folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ehliyet Direksiyon Sınavından Kaldım.

Ehliyet Direksiyon Sınavından Kaldım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

iyi akşamlar mürid mürideler.

Ben 08.01.2013 tarihinde pazar günü direksiyon sınavına girdim ve kaldım...
    Sürücü kursuna gittik defalarca aradık. hatamın ne olduğunu söylemediler. MORALİM BOZUK kaç gündür nete bile giremiyorum... Gidip Direksiyon sınavına girdiğim Komisyon üyelerini dövecem O duruma geldim yani...
    Kursdaki direksiyon Hocası arkamda oturuyordu yanımda komisyon üyesi adam ve onun arkasındada komisyon üyesi kadın vardı.

Yahu Türbanlı bir kadın, kaldırıma çarpıp arabanın jantlarını parçaladı onu bile geçirmişler... Acaba bu sınavda tipe falan mı bakılıyor anlamadım :S

1- arabaya oturdum. emniyet kemerini taktım. aynaları defalarca ayarladım.

2- arabayı çalıştırdım. (zaten yol bombuştu 4 şeritli yol. 500 metre gidiş 500 metre dönüş yapılıyor.)

3- vitesi boşa aldım. sinyali verdim el frenini kaldırıp vitesi 1 e aldım. arabayı çalıştırdım. çok az bir sarsıntı oldu devam ettim.

4. vitesi 2 ye aldım hemen. sonra 3e. sol sinyali verdim sola geçtim çünkü u dönüşü yapacaktım... neyse kırmızı ışıkta bekleyip u dönüşü yaptım güzel bir dönüştü...

5. sinyal verdim tekrar sol şeride girip dönüş yapacaktım. kırmızı ışık yandı durdum.. yeşil ışık yanınca, arabayı biraz sasrtım devbriyajda ÇÜNKÜ yanımda komiyon üyesi debriyaja basıyormuş :S ben basıyorum basamıyordum neyse. Hareket ettirdim güzel bir U dönüşü daha yapıp Sağ tarafa aldığım yere bıraktım arabayı. sinyalleri unutmadım tabi. arabayı park ettim. vitesi boşa aldım kontağı kapattım. sonra 1 e aldım. el frenini çaktim emniyet kemerini çıkarıp çıktım...

el salladım iyi günler dedim. geçtim gittim Tahminen 90 alacaktım...

Ve 55 almış kalmışım... SİZCE hatam NEYDİ YAv...

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

ehliyet sınavında 3. vitese çıkılır mı yav :) bunun dışında arabayı artistlik olsun diye tek elle felan kullandıysan, şerit değiştirirken aynalarını kontrol etmediysen buralardan kesmiş olabilir.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

The_Pilot bunu yazdı:
    -----------------------------

3- vitesi boşa aldım. sinyali verdim el frenini kaldırıp vitesi 1 e aldım. arabayı çalıştırdım. çok az bir sarsıntı oldu devam ettim.

hatan bu olmasın ?

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    nigdeli bunu yazdı:

The_Pilot bunu yazdı:

hatan bu olmasın ?

Sinava bi daha gir diyedir 45 tl az degil kursa postani koy siz odeyin de kursa odettiren bi kac kisi duymustum ikinciyi

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Tipik türk paronoyası, "herkes bana düşman amk!!!"

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

eskiden ehliyet almak icin polis otururdu yanına tek hatanda durdur arabayı dosyanı yırtıp atardı sen gene şükret.

not:bababım lafı.d

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canocan
    canocan's avatar
    Erkek

Nasıl olmuş? Benim girdigim sınavda araba hareket halindeyken aglayarak hareket halindeki arabadan inip, komisyon üyelerini hareket halindeki arabada bırakan kız bile kazandı.

Kamyondan düşmüş içi geçgin karpuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Ben sınava girdiğimde bi araba beni sıkıştırdı sonra ben 4. vitese kadar takıp tokatladım bunu yanından geçerken kornaya filan bastım

ona rağmen geçirdiler...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

Agalar, Profilim Arasında Gezinirken Mesajlarıma Bakarken Gördüm. Yaptığım Bir İşin Yarıda Kalmasını İstemem Hiçbir zaman... Yazdığım Yazıyada Bir Mesaj atayım Sonuçlanmış gibi olsun...

Yaklaşık 2-3 Ay önce Tamamını aldım ehliyetin...
    B + A2...

Nerde Kalmıştık 55 puanla Geçirmeyen Zihniyet 2. Sefer Başka Bir Komisyon Üyeleri 89 Puanla Geçirdi... YANİ HATAM Olmadığının İspatıdır Bu...

Benle Birlikte HATASIZ şekilde KALAN ARKADAŞDA GEÇTİ BU SEFER, [Ondan Duyduğuma Göre Bu sürücü kursunda 60 kadar kalan üye varmış hepsini bir anda geçirmeleri İmkansızmış... her seferde 10-12 kişiyi yüzde yüzde İyi kullansa bazı sebeplerden ÖTÜRÜ elerlermiş...] 

Herneyse,,, Motorsiklet Ehliyeti İçin Aldıkları paranın Hakkınıda Vermediler... sadece yarım saat bir gösterme yaptılar Öğretme falan yoktu [Sözde 10 saat Ders vereceklerdi.]. Yıllarca BİSİKLET kullanan birisi olarak Motorsikletide Geçtim 90 Puan falandı Heralde Motorsikletin Direksiyonu.

Buda BANA DERS OLDU ARTIK PARAYI ÖNCEDEN VERİP İŞ YAPMAM... Millet gibi taksite bağlasam Sürücü Kursu sahibini biraz ağlatsaydım Daha iyiydide.. Yalnız Sonradan Bayağı bir tartıştık...

Herneyse B+ A2 ehliyetinide aldım... Araba kullanıyorum Fakat Bu şekilde Trafiğe Çıkmam. Yeni ehliyet alan birisi olarak, bir araba kiralayıp Bilmediğim Ve Profosyonel Olmadığım İçin Trafikte İnsanların Hayatlarını Tehlikeye Atmanın Alemi Yok...   Bir kaç gün özel ders Alacağım...

saygılar İyi Forumlar, The_Pilot

The_Pilot tarafından 30/Ağu/12 02:29 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

The_Pilot

hocam nasıl oluyor bu :S

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    tbtgezgini bunu yazdı

The_Pilot

hocam nasıl oluyor bu :S

trafikte boyle arac kullanirsan doverler seni Hele bide istanbulda isen :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 6533 Toplam Mesaj: 29