folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Efsanevi Öğrenci Hikayeleri

Efsanevi Öğrenci Hikayeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

güzel hikaye

Break Dance Bboy MaxeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Erciyes tıpta tanıdığım bir arkadaş öğrenciyken sınıfın gediklisi imiş

Hoca yeni yetmelere mikroskop incelemesi yaptırmak için bizim arkadaşa lam-lamelleri teslim etmiş ki öğrencilere dağıtsın

Sonra hoca labaratuvarda

herkes elindeki pamuklu  çubukları ağzına sürüp sonra da lam'a sürsün epitel doku incelemsi yapacağız...

Sonra kızlardan biri mikroskopa baktıntan sonra

" Hocağaam burda bir şey oğynuoooo"

Deyince

Hoca da bakmış biraz hiddetle

"Kızım bir daha ağzını iyi yıka!!!"

Bizim puşt sprmli lameli kıza kakalamış :)))

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

öle ekşiden toparlamıştım biara en enterasan olanlarını

-büyük bir şevkle ders anlatırken tebeşiri biten hocanın ön sırada uyuklayan bir öğrenciyi gözüne kestirip yan sınıftan tebeşir getirmesini rica etmesi, güçlükle ayılabilen öğrencinin aynı amfinin bir kapısından çıkıp diğer kapısından girerek "hocam fazla tebeşiriniz varsa alabilir miyim?" sorusunu yöneltmesi, derse konsantre olmuş hocanın soruyu "maalesef bizde de kalmadı, ben de az önce bir öğrenciyi tebeşir bulması için gönderdim." şeklinde cevaplaması, durumu anlayamayan öğrencinin çıktığı kapıdan giriş yaparak "tebeşir yokmuş hocam." diyerek hiçbir şey olmamış gibi yerine oturması.

-karl marx'dan bahseden bir hocaya, cıkıp -'hocam bunun marks and spencer'la ilgisi var mi?'' diye sormak.bir ozel okul  efsanesidir.

-fi  tarihinde okulumuzda prof. olan T.P  ve öğrencileri sınavın zor oluşu üzerine konuşmaktadır:

T.P : yapmayın çocuklar, bu okula eşeği bağlasanız 4 yılda mezun olur

bir öğrenci (en cevval olanlarından): hocam, o eşeği 4yıl daha bağlarsanız bu sefer prof. olur demesi..bahsi geçen öğrencinin halen öğrenim hayatına devam ettiği yolunda duyumlar fink atıyordu bir zamanlar kampüste.o zamandan beri okulumuzda en popüler hayvandır güzel gözlü eşek.

-bir sınavda sadece adını yazarak iki alan bir arkadaşla dalga geçerken başka birisinin aynı sınavdan 1 (yazıyla bir) aldığını öğrenmek.

-sabah sabah derse gidip hoca yerine "size cuma gunu ders var derken fiziksel olarak orada bulunacağım vaadini vermemiştim" cümlesi ile başlayan bir video kasetle karşılaşmak.

-bir profesörün öğrenciyi kağıt çalmak suçundan disipline vermesi. resmi evraklara göre çalınan kağıt bir sınav kağıdıdır ama gerçekte bu bir maça astır. king oyununda kağıt çalınıp hoca madara edilmiştir ki hocanın intikamı acı olmuştur. alınan uyarı cezası transkriptte nazar boncuğu olarak yer almaktadır…

-yoklama yapılır ve fazla imza atıldığı görülür.

asistan :  hocam fazla imza atılmış

hoca : ben size kimsenin yerine imza atmayacaksınız demedim mi??işiniz gücünüz üç kağıt.kim imza attıysa çıksın silsin bir şey demiycem

sınıf: (ses yok)

hoca: tamam arkamı dönücem bakmıycam kimin olduğuna ama silin!! (sinirli bi şekilde)

sınıf : sessiz bir şekilde beklemektedir.

hoca: siz işte böylesiniz.hayatınız boyunca hep böyle kalacaksınız.hep kolay yola kaçıyosunuz.aslında ben şu an o imzayı kimin attığını da görebiliyorum.ama söyleyip rezil etmeyeceğim.gözlerinizden anlıyorum ne yaptığınızı.siz adam olmazsınız bla bla bla...

asistan : hocam pardon

hoca: gene ne var?

asistan : tekrar saydım da sınıf tammış.

hoca: öhöm, neyse arkadaşlar ders bitti iyi günler

öğrenci: hocam o gözlerinden anladığınız kişi kimdi??

-hocayı tanımamak ve öğrenci sanarak ders programını yazmak için kalem kağıt istemek. sakin bir şekilde vermesi. kalemin yazarken bitmesi, "ne biçim kalemin var iki satır yazdık bitti, başka var mı?" diye sormak. başka bir kalem daha vermesi. iş bittikten sonra kalemi geri verip derse girmek. beş dakika önce kalem aldığın ve öğrenci sandığın kişinin sınıfa girdiğinde sessizlik olması. o anda beyne dank etmesi. hocanın gülümsemesi ve sonrasında, final döneminde boş kağıt verdiğin halde dersten geçirmesi.

-çapa tıp fakültesinde okuyan arkadaşlar anatomi öğretmenimiz S.Z'ın ününü bilirler.  Hoca  üreme organlarını kendi üslubuyla anlatan ve her dersinde 400 kişilik amfide dışarıdan gelenlerle birlikte yaklaşık 700-1000 kişiyle dolduran çok degerli bir hocadır... bu yazıyıyı yazarken de kendisini rahmetle anıyorum... anatomi derslerinin birinde erkek menisindeki yüksek glukoz, yani bizim bildiğimiz şekerin düzeyini anlatıyordu. o yıl liseden mezun genç bir ögrenci kız arkadaşımız el kaldırdı ve bombayı patlattı. "anladığım kadarıyla, menide çok şeker olduğunu söylüyorsunuz..", "evet aynen öyle" dedi sami hoca ve dediklerini destekleyen istatistik oranların tablosunu gösterdi. arkadaşımız gene elini kaldırıp söz istedi "o zaman tadı neden şekerli değil?.." amfide korkunç bir sessizlik oldu... ve sonra tüm amfi gök gürültüsü gibi bir kahkaha koyuverdi... yüzü birden kıpkırmızı olan arkadaşımız, hızla defter ve kitaplarını topladı ve sırasından hızla fırladı. o kapıya koşarken, hoca çok ciddi bir yüz ve buz gibi sesle dersini sürdürdü... "şeker tadı alınamaz. çünkü şekeri duyumsayan tad alma hücreleri insanin dilinin ucundadır... gırtlak derinliğinde ise, acıyı ve ekşi tadı algılayan reseptörler bulunur... sana neşeli bir gün dilerim kızım..."

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

MaviBere bunu yazdı:
    -----------------------------

Capa Tip Fakultesinde okuyan arkadaslar Anatomi hocasi Sami Zan'in ununu bilirler.

Sami hoca sirf ureme organlarini kendi uslupuyla anlatan ve her dersinde 400 kisilik anfide disaridan gelenlerle birlikte yaklasIk 700-1000 kisiyle dolduran cok degerli bir hocadir...

Anatomi derslerini birinde , erkek menisindeki yuksek glukoz, yani bizim bildigimiz sekerin seviyesini anlatiyordu.
    O yil liseden mezun genc bir ogrenci kiz arkadasimiz el kaldirdi ve bombayi patlatti.

"Anladigim kadari ile, menide cok seker oldugunu soyluyorsunuz. ."
    "Evet aynen oyle" dedi Sami hoca ve dediklerini destekleyen istatistik oranlarin tablosunu gosterdi.

Arkadasimiz gene elini kaldirip soz istedi:
    "O zaman tadi neden sekerli degil?.."

Anfide korkunc bir sessizlik oldu...

Ve sonra butun anfi gok gurultusu gibi bir kahkaha koyverdi...

Yuzu birden kipkirmizi olan arkadasimiz, hizla defterle kapiya kosarken,
    Sami Hoca cok ciddi bir yuz ve buz gibi sesle derse devam etti...

"Seker tadi alinamaz.
    Cunku sekeri hisseden tad alma hucreleri insanin dilinin ucundadir...
    Girtlak derinliginde ise, aciyi ve eksi tadi algilayan reseptorler bulunur... Sana neseli bir gun dilerim kizim"....

-----------------------------
    :)

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tantum
    tantum's avatar
    Erkek

9. sınıf sağlık dersinde konu tırnak temizliğiydi bende hocaya bu yaşta tırnağını temiz tutmayı bilmeyen adamdan zaten bişey olmaz tarzında şeyler söyledim

hocada çok biliyosunuz gibisinden terslemişti.Aynı hoca sınavda tırnak temizliğini sorduğunda ben arka sayfaya elimi koyup çizdim parmakları karaladım ok çıkarıp

bakın tırnak pisli dikkat etmek lazım yazdım hoca çizdi sorumu diğerleri full oldugu içi sike sike 85 verdi :D

Toplam Hit: 2972 Toplam Mesaj: 16