folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ege Bölgesi Kamp Alanı

Ege Bölgesi Kamp Alanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar, 3 arkadaş alelacele kamp yapmaya karar verdik ve bu gece yola çıkmayı düşünüyoruz. İş aceleye gelince öyle çok fazla araştırmaya vaktimiz olmadı ve ilk kez çadır kurucaz yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz.

Ege bölgesinde bi yer düşünüyoruz bu bölgede nerelere çadır kurabiliriz? Bizim için öncelik sadece deniz kenarında olması yani kafamız esince denize girip çıkalım istiyoruz. Kendi aracımızla gidicez bu yüzden araba çadır kuracağımız yerin yakınlarında bi yerde gözümüzün önünde olursa daha rahat ederiz. Çadırı kendimiz götüreceğimiz için günlük 30-40 liradan fazla bişey de vermek istemiyoruz kamp alanlarına bu fiyatlar çerçevesinde elektriği suyu tuvaleti olan deniz kenarında güzel bildiğiniz yerler varmıdır?

Fethiye Kelebek vadisi düşündük arkadaşlarla netten biraz araştırdık bi sitede günlüğü 30 lira derken kelebek vadisinin kendi sitesinde kişi başı 70 lira kahvaltı+akşam yemeği diyo bu da bizim için yüksek ve çadır hayatı için gereksiz bi miktar diye düşünüyoruz.

Yine Fethiyede Katrancı veya Günlüklü koylarını düşündük buralara gidip gören arkadaşlar var mı isteklerimizi karşılayacak bi yer mi?

İlla Fethiyede olması da şart değil bizim için 4-5 gün çadır hayatı yaşayıp ordan kuşadasına arkadaşların yazlığına gitmeyi düşünüyoruz o bölgelere yakın Marmaris, Bodrum gibi yerlerde olabilir. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

muğla akyaka(gökova olarakta geçer) güzel bir kamp alanı var orman içinde fakat 5 dk yürüyerek harika bir deniz sizi karşılıyor biraz araştır derim

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Bende Katranci'yi duydum.
    P.tesi, sali gibi Mugla taraflarina gececegim, nereye gidecegim o zaman kesinlesir. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

muğla akyaka(gökova olarakta geçer) güzel bir kamp alanı var orman içinde fakat 5 dk yürüyerek harika bir deniz sizi karşılıyor biraz araştır derim

Dediğin yere baktım hocam temiz yere benziyo bu bi dursun kenarda diğerlerinede bi bakayım. Sağolasın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Foça'da Acar Camping gibi yerler var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

hocam kelebekler vadisi değil de kabak koyu'nda çadır daha iyi oluyor hemen yan yanalar zaten o taraf daha güzel hem motor falan gelip gitmiyor suyu da daha güzel. bir sürü campingler var fiyatlar kendi çadırınızla giderseniz 40-50 lira arası denize yakınlığına göre.

biz lilith camping'de kalmıştık kendi çadırınla 50'tl onların çadırında kalırsan 60 lira ama çadırlarında yatak falan da var. açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil fiyata. elektiği interneti duşu wc si herşeyi var. sahile çok yakın.

kelebekler vadisinde çadır kuracak düzgün bi yer yok güneşin alnına kurmuşlar hep bi de pahalı. bi de akşam 6 ya kadar bir sürü motor gelip gidiyor suyu çok bulanık akşam duruluyor anca.

muğla akyaka orman kampını çok beğenmedim ben, orda kalanların çoğu 5-6 aylık kalıyormuş zaten adam 2+1+mutfak çadır kurmuş buzdolabını, tvsini, akvaryumunu falan getirmiş. :D

onun dışında çeşme altınkum tarafında beyaz hamak var yeni yapılan bi yer denizi ve kumu baya güzel oranın fiyatı da kişi başı 20 tl idi.

g2k tarafından 12/Tem/14 22:34 tarihinde düzenlenmiştir

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

dikilide bademli köyü var denizi güzeldir kamp alanı vardı diye hatrlıyorum ama araştırın

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

hocam kelebekler vadisi değil de kabak koyu'nda çadır daha iyi oluyor hemen yan yanalar zaten o taraf daha güzel hem motor falan gelip gitmiyor suyu da daha güzel. bir sürü campingler var fiyatlar kendi çadırınızla giderseniz 40-50 lira arası denize yakınlığına göre.

biz lilith camping'de kalmıştık kendi çadırınla 50'tl onların çadırında kalırsan 60 lira ama çadırlarında yatak falan da var. açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil fiyata. elektiği interneti duşu wc si herşeyi var. sahile çok yakın.

kelebekler vadisinde çadır kuracak düzgün bi yer yok güneşin alnına kurmuşlar hep bi de pahalı. bi de akşam 6 ya kadar bir sürü motor gelip gidiyor suyu çok bulanık akşam duruluyor anca.

muğla akyaka orman kampını çok beğenmedim ben, orda kalanların çoğu 5-6 aylık kalıyormuş zaten adam 2+1+mutfak çadır kurmuş buzdolabını, tvsini, akvaryumunu falan getirmiş. :D

onun dışında çeşme altınkum tarafında beyaz hamak var yeni yapılan bi yer denizi ve kumu baya güzel oranın fiyatı da kişi başı 20 tl idi.

Hocam Kuşadasına biraz daha yakın tercih etti arkadaşlar tutturamazsak çadır işini direk yazlığa geçeriz diye. Malum ilk olucak :) Ayrıca Kabak koyu gerçekten çok güzel görünüyo fakat arabayı yol üzerindeki ceplere bırakıp 20-25 dk aşşağı vadiye iniyomuşuz yürümek sıkıntı değil de arabadan o kadar uzak kalmak pek iyi olmaz herhalde bizim için ne olur ne olmaz sonuçta :)

Beyaz hamakta da denize 500 metre mesafe varmış bi de ağaç falan yok gibi görünüyo, archair23 hocamın Dikili de tarif ettiği yerde bi kamp alanı bulduk denizkamp diye orası çok hoşumuza gitti tam istediğimiz gibi bi yere benziyo hem izmirde de çalışan bi arkadaşımız var 2 günlük izninde kuşadasına geçerken o da aramıza katılıcak. 

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Kampa giden bi arkadas vardi. Konusuna bak, o da baya yere gidicem diyordu :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    narcobs bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

Hocam Kuşadasına biraz daha yakın tercih etti arkadaşlar tutturamazsak çadır işini direk yazlığa geçeriz diye. Malum ilk olucak :) Ayrıca Kabak koyu gerçekten çok güzel görünüyo fakat arabayı yol üzerindeki ceplere bırakıp 20-25 dk aşşağı vadiye iniyomuşuz yürümek sıkıntı değil de arabadan o kadar uzak kalmak pek iyi olmaz herhalde bizim için ne olur ne olmaz sonuçta :)

Beyaz hamakta da denize 500 metre mesafe varmış bi de ağaç falan yok gibi görünüyo, archair23 hocamın Dikili de tarif ettiği yerde bi kamp alanı bulduk denizkamp diye orası çok hoşumuza gitti tam istediğimiz gibi bi yere benziyo hem izmirde de çalışan bi arkadaşımız var 2 günlük izninde kuşadasına geçerken o da aramıza katılıcak. 

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim :)

kabak koyu last stop'ta otopark var arabayı oraya koyuyorsun ceplere bırakmıyorsunuz sorun olmaz orda. günlük 4 lira fıyatı var. bi de aşağıya yürüyerek inmenize gerek yok servis kalkıyor 40 liraya kaç kişi olursa toplamda 40 lira alıyor. birilerini beklerseniz 10 kişi falan olursa kişi başı 4 liraya inersiniz.

beyaz hamakta da ağaçlık, gölgelik alanlar var.

g2k[et]tahribat[dat]com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek
    narcobs bunu yazdı
    MaDCouRaGe bunu yazdı

Dediğin yere baktım hocam temiz yere benziyo bu bi dursun kenarda diğerlerinede bi bakayım. Sağolasın

hocam ben o bölgede otelde kaldım ama keşke kampa gelseydim dedim,doğası falan iyidir. şimdiden iyi tatiller

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
Toplam Hit: 1641 Toplam Mesaj: 12