Ehliyetini Kaptıranlar Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

rakı masasına oturup içmeyenlerden mezenizi esirgemeyin.biz onları (size) şoförlük etsin diye gönderdik. şüphesiz ki (onlar) sizi çevirme gazabından koruyacak olanlardır, ama (siz)bunu göremezsiniz.

çevirme suresi 3. ayet

kafir :W dalga olur mu ayetle :W

şaka maka gereğinden fazla güldüm akşam akşam hocam :W

Birde dışarıda içiyor bir masaya 1000 tl bırakıyor ama o göt taksiye 20-30 tl vermiyor...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Leptop borcumada af gelsin.Adres :ankara TBMM

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Ehliyet affı değilde youtube u arkaplanda calma gelse guzel olur

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek

düşük IQ lu, eğitimsiz sürücüler alkollüler kadar tehlikelidir.

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Açılın  51  promille  ehliyetimi verdim .E-devlette bu ayın 23 de doluyor  gözüküyor  yani 23.04.18 bende  güle  oynaya resmi tatil olunca ayın 24 'de  gittim birde ne desinler   sen  23.05.18 de alcan.

Açtık baktık e-devlete orda  öyle yazıyor vs vs   ama cidden  6 ay hesaplayınca  5. ayda almam gerekiyor  polis bir yandan gülüyor  ben bir yandan ağlıyorum .Yanlışlık olmuştur diyor xd gelde başka  ülkede yaşa

AslanAmca tarafından 26/Nis/18 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı:

Rakı masasına oturup içmeyenlerden, mezenizi esirgemeyin.Biz, onları (size) ,şoförlük etsin diye gönderdik. şüphesiz ki (onlar) sizi, çevirme gazabından ,koruyacak olanlardır, ama (siz)bunu, göremezsiniz.

Çevirme suresi, 3. ayet.

Alemsin dostum ya ^^D)

"Ve Allah, ötekilere, Gazab`ını gönderdi(-yor, -ecek.)"

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

1997 yılında kaldığımız mahallenin parkında olurduk akşamları (20 Yıl olmuş tey ula gülveren vs) çocuk parkında gündüz çocuklar akşam biz olurduk arkadaşlarla kızlar varsa yoksa bira içer geyik makara çevirirsin vs arkadaş yeni bir cep telefonu almış Sagem galiba  Alcatel One touch easy var bende bayağı bira içtik geçmiş zaman oturdukmu 1-2 altılı rahat içerdik eski dostum eczacı Osman kardeşim hey gidi herif şimdi benimle dargın o kadar yedik içtik şimdi muhterem olmuş atTarağı Bu bana gel şuraya gidelim dedi bende olur gidelim nereye demeden polis otosu geldi zaten her zaman gelir parka ışık tutar vs bizde yan beton duvarı atladık başladık kaçmaya ben durdum bi yerde önce işemem lazım sonra kaçarız yok ol az falan halbuki polis falan yok peşimizden öyle bir durum yok bu gitti 10 dk ya Bi motosikletle geldi ama iyi kullanamıyor ben aldım motoru kullanmaya başladım basmaya arkamdan bağırıyor arkadaş yavaş korkuyorum fln ben basıyorum habire 100.yıl falez otel Geçtik saat kulesi cumhuriyet meydanı istikametinde müzenin önünde sol orta refüje yattık sebep yine arkadaki lavuk arkaya sallantı verince ön direksiyon devreden çıkıyor yol ortasına değil allahtan ortaya yatıyoruz ben doğrulup toplanmaya çalışıyorum arkadaş ayakta baktım Beyaz bir araba 2 sivil biri bana doğru geldi bişey in varmı diye sordu ben iyiyim bişeyim yok falan dedim burada fazla durmayın ekipler bu taraftalar hemen toparlanın fln dedi demem o ki zamanın şartları çok farklı ben oturur yer içerim ama aracı kullanan ben olmam son 10 yıldır böyle oldu. İQ olayı çok önemli japonya da buna çok dikkat ediyorlar. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

daha bugün eziliyordum umarım daha ağır cezalar gelir sonuçta sen bir makine kullanıyorsun içindesin güvendesin yayaya öncelik vermen gerekli kurallara uyman gerekli her ne kadar yaya suistimal etsede sen makine kullanıyorsun insanlara böcek karnca muamelesi yapamazsın!

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Açılın  51  promille  ehliyetimi verdim .E-devlette bu ayın 23 de doluyor  gözüküyor  yani 23.04.18 bende  güle  oynaya resmi tatil olunca ayın 24 'de  gittim birde ne desinler   sen  23.05.18 de alcan.

Açtık baktık e-devlete orda  öyle yazıyor vs vs   ama cidden  6 ay hesaplayınca  5. ayda almam gerekiyor  polis bir yandan gülüyor  ben bir yandan ağlıyorum .Yanlışlık olmuştur diyor xd gelde başka  ülkede yaşa

Başkan sen daha alamadın mı yahu :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı

Başkan sen daha alamadın mı yahu :D

Yok abi sana  vermeyiz  diyorlar xd   zorla  ehliyetsiz  sürdürüyorlar insana..

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
Toplam Hit: 3719 Toplam Mesaj: 23
af ehliyet