Ebaydan Alışveriş Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

müridler ebaydan bir elektronik kart alayım diyorum daha önce alışveriş yapmış mürid var mı paypalım yok kullanmayı da düşünmüyorum kredi kartı da pek uygun görünmüyor . yardım edebilecek deneyimli müridler var mı

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

ebaydan sık sık alışveriş yapıyorum fakat ne tür yardım istiyorsun anlamadım. senin adına ödeme yapıcak birisi mi arıyorsun ? yoksa ödeme şekilleri mi ? 

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

ödeme yapacak ve ebay olayını biraz anlatacak ben en iyisi şöyle anlatayım almak isteğidim ürün şu

http://www.ebay.com/itm/R-RT6251-LCD-Controller-Board-Card-Kit-TV-PC-DVD-DIY-/270983524466?pt=US_Server_Boards&hash=item3f17e07072

paypalım yok hem ödeme de hem alışverişte yardım olacak bir mürid arıyorum :) 

Hayırlısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

müridler ebaydan paypal ile alışverişimde yardım edebilecek mürid var mı bugün veya yarın almayı düşünüyorum.

Hayırlısı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Bende bi hafiza karit alicam yeni ebay da uygun bisiler bulrsam alicam .) banada kart al hocam ya :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

mürid kardeş o zaman söyle yapalım diyeceğim hazır geliyorken benim kargoyla gelsin diyeceğim ama ayrı yerlerden geliyor. BBirmürid ödeme işini hallediyordu Panxter mitdi tam hatırlayamadım onla bir görüş istersen :)

Hayırlısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

ebaydan alacağım ürün için china post 9.90 alıyormuş arkadaşlar  kartın boyu kilosu az çok belli ebaydan devamlı alışveriş yapan arkadaşlar yorum yapabilir mi 9.90 lık kargo nasıl 20 30 iş gününde gelir aklıma takıldı

Hayırlısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

3Dxsolid bunu yazdı:
    -----------------------------

ebaydan alacağım ürün için china post 9.90 alıyormuş arkadaşlar  kartın boyu kilosu az çok belli ebaydan devamlı alışveriş yapan arkadaşlar yorum yapabilir mi 9.90 lık kargo nasıl 20 30 iş gününde gelir aklıma takıldı

-----------------------------

gemiyle geliyordur

normalde Türkiyeye 3 günde geliyor aldığın yere bağlı gerçi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

çinde geliyor ama madem 9.90 veriyoruz 20-30 günde geliyor express kargo kaç para Allah bilir. Merak ettiğim kargo parasını alıp yine bana ucuz kargo ile mi gönderecek ?

Hayırlısı...
Toplam Hit: 1116 Toplam Mesaj: 11