folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ekliyorsanız Tanıtın...

Ekliyorsanız Tanıtın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

valla msn konusunda biraz tutucuyum kendim vermediysem adresi veya bir referans olmadan hayatta eklemem...

ekleyip kimsin diye sormam baştan bitiririm işi..

ama bunların feysbuk versiyonu çıktı bir de; her allahın günü bir "arkadaşlık talebi"...

hadi eski arkadaştır diye bakıyorum yok o da değil; laf olsun, kalabalık olsun...

sonra red edince "hatırlamadın mı?" diye kolpa soru sorarlar...

neyse feysbuk olayına geçmeyeyim ama dediğim gibi mail atmadan önce msn e eklerse kabul etmeyin...

kafam rahat valla o kadar önemliyse elbet bir şekilde ulaşır zaten... 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek

cevap alamadıktan sonra veya çok aşırı yavaş yazıyorsa delete+ban abi uğraşılmıyo yaa bide ekliyolar sen kimsin diyolar

yaff deli olcam hergün ekleniyorum ama kimiside ekliyo online olmuyo artık sinir oldum yaa tamamen destekliyorum seniii

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

msn inimin biri kiz msn ine cok benzediginden dolayi diger kizin msn i forum forum paylasilinca

bir ara hergun 10 kisi ekliyordu, kurtulmanin cozumu

kamerayi aciyorum el hareketini cekiyorum direk kendileri siliyor  

ahahhaa bu guzelmiş =))

öte yandan dertsiz basa dert aradıgını söyleyebilirm hackinger kimsin de manalı cumle kurmazsa direk sil zaten öle bi arkadasın varsa da onu zeka seviyesinden böyle salakca işlerle ugrastıgından dolayı hayatından sil

he yok benim zamanım var canım da sıkılıyor ugrasacagım diyorsan ciddi sorular yagmuruna tut cok anlamlı seyler söyle kendisini sorgulamasını sagla neden böyle birsey yapıyorsun derdin yok mu gibi sorular sor sonsuz bir sakinlige burun akılcı sorularından vazgecme kendilerini öldürmeye calısıyorlar =))

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bir de sizi ekleyip sizi engelleyen ve her zaman offline olan tipler var.Bunlara da dikkatinizi çekerim.Ben de bu tür kendini tanıtmayan  insanları kınıyorum.Bir öneri yapmak istiyorum.Bu uygulamaların taraftarı olan arkadaşlar bir başlık açsınlar ve kendi msn adreslerini yazsınlar.Ve birbirlerini ekleyerek tatmin olsunlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

mr66tr bunu yazdı:
    Arkadaşlar bir de sizi ekleyip sizi engelleyen ve her zaman offline olan tipler var.Bunlara da dikkatinizi çekerim.Ben de bu tür kendini tanıtmayan  insanları kınıyorum.Bir öneri yapmak istiyorum.Bu uygulamaların taraftarı olan arkadaşlar bir başlık açsınlar ve kendi msn adreslerini yazsınlar.Ve birbirlerini ekleyerek tatmin olsunlar.
    o dedigini genelde ikili ilişkilerde yapıolar bakalım bizim hatun kişi online mı beni bu adresten silmişmi engellemişmi ne zaman nete girmiş die birilerini kontrol etmek için falan=)

bu kadar cok birilerini eklemei arzulamanada sasmadım degil :D

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Ben hiçkimseyi eklemeyi arzulamıyorum.Lütfen yanlış anlaşılmasın.Benim kastettigim birilerini eklemek isteyen tipler varsa eğer kendi aralarında bu işi halletsinler.Bizim gibi masum insanlara bulaşmasınlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    en güzeli benim gibi 2 msn açmak... benim msninin birinde eş dost arkadaş akraba vs var diğeride tam piç adres bütün sanaldan ne kadar adam varsa hepsi orda ekli diğer adreste bu tür bi sorun yok imzamda yazan adreside kim eklerse eklesin no problem :|

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 2495 Toplam Mesaj: 18