folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eczacı Olanlar Veya Doktor Yazısı Okuyabilenler

Eczacı Olanlar Veya Doktor Yazısı Okuyabilenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şu reçetede ne yazıyor bunu söyleyebilirmisiniz.Alırken hiç sormadım aldım çıktım.

Kulak iltihabı için aldım kullandıktan sonra kendisini fena halde merak ettirdi. Çünkü tarifsiz bir acı verdi.

Edit: Yazmayı unutmuşum Özel yapım ilaç ismi cismi yok hazırlanıp veriyliyor şişe de.

siberturq tarafından 22/Tem/17 12:09 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hocam ilacın ismini yazsana prospektüsünde yazıyor zaten 

koray tarafından 22/Tem/17 12:03 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

hocam ilacın ismini yazsana prospektüsünde yazıyor zaten 

Özel hazırlanıyor isim yok.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Preparat yapmis eczaci buyuk ihtimal iltihabi yaksin diye asitli bisey

Comeback...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Yazilani okuyamiyorum ama eczaciya sordan bilir kulak icin oldugunu soylemen gerek.aleminyum asetatmi neydi ben zamaninda hazirlatmistim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı

Yazilani okuyamiyorum ama eczaciya sordan bilir kulak icin oldugunu soylemen gerek.aleminyum asetatmi neydi ben zamaninda hazirlatmistim.

Eczacıya soracaktım hafta sonu diye burdan birileri bilebilir diye sordum.Sonuç çıkmassa öyle yapacağım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Doktor sadece kulaklarına mı baktı hocam? Burundan hortum soktu mu buruna da bakması gerekli? Eğer burundan da bakmışsa sinüzit olabilir. Burundan bakmadıysa bir başka doktora çık hocam.. Özel ilaç yapımı ise seni muayene eden doktor o ilacı yapan firma ile komisyon olarak anlaşmış olabilirler o yüzden Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan ilaçları kullanmayalım.. Sinüzit ve kulak iltihabı için; oksijenli su, rinoclenil 100 mcg nasal sprey ve klacid mr 500 mg kontrollü salım tablet yazıyorlar 5-7 güne kadar geçiyor..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

Doktor sadece kulaklarına mı baktı hocam? Burundan hortum soktu mu buruna da bakması gerekli? Eğer burundan da bakmışsa sinüzit olabilir. Burundan bakmadıysa bir başka doktora çık hocam.. Özel ilaç yapımı ise seni muayene eden doktor o ilacı yapan firma ile komisyon olarak anlaşmış olabilirler o yüzden Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan ilaçları kullanmayalım.. Sinüzit ve kulak iltihabı için; oksijenli su, rinoclenil 100 mcg nasal sprey ve klacid mr 500 mg kontrollü salım tablet yazıyorlar 5-7 güne kadar geçiyor..

Akıntı vardı.Sadece kulağıma baktı zarda delik var dedi.750  mg  antibiyotik yazdı bir tane antibiyorikli damla birde bu özel karışım.

Bu karışım çok fena acıtıyor 2 kez kullanabildim başka da kullanmayı düşünmüyorum.Çünkü gözüm kesmiyor öyle böye değil yani, kullanmasamda tedavi olmaz diye korkuyorum bilemedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bi edit yapalımda yanlışı yok edelim

alcohol borique

majistral yazmış hocam, öyle korkulacak bişey yok yani

ugur0 tarafından 22/Tem/17 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

alcol banyo aç okudum ben :) banyoda aç karnına alkol iç :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

alcool benjoin

majistral yazmış hocam, öyle korkulacak bişey yok yani

anladım sağol.

korkmadımda çok fena acıttı.

Toplam Hit: 1974 Toplam Mesaj: 13
eczacı doktor kulak iltihap