folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Elektronik Devre Yaptırmak İstiyorum (İstanbul)

Elektronik Devre Yaptırmak İstiyorum (İstanbul)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

var mı yapan eden yardım alabileceğim biryer ücreti konusunda konuşur anlaşırız. İçeriği ilgil arkadaşla paylaşıcam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

istediğin şeyi tasarlayacak kişi mi arıyorsun, yoksa tasarımın var ama çok sayıda yaptırmak mı istiyorsun ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

ben istediğim şeyi söylüycem o da yapıp bana göndericek hocam. Çok kallavi birşey istemiyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

hocam bahsettiğin şey nedir ve ne kadar bütçe ayırabilirsin?

Gizli ise özelden yaz.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

bende bi pm alayım 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

uzay gemisi mi yaptıracan? şu devreyi yaptıracagım yardım edecek varmı? yada yapıp gönderecek varm?ı desen ya hacı !

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

müritler hakikaten basit bir şey istiyorum vukuat doğru diyorsun. İyi madem buraya yazayım

Bi üçlü priz düşün bu prizin bir rolesi olsun roleyi timer kapatsın timer‘ı IR resetlesin. resetlendiği süre boyunca üçlü prize bağlı olan aletler çalışmaya devam etsin. Olay bu ama ben bunu direk buraya yazsaydım bu kadar ilgi olmazdı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

hakkaten uzun uzun anlatmışsın baya karışık bi devreymiş :D

Detaylardan da bahsetmen gerek;

IR den kastın TV kumandası olur mu?

Timer ne kadar süre sayacak?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek
    MaTRiXe bunu yazdı

müritler hakikaten basit bir şey istiyorum vukuat doğru diyorsun. İyi madem buraya yazayım

Bi üçlü priz düşün bu prizin bir rolesi olsun roleyi timer kapatsın timer‘ı IR resetlesin. resetlendiği süre boyunca üçlü prize bağlı olan aletler çalışmaya devam etsin. Olay bu ama ben bunu direk buraya yazsaydım bu kadar ilgi olmazdı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

hacı bunun neyini uzun anlatayım elimde bi televizyon kumandası var ben bu kumandaya otuz dk boyunca basmazsam 30 dk sonunda üçlü prizin gücü kesilicek dolayısıyla ona bağlı olan cihazda elektrik olmadığı için çalışmıycak, basarsam da an itibariyle 30 dan geri saymaya devam edecek

aramızda 30 -40 dk nın lafı olmaz artık neyse ayan beyan yazdım uzay gemisi de lazım değil yok mu şuna el atacak

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

yanı IR dan gelen sinyal ile timer saysın süre sonunda role off desin bunumu istedin?

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
Toplam Hit: 2604 Toplam Mesaj: 27