folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eğirdir Dağ Komando Okulunda Eğitim Görenler Bakabilirmi

Eğirdir Dağ Komando Okulunda Eğitim Görenler Bakabilirmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Ne tuaf dünya değil mi ?

Hiçbir kusuru olmamasına rağmen komandoluktan kaçanlar varken sen gözlerinde sorun olmasına rağmen komando olmak istiyorsun ?

@edit

Bu sözlerini, eğer Allah korusun eğirdire düşüp çarşıya çıktığında bu konuyu hortlatarak düşüncelerini öğrenmek istiyorum..

yok hocam yanlışın var. Sen nasıl askerliği sevmiyorsan ağır şartları kendine yediremiyorsan farklı kafa yapılarıda o ağır şartları sevebilir bence bunu göz önünde bulundur. Binbir tane tipte insan var sen sevmezsin ben severim gidince zorluklarla karşılaşırım ama yinede severim bazılarıda böyledir.

Maddox : Yok birşey kazanmadım henüz. Orada eğitim görebilmek için elimden gelenleri yapacaktım, gönüllü olarak yani olay bu.

Bandito tarafından 22/Şub/14 16:14 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Sana şimdi yazdıklarından yola çıkarak nasıl bir aile yapısına sahip olduğundan tut, nasıl bie psikolojide olduğuna kadar bir sürü atar tutarım. Büyük ihtimal de haklı çıkarım ama ne demişler ? Her koyun kendi kaval kemiğinden boku yermiş. 

Bırakın ne istiyorsa onu yapsın.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

hocam ilk hafta refüzeler seçilir. refüse olmak istemiyorsan muayene sırasında gözlüğü çıkar o şekil muayene ol. bizim zamanımızda gönüllülerden toplam sayı dolmamıştı kalanı kura ile belirlemişlerdi.

Bak şimdi çok isteklisin eğerki komando olursan bitince bir daha görüşelim hacım

Selam ve dua ile...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

ranzalarda yazanı söyleyeyim: "Yarını görmeden bugün s.kildim deme" ve daha fazlası için git :)

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dağ Komando /   bitmistir :S 

itsin oglum sen adam degilsin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    lucas bunu yazdı

ranzalarda yazanı söyleyeyim: "Yarını görmeden bugün s.kildim deme" ve daha fazlası için git :)

google'a "g*te giren şemsiyenin açıldığı tek yer" diye yaz arat, çıkan ilk sonuca tıkla :))

Not: Çok hastayım komutanım dayanamıyorum dediğinde, geberirsen geber lan senden daha 6.000 tane var burada, dediklerinde sikerim lan böyle vatan korumasını demeyipte; vatan sana canım feda bak şimdi iyice hırslandımdiyebilecek bir babayiğit varmıdır bilmiyorum..

Kaldı ki bu arkadaş, zorluğu gördüğünde daha da fazla hırslanacağını iddia ediyor.

Hırstan kastımız koşu, tam teçhizat koşma falan sanıyor herhale :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Sana şimdi yazdıklarından yola çıkarak nasıl bir aile yapısına sahip olduğundan tut, nasıl bie psikolojide olduğuna kadar bir sürü atar tutarım. Büyük ihtimal de haklı çıkarım ama ne demişler ? Her koyun kendi kaval kemiğinden boku yermiş. 

Bırakın ne istiyorsa onu yapsın.

Kendini bukadar önemseme adama bak tespit yaparmışta kişiliğimi çözermişte ozaman admine söylede sana bir ünvan versin dedektif felan gibi

Bandito tarafından 03/Mar/14 17:49 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Askerliğini telsiz başında da yapsan,aşçı da olsan,yazıhane de geçirsen vaktini,bunların hepsine ihtiyaç var hocam,istediğin birimde askerlik yapamamak üzüntü olmasın sana,madem vatanın her yeri bir,askerliğin durumu da aynı.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

nekadar garip bir dünya aq hiçbir kusuru olmadığı halde komandoluktan kaçanlar varken ben komando olmak istiyorum iki üç sikik saçmalık yüzünden olamıyorum nalet olsun

sen ona gariplik mi diyorsun. benim %60 özürlü raporu olan + çeşitli psikolojik sıkıntıları olan akrabama zorla askerlik yaptırdılar. üstelik böyle bir insanı Ankara'ya verdiler. askerliğin en önemli noktası olan, en ciddi müessese olan, başkent olan Ankara'ya.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Forumlardaki askerlik konularını severek ve eğlenerek takip ediyorum :D Bazı yorumlar ve tespitler yanlış olsa da eğlenceli :D

Toplam Hit: 3049 Toplam Mesaj: 21