folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Ekşi Sözlük‘Ü Kapatma Emri!

Ekşi Sözlük‘Ü Kapatma Emri!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

ben anlıyamadım şimdi "alan adı durdurma" diyor ama sebep ne :S

sadece ekşi değilde genel olarak sourtimes'lı sitelerin hepsini mi kapatıyorlar ?

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Burdan

ve

Burdan

devam edebilirsiniz.

Ah Ataturk ah. :@

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

demin habervaktim de okudum,  şakirtin biri demiş ki : 

işteeee!!!11'
    ahlaka aykırı sitelere girmek bence de sujç olmalıı! bugün bağırıyolla ekşisözlük kapanmasın diye. be adam o ahlaksızlar değil mi sayın adnan hocaefendiyi küçük düşürenler ona hakaretler edenler. bence tüm ahlaksızlıklar suç olmalı! fuuş, komar, alkol, bağis, çıplaklık!

2011-05-04 14:22:28
    budur ileri demokrasi
    sübyancılar, laikçiler interneti kanalizasyona çeviremeyecekler, namusluu insanların aile huzrunu bopzamayacaklar ki ileri demokrasi anlamını bulsun.

--------------------------------------------

laikçiler yazdı zaten interneti , merkez üssüde LA,kaliforniya ...   
    bu zihniyete yorum bile yapamıyorum direk çekip vuracan bu orospuevladını mümkünse,  ne tartışıoz ki yoksa nasılsa onlar bişekilde denk getirip herkese herşeye saldıracaklar bugün ekşi yarın tbt sonra sen ben o diğeri , şiddetten başka yol kalmadan birileri bişeyler yapsa diye umuyoruz ama o bişi yapacak birileride malum 

herşeyin bir şeyi vardır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

ölelim mi yani

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

iki tane gerizekalı embesili getirip örnek veren arkadaş; baya objektif!!! olmuş.

habervaktimin ne bok olduğunu bilmiyoruz sanki.

btk diyorki; "şuan zaten tüm kullanıcılar standart pakette. biz bunun yanına başka paketler ekleyeceğiz. isteyen kullanacak."

http://www.ensonhaber.com/btkdan-internet-sansurune-flas-aciklama-2011-05-04.html

sansüre karşıyım ama sizler durumu olduğundan farklı yansıtıyorsunuz. şimdi siz yine şakirt makirt muhabbeti yaparsınız. başkada söyleyecek bişeyiniz yok zaten.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxx
    xxx's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:
    -----------------------------

iki tane gerizekalı embesili getirip örnek veren arkadaş; baya objektif!!! olmuş.

btk diyorki; "şuan zaten tüm kullanıcılar standart pakette. biz bunun yanına başka paketler ekleyeceğiz. isteyen kullanacak."

http://www.ensonhaber.com/btkdan-internet-sansurune-flas-aciklama-2011-05-04.html

sansüre karşıyım ama sizler durumu olduğundan farklı yansıtıyorsunuz. şimdi siz yine şakirt makirt muhabbeti yaparsınız. başkada söyleyecek bişeyiniz yok zaten.

"Standart paket sansürsüz değil mi?

En özgür gibi görünen Standart paket de bir filtre paketi ve BTK tarafından belirlenen erişim engellerine ve kara listelere tabi. Yani YouTube kapalıyken önceden DNS ile girebiliyordu. Ancak bu paket altında erişimi engellenmiş YouTube'a girmek mümkün olmayacak."

bunu sitenin 4 bir tarafına koymak gerekir . insanlar bilinçlendirilmeli. standart paket şimdikinden farklıdır oda filtrelidir..

Selam ve dua ile(f)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:
    iki tane gerizekalı embesili getirip örnek veren arkadaş; baya objektif!!! olmuş. habervaktimin ne bok olduğunu bilmiyoruz sanki. btk diyorki; "şuan zaten tüm kullanıcılar standart pakette. biz bunun yanına başka paketler ekleyeceğiz. isteyen kullanacak." http://www.ensonhaber.com/btkdan-internet-sansurune-flas-aciklama-2011-05-04.html sansüre karşıyım ama sizler durumu olduğundan farklı yansıtıyorsunuz. şimdi sen yine şakirt makirt muhabbeti yaparsınız. başkada söyleyecek bişeyiniz yok zaten.

o iki kullanıcı yasağı getiren ve savunanların maskesiz gerçek yüzleridir ve amaçları malum , eğer bunda bir art niyetn yoksa benim gibi 18+ olup internetini kendi parasıyla alan ve vergi ödeyen bir vatandaşın paket "seçmeme" hakkı olduğunuda kabul edersin  , haa birisi interneti sansürlü kullanmak çocuklarını korumak gibi herhangi bir gerekçe ile filtre kullanmak , paket seçmek isterse bu tamamen kendini ilgilendirir 

sen bu uygulamaya çanak tutarak ya artniyetlisin ya ne dediğini bilmiyorsun 

herşeyin bir şeyi vardır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:
    iki tane gerizekalı embesili getirip örnek veren arkadaş; baya objektif!!! olmuş. habervaktimin ne bok olduğunu bilmiyoruz sanki. btk diyorki; "şuan zaten tüm kullanıcılar standart pakette. biz bunun yanına başka paketler ekleyeceğiz. isteyen kullanacak." http://www.ensonhaber.com/btkdan-internet-sansurune-flas-aciklama-2011-05-04.html sansüre karşıyım ama sizler durumu olduğundan farklı yansıtıyorsunuz. şimdi sen yine şakirt makirt muhabbeti yaparsınız. başkada söyleyecek bişeyiniz yok zaten.

o iki kullanıcı yasağı getiren ve savunanların maskesiz gerçek yüzleridir ve amaçları malum , eğer bunda bir art niyetn yoksa benim gibi 18+ olup internetini kendi parasıyla alan ve vergi ödeyen bir vatandaşın paket "seçmeme" hakkı olduğunuda kabul edersin  , haa birisi interneti sansürlü kullanmak çocuklarını korumak gibi herhangi bir gerekçe ile filtre kullanmak , paket seçmek isterse bu tamamen kendini ilgilendirir 

hocam bişeye çanak tuttuğum filan yok. standart paket tercih edenlerde şu anki duruma göre bi değişiklik olmayacağını belirtiyo btk. ha söyledikleri yalansa, filtre yaparlarsa, sansür uygularlarsa merak etme gider beraber protesto ederiz. mücadele ederiz. vakitin a.q.

art niyet meselesine gelince; habervaktim zihniyetini tüm muhafazakar kesime maletmen art niyetli bence...

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:

Hayır farklı yansıtılmıyor. http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntv 1:20'ye getirip konuyla ilgili programı izleyebilirsin. O savunma kamuoyunu yatıştırmak için. Şemsiyeyi yağlıyorlar.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

hocam bişeye çanak tuttuğum filan yok. standart paket tercih edenlerde şu anki duruma göre bi değişiklik olmayacağını belirtiyo btk. ha söyledikleri yalansa, filtre yaparlarsa, sansür uygularlarsa merak etme gider beraber protesto ederiz. mücadele ederiz. vakitin a.q.

art niyet meselesine gelince; habervaktim zihniyetini tüm muhafazakar kesime maletmen art niyetli bence...

arkadaşım bu adamların sanki kimsenin hayatına giyimine yemesine içmesine müdahale etmek gibi bir amaçları yok ve hiç olmamış gibi konuşuyorsun 

sonra madem bir fonksiyonu olmayacak bu paketi niye geliştiriyorsun ?  benzer bir örnek kıbrısrumkesiminin füze rampaları kurması ile ilgili , Türkiyeye karşı kullanmayacaklarmış mış mış  , peki kime karşı kullanacan hj ? ördek mi avlayacan skut füzeleri ile taşşak mı geçion demedilermi adama kurdurtmadılar o füzeleri ; aradaki benzerliği görememişindir şimdi  ama neyse 

madem filtre sansür amacın yok bu paket dalgasını niye geliştirdin daha dün yasaklı kelimeler listesini açıklamışken benim derdim internete tecavüz etmek değil demesin döverler adamı.

ayrıca bu benim art değil öz niyetim bu, sen dahil kendine dindar muhafazakar diyen kimsenin niyetinin özgürlük olduğuna inanmamı, ikincil gizli bir planları olmadığımı saflıkla düşünmemi bekleme 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 8457 Toplam Mesaj: 57