folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ehliyetimi Kaybettim Bi Sıkıntı Çıkar Mı?

Ehliyetimi Kaybettim Bi Sıkıntı Çıkar Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Selam millet,

Hiç olmayacak bişey başıma geldi kargo geldi ehliyeti kaybettim ve daha yeni fark ettim kargo gelmese belki 1-2 ay daha fark etmem.

Bundan önce en son 1 ay önce kargom gelmişti o zamandan beri kayıp sanıyorum.

Şimdi ne yapmam gerekiyor karakola gittim 199 ara diyor 199 u sabahtan beri arıyorum düşüremedim.

Ehliyetim yeni tip ehliyet yenilemiştim.İnternete bakıyorum kayıp olsa bile 270 tl ücret çıkıyor ee zaten ben bunun için bi ödeme yapmıştım yenilerken tekrar mı ödeyeceğim o parayı nasıl oluyor işlemler.

İkincisi bu adımıza ev arsa dükkan kredi işlerine girmişlermidir ne yapmam lazım.Emniyet hiç yardımcı olmadı 3 tane karakol gezdim 199 arayın nüfüs müdürlüğüne gidip gibi şeyler söylüyorlar tutanak falan tutmak yok.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

kaybettim deyince para ödüyorsun ama çalınmış deyince çıkarmasına çok para vermiyorsun diye biliyorum

emin değilim

ama işler daha kolay oluyor demişti biri önceden.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Yerel bir gazeteye KAYIP ilanı vermen gerekiyordu en son. Senden tahsil edecekler ama kayıp olduğu için belli bir ücret. Nekadar bilmiyorum.

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En basitinden adına faturalı hat açıp faturaya ek telefon alabilirler. Bak bu adama sadece ehliyetin fotokopisiyle neler yapmışlar, düşün gerisini.

https://www.youtube.com/watch?v=NQNupfKUpKs

mkyb tarafından 04/Şub/21 17:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

agalar nasıl iptal edeceğim aq anasını siktiğimin 199 arıyorum 10 dakikadan fazla bekleyeceksiniz diyor 30dk bekliyorum yüzüme kapatıyor aq evlatları 3 tane çağrı merkezi çalışanı ver herhalde anlamadım.

Yok mu netten iptal edebileceğim bi sistemi bişeyi 

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

başıma geldi cüzdanı iş yerinde patlattılar kimlik ehliyet VS gitti emniyet VS gittim eski sistem yok artık direk nüfus dairesi gidiyorsun dediler ehliyet içinde aynı durum söz konusu 

eğer ehliyetin yeni çipli ehliyet se geçmiş olsun bana baya itelediler.burde her sifina göre ücreti kademeli artıyor. 

yaptığım işlemleri yazayım. 

Sağlık raporu vesikalık resim ödeme. dekontu ile nüfus müdürlüğüne gidiyorsun. hepsi bu karakol VS gitme boşuna birsey olmuyor bu olay bursa için geçerli. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Çalındı de diğer türlü eşşek gibi pahalı..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Çalındı de diğer türlü eşşek gibi pahalı..

hoca mike mike 270 tl domalacaz mecbur yarına randevu aldım halledecem bakalım.

bu ilan vermek içi hangi siteyi kullanmalıyım var mı güvenilir bi yer.

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Artık ehliyet ve kimlik bitişik. Bari ona başvur yeri gelmişken. Ehliyet bilgilerini kimlikteki sime kodluyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Artık ehliyet ve kimlik bitişik. Bari ona başvur yeri gelmişken. Ehliyet bilgilerini kimlikteki sime kodluyorlar.

Ehliyet eski olunca birleştiremiyorlarmışmışmış. Önce yeni ehliyet almak gerekiyormuş sonra yeni ehliyet ve kimliği birleştiriyorlarmış tek kartla çift mikiş yapıyorlar...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Coiner bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ehliyet eski olunca birleştiremiyorlarmışmışmış. Önce yeni ehliyet almak gerekiyormuş sonra yeni ehliyet ve kimliği birleştiriyorlarmış tek kartla çift mikiş yapıyorlar...

ehliyetim kayıp olduğu için başvuramadım.Ehliyeti alıp sonrasında tekrar randevu alıp işlemleri başlatmak lazımmış tabi bu bilgiyi öğrenmek için 40dk telefonda bekledim

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 1353 Toplam Mesaj: 16
sikilerek vergi ödeme sistemi