folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Efes Pilsen Fıçı Bira Hakkında

Efes Pilsen Fıçı Bira Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

Tam adını bilemediğim için başlığı nasıl açmam gerektiği konusunda tereddütte kaldım , arkadaşlar uzun lafın kısası bu mereti satan yerler aramaktayım, bildiğiniz kadıköy-koşuyolu-üsküdar yakınlarında nereleri önerirsiniz fikir verirseniz sevinirim 

(natulus vb yerlere baktığımda yoktu diye hatırlıyorum yanılıyor olabilirim de)

edit1: illaki saydığım semtler arasında olması şart değil sadece öncelik olarak yakın yerlerde aramaya çıkıcam .)

dipnot: konu herahangi bir kimsenin kalbinin kırılmaması için farklı yerlere saptırılmazsa, tartışma ortamı çıkarılmaz ve sadece soruma cevap alabilirsem çok sevinirim , şimdiden teşekkürler .)

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    Barlara diskolara bi tane ufak kamyonla dağıtım yapıyorlar burda.Şahsen o kamyonu yakalasam adama fıçı almak istyorum desem tarif eder , yardımcı olur yani.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

ya forumda konuyu açıp açmamak konusunda tereddütte kaldım ama bilgisi olan illaki var diye bi sormakta fayda var dedim hoca, bulamadım çünkü ya.

Bizimde alt komşu restorantta ahçı hani onlar stok halinde aldıklarından bir keresinde rica etmiştim banada sorarmısın varmı yokmu diye, getiren eleman vermiyoruz dışarıya demiş sadece kurum halindeki yerlere veriyoruz gibisinden konuşmuş benimde aklım karıştı , illa satan bıryer vardır diye düşünüyorum açıkcası 

Clostridium tarafından 18/Ağu/12 12:31 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu zımbırtı hoş gibi görünüyor ama aslında o kadar da hoş değil. Tavsiyem hiç uğraşma al şişeden iç mis gibi.

Edit: Bildiğin tekel bayiinden almıştım vaktinde.

krypt tarafından 18/Ağu/12 12:31 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

büyük marketlerde satılıyordu önceden bu fıcılardan. Büyük derken çok büyük metro vb... gibi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

@ KrypT

usta bunu bulsam eyvallah dicem hadi bulduk, ama bulmakla da bitmicek, bu seferde önünde ki musluk gibi olan yer sıkıntı çıkarcak ya du bakalım :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    Kipada var hoca metroda var

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

Hemen hemen bütün büyük alışveriş merkezlerinde var. Natilius'da olmaması normal zaten.

Önermem ama bunu kullanmanı süt tadı var + soğutmak zor + aşırı köpük yapıyor.

Sırf görüntü olsun diye yazlığa gittiğimizde alıyorduk arkadaşla 5 10 fıçı. Aydındayken Carrefourdan alıyorduk, burada M1 realler'de satılıyor.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Ramazanin acisini cikaracak heralde arkadas :) bunun resmini koymussun ama mutfak tupu gibi devasa olanlardan mi ariyorsun daha ufaklardan mi?

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

ben de zamanında içmiştim, soğutamamış mıydık, gazı mı kaçmıştı, kötüydü yani.. gerek yok bence de..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

@ KrypT

usta bunu bulsam eyvallah dicem hadi bulduk, ama bulmakla da bitmicek, bu seferde önünde ki musluk gibi olan yer sıkıntı çıkarcak ya du bakalım :)

Üstünde kendi musluğu var hacı işte, sıkıntı olmaz. 

Bu 5 litrelik fıçıyı dolapta soğutamazsın, istediğin gibi olmaz. Gazı kaçar hemen, sidik gibi olur. Sadece Efes de değil, Heineken 5 litre fıçı almıştım bir ara (onda musluk ayrı aparat, takıyorsun falan) o da aynı bok. Ekonomik de değil. Hiç gerek yok yani, salla. Tadı bir boka benzemiyor.

Alacan 5 tane Tuborg Gold, keyfine bakacan. Böyle burjuvazi olaylara lüzum yok.

while (1<2)
Toplam Hit: 7214 Toplam Mesaj: 17