folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ekran Kartı Standart Vga Gözüküyor Yardım Lütfen.

Ekran Kartı Standart Vga Gözüküyor Yardım Lütfen.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

elimde sony vaio laptop var.az önce win7 kurdum. aygıt yöneticisinden baktığımda ekran kartı standart vga olarak gözüküyor. güncelle dediğimde ise kullandığınız sürüm zaten güncel diyor. daha önce de bunu yapmıştı. driver sweeper programıyla eski driverını temizleyip güncelleyebilmiştim. şimdi indirdiğim sürümü malesef silmiyor eski driverı. bu programa benzer driver temizleyici program yada farklı yöntem önerilerinizi bekliyorum acilen...

Romedir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

driver sweeper güvenli modda silmesi gerek tüm istediğin driver,leri ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

silmiyor dostum. güvenli mod denemedim. normal kurup çalıştırdım. olmadı.bunun başka bi yolu yada programı yok mu?

Romedir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Dostum aklıma başka bir şey gelmiyor zaten laptoplardanda anlamam,yardımcı olmaya çalışayım dedim ama işte.......

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

eywallah sağol. cclean kurup bir de onunla deneyeceğim. bu sorunu daha önce yaşamış yüzlerce insan var. forumlara dertlerini yazmışlar.bu sorunu çözersek eminim birçok kişi de bundan faydalanacaktır.

Romedir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

normal driverini biliyorsan onu silmeden elle gostererekte yeni driveri yukleyebilirsin

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay be 10 yıl önceki halim geldi aklıma :) ben de o zaman daha yeni format atmayı öğrenmiştim sonra ekran kartına baktığımda böyle bişey görmüştüm 16 renk vardı ve amcamın bilgisayarıydı ne halt yiyceğimi bilmiyordum tam 1 ay boyunca kendim araştırarak nedeni buldum tek nedeni "driver olmamasıydı" senin de driverin eksik dostum notebookun tam ismini modelini buraya yaz ben sana driverlerin linklerini koyarım indirir yüklersin olur biter :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

fth-b bunu yazdı:
    -----------------------------

elimde sony vaio laptop var.az önce win7 kurdum. aygıt yöneticisinden baktığımda ekran kartı standart vga olarak gözüküyor. güncelle dediğimde ise kullandığınız sürüm zaten güncel diyor. daha önce de bunu yapmıştı. driver sweeper programıyla eski driverını temizleyip güncelleyebilmiştim. şimdi indirdiğim sürümü malesef silmiyor eski driverı. bu programa benzer driver temizleyici program yada farklı yöntem önerilerinizi bekliyorum acilen...

http://www.tahribat.com/Forum-Driver-Genius-Professional-10-0-0-712-Full-Driver-Arama-Kurmaya-Son-133926/1/driver

linkteki programı indir. crack yap sonra aç programı tarat tum eksıklerı bulur senın ıstedıklerını yukler. nvidia buyuk ihtimal kartın ordan yukle de ve bekle olay bu kadar.

vga görünüyorsa kaldırmana gerek yok o drıver anakartın çıkış drıverı sen harıcı ekran kartının drıverını kurcaksın. arkadaslar yanlış yönlendirmeyin arkadası güvenli mod. falan diyenler olmuş gözünüzü seveyim yapmayın :)

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

sevgili arkadaşlar ya ben anlatamıyorum yada .....   suan kurmuyor kendi driverını kabul etmiyor. aygıt yöneticisinden güncelle dediğimde de zaten güncel diyor. bilmem anlatabildim mi? duygu ve düşüncelerinizi istemedim.varsa çözüm önerisi yazın lütfen.

Romedir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

fth-b bunu yazdı:

http://www.tahribat.com/Forum-Driver-Genius-Professional-10-0-0-712-Full-Driver-Arama-Kurmaya-Son-133926/1/driver

linkteki programı indir. crack yap sonra aç programı tarat tum eksıklerı bulur senın ıstedıklerını yukler. nvidia buyuk ihtimal kartın ordan yukle de ve bekle olay bu kadar.

vga görünüyorsa kaldırmana gerek yok o drıver anakartın çıkış drıverı sen harıcı ekran kartının drıverını kurcaksın. arkadaslar yanlış yönlendirmeyin arkadası güvenli mod. falan diyenler olmuş gözünüzü seveyim yapmayın :)

elimde driverı var sorun o değil yanlış anlamışsın.. kurmuyor. kursa da gormuyor!

Romedir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

fth-b bunu yazdı:

Bisses bunu yazdı:

fth-b bunu yazdı:

elimde driverı var sorun o değil yanlış anlamışsın.. kurmuyor. kursa da gormuyor!

ekran kartının tam modelı ne?

...
Toplam Hit: 11864 Toplam Mesaj: 19