Elektronik Sigara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba;

Veritabanı kaybından önce bir konu açılmıştı. Elektronik sigarası olanlar öneriyordu filan.

Joyetech Ego One alacaktım.

Anabayisi ne telefon açtım. Abi o cihaz sorunlu çıktı geir toplatıldı elimizdekileri geri yolladık. Şimdi Ego one mini-mega ları çıkardılar onlar geliyor dedi.

Ne diyorsunuz kullananlar sorun çıktı mı hiç?

Elektronik sigaraya dair en ufak bilgim bile yok. Nikotinsiz likit alacağım. Onun da iyisini bulamadım.

Bana önerebileceğiniz nikotinsiz aromalı likitleri söylermisiniz?

Bir yerde joyetech Ego One 2200 mh  200 tl ye buldum ancak kutuyu açıp test edip yollarım dedi. Ben de kullanılmış olabilir diye almamıştım başka birisi aldı.

En ucuz nereden alabilirim?

Yurtdışından getirtemem malum yasaklı durumda şuan gümrük geçişi.

myblackworldweb tarafından 24/Haz/15 01:48 tarihinde düzenlenmiştir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben kullandım zyniz miydi neydi kristal içiyordum onun ile :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba;

Veritabanı kaybından önce bir konu açılmıştı. Elektronik sigarası olanlar öneriyordu filan.

Joyetech Ego One alacaktım.

Anabayisi ne telefon açtım. Abi o cihaz sorunlu çıktı geir toplatıldı elimizdekileri geri yolladık. Şimdi Ego one mini-mega ları çıkardılar onlar geliyor dedi.

Ne diyorsunuz kullananlar sorun çıktı mı hiç?

Elektronik sigaraya dair en ufak bilgim bile yok. Nikotinsiz likit alacağım. Onun da iyisini bulamadım.

Bana önerebileceğiniz nikotinsiz aromalı likitleri söylermisiniz?

Bir yerde joyetech Ego One 2200 mh  200 tl ye buldum ancak kutuyu açıp test edip yollarım dedi. Ben de kullanılmış olabilir diye almamıştım başka birisi aldı.

En ucuz nereden alabilirim?

Yurtdışından getirtemem malum yasaklı durumda şuan gümrük geçişi.

Hocam selamlar o konuyu ben de biliyorum hatta o konudan sonra ilk esigaramı aldım. esigara.us dan aldım eelektronik sigaramı box mod olarak cloupor mini subtank mini kullanıyorum likit olarak da efkar likitlerini alıyorum, nikotinsiz likitleri şu an var ama hangileri bilmiyorum foruma biraz takılırsan sen de yerli likit üreticilerinden alabilirsin takıldığın sormak istediğin bir şey olursa mesaj yazman yeterli.

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sen sigarayı al da , aromayayı dx.com dan bile alırsın her taraf aroma zaten. önemli olan iyi makına.

arkadaşa hediye almıstım 2 tane birden biri kutu dan çatlak çıktı diğeri 1 gün sonra bozuldu , ucuz etin yahnisi gibi.

şöyle sağlam bişi olacakki nargle gibi çekeceksin pöfür pöfür. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hocam tavsiye edeyim sana, 

mod olarak cloupor mini yi kesinlikle kulanmalısın minik ve kullanışlı tam yaz ayları için cebe at dolaş.

atomizer olarak da elin tel sarmaya yatkınsa eleaf lemo2 

yok değil se fcuk arkadaşa mesaj at onun aldığı aero var ondan al ama loupor u kesin al atomizeri de fcuk a sor onun kullandığı sarım yapmayı bilmeyenler için ideal tad duman doygunluk vs vs. hazır değiştirilebilir tel satıyorlar eskidikce vida sıkar gibi değitirirsin zo değil.

likit konusuna gelelim, yerli üretim efkar likitlerini tavsiye ederim. hem el yapımı hem diğer markalara nazaran daha zararsız içinde ne olduğu belli binlerce kişi kullanıyor. 

ben mango ve birinci likitlerini kullanıyordum fcuk arkadaşım barbaros a güzel dediği için barbaros sipariş ettim pek güzel deil ama güzel :) 

bu arada günlük 1 paket sigara içiyorsan nikotinsiz başlama 12 mg den beya 8 9 mg den başla zamanla düşürürsün sıfır nikotine kadar. direk sıfırdan başlarsan sigara yıu bırakamazsın.  doyurmaz yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

sen sigarayı al da , aromayayı dx.com dan bile alırsın her taraf aroma zaten. önemli olan iyi makına.

arkadaşa hediye almıstım 2 tane birden biri kutu dan çatlak çıktı diğeri 1 gün sonra bozuldu , ucuz etin yahnisi gibi.

tam tersi hocam. makina dandik olsun ama likidin sağlam olsun. bak efkardan önceki likitler nefes darlıgı yapıyordu avrupada kaliteli tabir edilen dekang likit mesela nefes alamıyordum nefes alırken ıslık çalıyordu ciger :) efkar likidi kesinlikle dene. bahsettiğimm parçaları da esigaara.us dan alabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

tam tersi hocam. makina dandik olsun ama likidin sağlam olsun. bak efkardan önceki likitler nefes darlıgı yapıyordu avrupada kaliteli tabir edilen dekang likit mesela nefes alamıyordum nefes alırken ıslık çalıyordu ciger :) efkar likidi kesinlikle dene. bahsettiğimm parçaları da esigaara.us dan alabilirsin.

Kesinlikle efkarı öneririm :) Bu arada 50 ml barbarosdan sonra 216 içtim 216 harika geldi barbaros baydı sanırım gittikçe profesyonel esigara içiliğine doğru ilerliyorum dün aromasız olan bu muydu diye ASK sipariş ettim tadını çok beğenmedim 216 ve eski oruç birinci karışımıyla karıştırıp içiyorum :) 1 metre kanthal ve biraz pamuğu çarçur ettikten sonra mükemmel sarıma doğru da yaklaştım artık iyice keyifçi oldum çıktım yaaa :D Subtank Mini Akarrrrr :)

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı
    BosphorusPasha bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Kesinlikle efkarı öneririm :) Bu arada 50 ml barbarosdan sonra 216 içtim 216 harika geldi barbaros baydı sanırım gittikçe profesyonel esigara içiliğine doğru ilerliyorum dün aromasız olan bu muydu diye ASK sipariş ettim tadını çok beğenmedim 216 ve eski oruç birinci karışımıyla karıştırıp içiyorum :) 1 metre kanthal ve biraz pamuğu çarçur ettikten sonra mükemmel sarıma doğru da yaklaştım artık iyice keyifçi oldum çıktım yaaa :D Subtank Mini Akarrrrr :)

hocam sen birinci yi nasıl beğenmedin anlamadım hala :) mangoyu denedinmi?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

ilk siparişimi verdim malum siteden :)

EGO-C Twist 1300mAh Variable Voltage Rechargeable Battery

MT3 eVod Bottom Coil Clearomizer

1 dolara da malezya post u seçtim. 

Bakalım kaç güne gelecek. 

Order Total: $15.51

Eğer hoşuma giderse kaliteli bir ürüne geçerim. 

Likit olarak efkarı bilmiyordum öğrenmiş oldum sanırım efkar alacağım nanelisi varmış :)

VG ağırlıklı alacağım ki yağ gibi kaysın duman :)

Teşekkürler arkadaşlar...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Hacilar bu sektör ve fiyatlardan anlamam ama kuzenim bu işi yapıyor 

http://yesilsigara.com/

Site kuzene ait belki işinize yarar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Hacilar bu sektör ve fiyatlardan anlamam ama kuzenim bu işi yapıyor 

http://yesilsigara.com/

Site kuzene ait belki işinize yarar.

fiyatlara baktım da pahalı satıyor hocam.

Toplam Hit: 3439 Toplam Mesaj: 25
elektronik sigara joyetech ego one aramalı nikotinsiz likit e-likit