Elektirik Sayacının Camı Çatladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Hacılar duvardakı orumcek ağlarını alırken sopa sayaca geldi cam catladı

Bu herhangi bir sorun teskil edermi sıkıntı olurmu

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

47.95 liraya değiştiriler hocam. büyük ihtimal kaçak elektrik falan der kıl bir memur denk gelirse onun cezası da daha kötü olur.. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

sLeymN bunu yazdı:
    -----------------------------

47.95 liraya değiştiriler hocam. büyük ihtimal kaçak elektrik falan der kıl bir memur denk gelirse onun cezası da daha kötü olur.. 

nerden değiştirebilirim hacı nasıl bi yol izlemem lazım

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:

sLeymN bunu yazdı:

nerden değiştirebilirim hacı nasıl bi yol izlemem lazım

geçenlerde bizim burda tüm eski sayaçları değiştirip yeni şu akıllı sayaçlardan taktılar. Hocam abonelik başlatılan yere gidip başvurabilirsin büyük ihtimal ile onlar ilgileniyorlardır zaten. En kötü ihtimalle fatura yatırılan veznelere bir danış onlar yardımcı olur sana.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bisey olmaz olmadi durumu izah edersin muhur kirilmadikca birsey olmaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

tamam hacılar sıkıntı olur dıye yusuf çektim

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

sıkıntı yaparlar gardaş 30 liraya bi tane digital saat alıp abone numaran ile tedaşa gidip durumu izah ediyorsun kıl bir tedaşçıya denk gelirsin sana maval okur 

El emeği bıçak kılıf bardak imalatı yapıyorum seven ilgi duyan var ise instagram hesabım turkcrafts takip edebilirsiniz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Aynen hocam ağrımayan başını ağrıtma zaten akıllı zayaçlar dha hesaplı o sayaca verdiğin parayı belli bir sürede tekrar kazanıyorsun

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

hocam camı çatlayan elektrik sayacını tedaş değiştirmeyi şart kılıyor malesef,arkadaşın dediği gibi git bi elektrikcinin birine sayacı değiştir.Eski sayacı yeni sayacın garanti belgesi ve fatura ile tedaşa git yeni sayacı işleme sok benden söylemesi.. 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Ben sayaç atölyesinde staj yapmıştım. Hocam kesinlikle değiştir derim. Çünkü cam çatlamasını bilerek tahribat sayıyorlar. Ne sayaçlar var adam cam arasından eski fotoğraf filmlerinden sokuyor, sayacın dönmesini engelliyor. Sayaç tavana yakın diye üstten delip kürdan batıranımı ararsın. Bi ton teknik :) Tabi çıkıyor bunların hepsi günü gelince.

Yasal muhabbetide şöyle: Eğer yakalanırsan bi standart cezası var bilmiyorum şimdi kaç para oldu. Bi onu kitliyorlar. Daha sonra geçmişe dönük fatura bilgilerine bakıyorlar. Faturanda düşme varsa, yani inceleyenler bu kanaate varırsa, düşmeye başladığı noktadan itibaren düşen değierleri geçmişteki en yüksek ödemene ekliyorlar. Yani mesela mayıs ayında 100 tl ödenmiş. Haziranda 80e düşmüş. Temmuzda 60 a. Ağustosta 50 ye falan... Tak Hazirana 20 daha ekliyorlar, TEmmuza 40, Ağustosa 50 falan 100e tamamlıyorlar taaki gelinen son güne kadar. Bide onları kitliyorlar... İlki para cezası ve ihtar, ikincisi mahkeme ve abonelik iptali. Bidaha ömür billah abone olamıyorsun... Durum böyleydi ben staj yaparken...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akpinarli
    akpinarli's avatar
    Erkek

hemen değiştir. bu işten bizim canımız yanmıştı fena halde ceza ödedik. kaçak elektrik kullanmış muamelesi bile yapıyo şerefler...

Prens olmam için prensese ihtiyacım yok. Ben zaten kralın oğluyum.
Toplam Hit: 2292 Toplam Mesaj: 12