı , psd den opencart ve dıger sıstemlere entegrelerını yapmaktayız.

Fiyat  aralığı 500 tl den baslıyor fakat opsiyonel ek özellikler , tema özelleştirmesi , ek özellikler özel tasarım , mobil uygulaması
    ,fatura dizaynı , yemek sipariş sistemine çevirilmesi vs gibi durumlarla sonu gelmeyebılıyor.

Referans konusunda buraya yazamıyorum detaylı bılgı almak ısteyen arkadaslar pm / maıl kanaılı ıle ıletısıme gecerse 

gereklı olan tüm bilgiler verilecektir.

Aynı zamanda

Eticaret Sitesi Yönetimi

Günlük satış kontrolü ,

Sargo paneli yönetimi ,

Günlük Stok Bildirimi,

Ürün Yönetimi ,

Kampanya Yönetimi,

Günlük Mail , Telefon Raporlama

Eticaret Danışmanlığı

Sektör Analizi,

İşletme kurulumu , 

Banka anlaşmaları,

Kargo Anlaşmaları,

E-ticaret personeli eğitimi

hizmetleri de vermekteyiz.

konu ıle ılgılı olarak    iletişim kanalları

pm : http://www.tahribat.com/PM?to=hipokondriyak

Telefon  +90 850 302 92 02 

whatsapp 0545 653 33 05  

eposta : information@opencartsoft.com

Ödeme Yöntemleri İse

Havale , Kredi Kartına Taksit, Çek 

Not: Tüm Hizmetlerimiz Faturalandırılmaktadır.

hipokondriyak tarafından 18/Kas/16 22:36 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Kendisiyle daha önce defalarca tanıştım. Yaptığı işede kefilim. Allah kazancını arttırsın

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hipo ile daha önce 3 site yaptık. Hep destek tam destek.

İş ticaretten dostluğa döndü. .

Kefilim.

Allah kazancını arttirsin.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İşinde  iyidir,  hipo biraz fiyat yazsaydın keşke 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NightShadow
    NightShadow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kolay gelsin hocam madem bu işle uğraşıyorsunuz lafı açılmışken bişey sormak istiyorum. Bu WooCommerce ile e-ticaret ne kadar sağlıklı? Geçerli bi sistem midir bu? 

Everything that has a beginning has an end.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Geçen yaz izmirdeydim.Zaman ayırıp benle görüşemedi üçkağıtçı herif.İş filan yapmayın bu adamla:) 

Referans göstersen iyi olur

tosun tarafından 18/Kas/16 22:31 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

kafkavari bunu yazdı

Hipo ile daha önce 3 site yaptık. Hep destek tam destek.

İş ticaretten dostluğa döndü. .

Kefilim.

Allah kazancını arttirsin.

nicki değiştirmişsin tanımayamadım .amin

KaptaN bunu yazdı

İşinde  iyidir,  hipo biraz fiyat yazsaydın keşke 

İşin boyutuna gore degısebılıyor o yuzden net bırsey yazmadım  500 sklından baslamakta gelişmiş modul paketı ıle bırlıkte ınternetten alışverişe uygun halde .

Easx bunu yazdı

Kendisiyle daha önce defalarca tanıştım. Yaptığı işede kefilim. Allah kazancını arttırsın

Teşekkür ederim

tosun bunu yazdı

Geçen yaz izmirdeydim.Zaman ayırıp benle görüşemedi üçkağıtçı herif.İş filan yapmayın bu adamla:) 

Referans göstersen iyi olur

Referans göstermiyorum acıkcası dırekt olarak. ılgılenen arkadaslar maıl pm yoluyla ulastıkları zaman onları ıletıyorum .

Bir kaç defa yazmıştın sen bana bır ara ızmırdeydın kadir de limandaydım gecen yaz , bırde5 ten snrada 10 akadar kafede duruyordum .sen simdi söyleyince anımsadım ben de. çok yogundum fırsatım olmamıştı. Beklerim şimdi herzaman :) 

NightShadow bunu yazdı

Kolay gelsin hocam madem bu işle uğraşıyorsunuz lafı açılmışken bişey sormak istiyorum. Bu WooCommerce ile e-ticaret ne kadar sağlıklı? Geçerli bi sistem midir bu? 

@nightshadow hocam ben opencart çalışıyorum opencart tamamen eticaret amacıyla yapılmıs mvc-l yapıda bir eticaret altyapısı woocommerce ıse wordpress eklentısı ıle sonradan gelıstırılmıs bır eklentı. 

Raporlamaları vs olsun  startuplara ve standart ısletmelere önerdıgımız sıstem hep opencarttır.  opencart üzerine çalışma ıstersenız maıl adresım mevcut bır pm atın sıze yardımcı olmak ısterım. 

hipokondriyak tarafından 18/Kas/16 22:51 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Arkadaslari tanimiyorum ama böyle sevildiklerine göre bol kazanclar diliyorum bende :)

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hipo elektronik ticarette oldukça iyidir, şu ana kadar karşılayamadığı bir talebimiz veya çözemediği bir problemimiz olmadı. tavsiye ederim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

hipo elektronik ticarette oldukça iyidir, şu ana kadar karşılayamadığı bir talebimiz veya çözemediği bir problemimiz olmadı. tavsiye ederim.

teşekkür ederim 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Kraldir kendisi ben bile ilgilenemedigm halde o eksikleri bulup bulup tamamlayalim diyo kefilim kendilerine

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 2332 Toplam Mesaj: 14
e-ticaret opencart eticaret e-commerce ecommerce