Edulu Mail Adresi Alabilirmiyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar bir şekilde edulu adres alabilirmiyim?

adobe da edulu maila dresleri için tüm programlar aylık 60 lira gibi bir eşy bunu almak istiyorum mümkünmüdür

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

alengirli yollardan alınmıyor diye biliyorum. eğer bir üniversitede öğrenci iseniz anadolu üniversitesi aöf dahil mail adresi alabilirsiniz. Örgün, uzaktan, ikinci öğretim, açıköğretim farketmiyor. yeterki okulda kaydınız olsun, zaten diğer kısımları bilgi işlem ya da öğrenci işleri daire başkanlığı ile aktif edebiliyorsunuz ya da internet üzerinden portalları var (aöf'ün öyle idi galiba en son)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

üniden mezun olalı 4 yıl oldu . o mail aktifmidir acaba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

sanmam, üniversite öğrencisi tanıdık falan varsa ondan yardım alabilirsiniz. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

@email.vccs.edu

uzantılı alabilirsin. burda bi konu vardı ordan aldım ben ama nerde o konu bilemiyorum :)

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

daha önceden aöf ye kaydın varsa, okulu bitirsen bile o mail adresini hala kullanabiliyor oluyosun.

çünkü habire mezunlar için şu platformu açtık, mezunlarla şöyle bi etkinlik yaptık gibi abidik gubidik mailler atıyolar.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

daha önceden aöf ye kaydın varsa, okulu bitirsen bile o mail adresini hala kullanabiliyor oluyosun.

çünkü habire mezunlar için şu platformu açtık, mezunlarla şöyle bi etkinlik yaptık gibi abidik gubidik mailler atıyolar.

2008 yıolında dış ticaret okumuştum bir bakayım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

programları benimde kullanmam şartıyla paylasabilirim edulu mailimi benim zaten iki tane var hem örgün hem açıköğretimden 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

programları benimde kullanmam şartıyla paylasabilirim edulu mailimi benim zaten iki tane var hem örgün hem açıköğretimden 

ben mail adresini işini haleetim . sorun olmuyor ise ikili kullanımda senin mail adresin olmadan da sen kullanabilirsin.

şartım yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

aktiftir

--

neden orjinal, anlatsana biraz..

NoktaliVirgul tarafından 14/Ara/17 11:30 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    patates bunu yazdı

aktiftir

--

neden orjinal, anlatsana biraz..

dönem dönem crack patlıyor filan uğraşmak istemiyorum. cloud özelliklerinden de yararlanabilirm.

ayrıca aylık 60 liraya tüm programlara sahip olabiliyorsun. ben götü boklu bir youtube kanalı haricinde bu işlerden para kazanan birisi değilim. fakat daha temiz bir kullanım deneyimi istiyorum.

60 lira da makulmüş.

Toplam Hit: 1541 Toplam Mesaj: 13
edu