folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder El Bomba Yüklü Kamyon TSK‘Nın Çıktı

El Bomba Yüklü Kamyon TSK‘Nın Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

paronaya,korku ve bilinçli yıpratma - aslında bu Ordu'ya güveni çoğaltıyor , çünkü bilinçsiz hükümet saldırıları artık halkın gözünde boka sarmışlık olarak biçimleniyor.

kendi pisliklerinde boğulacak bu akepeliler :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

türkiyeyi basın yönetiyor.acayipte görsellik katıyor.ben haberlerde izilediğim yada dinlediklerim yüzde doksandokuzuna inanmam.hep farklı bi boyuttan düşünmeye çalışırım.bu bir paranoya durumu değil.mesela şöle oldugunu düşünürüm.şimdi tv lerde sürekli akp hükümeti kötülense 3 ay içinde hükümet değişir.kimse oy vermez.bi tür etkileşim virüsü gibi bişey bu.iş parada.sen ihracat yap dışarıdan para gelsin herşey kendiliğinen yoluna girer.tarım alanlarımız iyi değerlendirilmiyor.düzenli ihracat politkaları izlenmiyor.bu toprakları hollandalılara yada çinlilere vereceksin.var gerisini sen düşün.fakiriz, fakir kalıyoruz.içinde elbombası olan bi kamyon pekte umrumda değilya yiyin birbiriniz...

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

ordu bu halka lazım ordu yok ederseler halkı çabuk sindirir ve ülkeyi çabuk bölüp parçalarlar hersey orduyu yok etme  son 4 yıldır ordu üzerindeki oyunlar bitmek bilmiyor bir ülkenin ordusunu bukadar günah keçisi yapıldıgı dünyada görülmemiş iş bu ordu giderse türkiye gider yani yine olan bize olur bu yandaş cemattlere hiç bişey olmaz

bizi dün arkamızdan vuran araplar bugun tayyib beye ödüller veriyor kendi milletleri yok eden israil e sesini çıkarmayan araplar bizim ver gazı yansın başkanımıza veriyorlar gazı oda bu gazla büyük iskender edasıyla kürsülere çıkıyor neyine güvenipde çıkarsa bir ülke ordusu nekadar güçlüyse okadar caydırıcıdır ama bu adamlar orduyuda yok etme peşinde yani kuru gürültü kuru görüntü aslı olmayan köyünde 500 koyunum var diyen bir zihniyet gitselerde şuradan kurtulsak artık sıktılılar nedir bu ya hep gerginlik hep gerginlik millet acından geberiyor bunlar orduyu parmaklıyıp duruyor tek sorun ordu bu ülkede gibi gösteriyorlar biran önce s. gitselerde sesleri kesilse

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Türkiye basınının yatçak yeri yok maksat huzursuzluk olsun gerilim olsun babında haberler yapılıyor.Toplum hep bunların yüzünden geriliyor birbirine horoz kesiliyor düşman kesiliyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

bu şimdi haber mi )

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:
    -----------------------------

aracın TSK tarafından resmi olarak kiralandığı, personelin görev, aracın sevk yazılarının savcılar tarafından incelendiği, Merkez Komutanlığı'ndan gelen askerlerin de bu işlemlerde yer aldığı, incelemelerin Terörle Mücadele Şubesi'nde sürdüğü gelen bilgiler arasında.

araç resmi olarak kiralanmış. daha bunun üzerine askere laf atan adamın damarındaki kandan süphe ederim.

ha ha ha ben de inandım resmi olarak kiralandıysa silahları neden a-4 kağıtlarının içine saklamışlar bu kadar yalan olmaz daha orijinal bir yalan olsun lütfen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mqstar bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

aracın TSK tarafından resmi olarak kiralandığı, personelin görev, aracın sevk yazılarının savcılar tarafından incelendiği, Merkez Komutanlığı'ndan gelen askerlerin de bu işlemlerde yer aldığı, incelemelerin Terörle Mücadele Şubesi'nde sürdüğü gelen bilgiler arasında.

araç resmi olarak kiralanmış. daha bunun üzerine askere laf atan adamın damarındaki kandan süphe ederim.

ha ha ha ben de inandım resmi olarak kiralandıysa silahları neden a-4 kağıtlarının içine saklamışlar bu kadar uyduruk yalan olmaz daha orijinal bir yalan olsun lütfen

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

peki neden seri numaraları silindi ? :)

+

Antikky bunu yazdı:

Karpuz kamyonu gibi kamyonda neden elbombası taşınıyor anlamış değilim.Yokmu TSK 'nın kendi yeşil kamyonları onlarla taşınsın.

nerde tsk kamyonları ? verdiğimiz vergilerle benzini doldurup yüksek rütbelileri gezdirmeyi biliyorlar.
    Bilmemhangi yüksek rütbeli paşamız askerimiz türkiyenin bir ucundan diğerine askeri helikopterle "mangal partisine" "golf oynamaya" gidebiliyor ; 
    hatta canı balık çekiyor bilmemhangi şehirden bir diğerine helikopteri yollayıp aldırtıyor.. Askeri helikopter.. Yani giderleri vergilerimizle karşılanan..
    Dipnot : bir süredir dikkatimi çekiyor , doğuda pkk yüzünden ölenler neden hep vatandaş çocuğu , erler onbaşları bilmemkimler.. Bi tane rütbesi birazcık yüksek asker görmedim şuana kadar..

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Boşver golf oynasınlar bir, bir de şehidin cenazesine gelmesinler golfü bölmesinler ayıp olur şimdi-seri numaralarını renk olsun diye silmişler-a-4lerin içine süs olsun diye koymuşlar-yenilik olsun bir yeşil değil de bir de bi araç satın alalım demişler-soba borusu-kağıt parçası-ıslak imza ooo ne ararsan var gel nane limona gel

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

yahu adamlar bomba yüklü korumasız sivil bi kamyonla sevkiyat yapıyo ve bizimkilerin tepkisi "vay be biz hala orduyu okla savaşıyo zannediyoduk" oluyo. kavrayamayanlar için burda abes olan silahın el bombası, kol bombası, ok veya mızrak olması değil.

1-o kamyon askeri taşıt olmalıydı

2-eskortlar eşliğinde sevkiyat yapılmalıydı

3-bir trafik kazası olsa ve mesela yolcu otobüsü ile çarpışsa idi nasıl olurdu?

4-bugüne kadar hiçbi mühimmatı sivil-kiralık bi kamyonla taşınırken göremedim.

nerdeyse noolcak bu fenerin hali denince bile tepkiniz "akp nin a.q. " olacak pes diyorum...

5-bombaların ne amaca hizmet böyle taşındıklarına filan girmeyeyim... zaten hakikatler ortaya çıkacaktır. birara imza ıslakmıydı değilmiydi ateşli ateşli tartıştık ta ne oldu GENELKURMAY imzanın dursun çiçeğe ait olduğuna dair yeni kanıtlar elimize ulaştı diye basına vermedimi açıklamayı. diplomtik bi dille kabul ettiler...

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
Toplam Hit: 6357 Toplam Mesaj: 37