Elektronik Kitap Okuyucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhabalar bir adet elektronik kitap okuyucu almak istiyorum. bana tavsiye edebileceğiniz türkçe dil desteği sunan uygun fiyatı modeller konusunda fikir sunabilirmisiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amazon Kindle'leri çok övüyorlardı onlara bi bak derim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

fazla bilgisi olan okmu bu konuda birde türkçe e-kitap indirebileceğim site önerebilirmisiniz??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam kindle'ın pili uzun gidiyor biliorum ama çok da önemli değil bence.

Ipad niye düşünmüyorsun? daha buyuk ekranlı eski modelleri çok ucuza edinebilirsin, bissürü farklı şeye yarar.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ipad niye düşünmüyorsun? daha buyuk ekranlı eski modelleri çok ucuza edinebilirsin, bissürü farklı şeye yarar.

Ipad kullanmadığımdan dolayı yorum yapmayacağım ama.. Kindle uzun süre kullandım DX modeli pahalıdır ama daha ucuza bulacağın bir hayli modeli vardır tavsiye ederim..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

kindle 3g , fire ve touch sahibi biriyim.

Eger sadece amaç kitap okumaksa kindle touch veya 4g işini fazlasıyla görücektir. Pilinin yanında e-ink sayesinde gözünü yormaması büyük artı. Tabletlere göre dahada küçük.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu zimbirtilarda bir yandan pdf okurken aynı anda ses dosyasi calabilme sansimiz var mi ya la. Sesli hikayeleri pdf ten takip edip dinlemek gibi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sosyopatmanik
    sosyopatmanik's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

da göz ağrıtıyor bir süre sonra acıkcası kindle fire derim ben yinede

at avrat silah
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sosyopatmanik
    sosyopatmanik's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

kindle 3g , fire ve touch sahibi biriyim.

Eger sadece amaç kitap okumaksa kindle touch veya 4g işini fazlasıyla görücektir. Pilinin yanında e-ink sayesinde gözünü yormaması büyük artı. Tabletlere göre dahada küçük.

hocam en ucuz olanını satsana bana :) kindlelar gayet iyi bi kere sarj gitmiyor ipad in şarj durumu ıyıde baska ıslerde yaptıgın ıcın devamlı aktıfse 12 saat fılan gıdıyor kındle 2 hafta dıyorlar 

at avrat silah
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

kindle , fayrının üstüne otursun 350 vereceğime http://bimeks.com.tr/urun/124983/onyo-winner-9-7--tablet-pc.aspx#specs   veririm oh misq

akmarky tarafından 12/Ağu/13 18:34 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

kindle tavsiye ederim bu konuda cok arastirip cok irdeleyim cok kovaladim her yerde kindle kindle diye geciyor. kindle in bana kalirsa tek kotu yani kitap formati olayi...

holyone ipad diye onermis bende ilk basta ipaddit tablettir -her turlu formati acabilmeleri- diye dusunurken bu cihazlarda kitap okumak goz yoruyor deniliyor -denemedim- bu konuda deneyen birileri bizi bilgilendirirse guzel olur.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 1343 Toplam Mesaj: 13