Elektrik Verici

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    arkadaslar birisine ufak derecede aci elektrik ile aci vermek istiyorum. bunun icin nasil bir sistem kurmam gerekir? elektrik siddeti ayarlanabilir derecede yapimi kolay birsey mumkunse.

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    köşedeki bakkaldan al 50 60 dene kalem pil seri bağla sonra kabloların uçunuda adama bağla
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Yazacağım yöntem biraz acı verebilir ama ? en mantıklısı bu evının yakınlarında bulunana TEDAŞ Trafosundan  bi kalın 56 .cc lik bir kalın kablo çek masa hazıla ve 60 kv lık bir regülator al ve  arkadaşını masaya yatır regulatörün ucundan 2 tane kablo çıkar ve arkadaşını önce biraz ISLAT akım daha rahat dolaşsın  neyse arkadaşını biraz süsüle bulduğun bütün deliklere AMPUL tak ve üsüle yılbaşı gecesi şanteli kaldır arkadaşın ölürken Sen Yılbaşını Çok güzel bir Çam ağacının altında kutluyacaksın    ha daghasonra bekle ve noel bab gelirse yazıklarımın aynısınıda ona yap .. sAygılar sevgiler...

eskilerden kim kaldı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    ohaaa!!! herifi gebertmiicek acık veriek :oD git bi tane elektrikçi dükkanına 250 volt 400mF kondansatör al bi ucunu kapı koluna diğerini elektrik prizindeki topraklamaya ver soona seyret :oD

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intikamsubayi
    intikamsubayi's avatar
    Erkek

hoca çakmakların içindeki parçayı çıkarırsan işine yarar.Gerçi o da çok az olur herhalde ama gene de aklında bulunsun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    beyler bazilariniz olayi abartmis adami yakmiyacagim yani hafiften aci verecek. elimde ufak bi alet olacak prizle isi olmazsa daha iyi olur batarya ile calissa. yanimda her sinirlendigimde ona dokundurup aci verecem ufak soklar. onu istiyorum yani. kapiya falan bi devre baglamk istedigim yok. aranizda bir elektrikci ciksa da soyle uygun bisiler bulsa. yine de fikirleriniz icin tesekkurler.

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

9 vluk piille yaparsın yapmasına da çok zahmetli olur hem dur ben bi defterlerimi kurcaliim

ama DC gerilim wer adama 60 V yeter debelenmesine ; )

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mayki
    Mayki's avatar
    Erkek
    bi ara holy nin evde vardi adini unuttum ona sor bence hatta bozmustu onu tamir etmeye calismistik ama olmadi :)

The turth is somewhere over there
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    USta yapacağın iş bi tane trafo al mümkünse 60 v a indirsin 220'yi sonrası sana kalmış

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bsw
    Bsw's avatar
    Erkek
    lan ahahahah ahahahahahaha.. abicim çakmaklarda manyete denen bi hadise var kimisi ondan bile etkilenir.. en dalgın anını bekle sonra saldır çıplak bi yerlerine.. kondansatör iyi fikir ama 400mF fazla abicim deşarj olana kadar adamın imanı gevrer..(piyasada zor bulunur herhalde belkide yoktur) 4700uF 400v bile yeter bana kalırsa..

Keser döner sap döner dün yedim tavuk döner..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    ben olsam soğuk su döker kırbaçlarım  a.q

imza
Toplam Hit: 3704 Toplam Mesaj: 13