Efsane Bilgisayar Geri Döndü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Bazı şeylerin mazide kalması daha iyidir kanısındayım. Madem efsane, efsane olarak kalsın. Efsaneler artık dönüş yapmasın, Legend Is Back modundan çıkılsın amk yeter

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

http://www.commodoreusa.net/CUSA_Home.aspx

web sitelerini de paintle yapmışlar sanırım :D

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

bi kafa ayarına o küçücük yaşımda ruhum yaşlandı. sinir hastalığı da takriben o yaşta başlamıştı. Kartuşu tak kristali ya sık yada gevşet bu kadar basit anlatılabilir kafa ayarının amacı ama Ne babam halledebilirdi, ne annem, ne de babamın cihazın asıl sahibi arkadaşları o folloş olmuş vida yuvasını.

kadıköyde kaseti doldurturduk, elimizde kırılmayan jostick kalmamıştı. oyunlar ne de güzel gelirdi. bruce lee, microdot, microprose soccer, wild street, after the war, operation wolf, commando libya, popeye..... ulan ben ağlamıyimde kim ağlasın amk. Nerdesiniz 80 kuşağı.

http://www.google.com.tr/search?q=commodore+joystick&hl=tr&safe=off&biw=1472&bih=625&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=bSgFTv66J83s-gbMtfjHDQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBAQ_AUoAQ

http://alkislarlayasiyorum.com/images/sipsak/40610_20101106135020.jpg (bu karizmatik alet amigalarda da kullanıldı)

http://www.ce-co.net/layout/mat_disponibile/quickshot_python1.jpg --- piton model bilgisayarda da kullanıldı. maziye bak amk kalpten gidecem. 13 yıl aradan sonra piton joystick i kutusuyla görmek tam bir nostalji.

iddia ediyorum bu joystick'ler ölene kadar unutulmaz. bir de o zamanlar (90'lar) eliminatör yarışması çıkmıştı müzisyen ufuk derdi joystiğini iyi kullanamadın galiba diye.

10 yıl önce kullandığım saitek marka gamepad'i salisede şak diye hatırladım x6 m32 koduyla ne karizmaydı lan!

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birim-joystick-gamepad-saitek-x6-32m-game-pad-28796008/pasif-ilan/#classifiedTitle

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

anakara bunu yazdı:
    -----------------------------

Şu siyah Bölümün Şişme Bebek Özelliği Var Galba :D

ee hep bilgisayar hep bilgisayar takıldımı, insan bi süre sorna cdromamı soksam la diye düşünüyo galba :D

hacı bilgisayar o ne şişmesi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

anakara bunu yazdı:

fesatlıkta sınır tanımayan insan :D 

fesatlık değil abazalık xD

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

anakara bunu yazdı:

senin farenin üzeri kapkaradır kirden :DD tortu tortu olur ya  hani işte öyle:D

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek

Gonul gozu ile bakiyor hacim :D

permMan bunu yazdı:

anakara bunu yazdı:

hacı sen hangi gözle bakıyon anlamadım ki :D

TBT
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

anakara bunu yazdı:

Damacananın yerini tutmaz :))

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 3871 Toplam Mesaj: 19