folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Elektronik Sigara Likit Satışı (Evyap)

Elektronik Sigara Likit Satışı (Evyap)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    cholpa bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Hocam soylemesi ayiptir yurtdisinda yasiyorum likit bulma konusunda sikinti yasamiyorum ancak begendigim bi likit bulamiyorum. kendim yapmak istiyorum ancak bu likitleri birbirine karistirdigimda pic oluyor. kendim icin bunu evde kendime nasil uretebilirim? aromalari nasil nerden almak lazim hangi glikoz dogru olur? nasil yapilir ufak bi ozetle bi pm atarsan veya konuya yazmak istersen anlatirsan cok memnun olurum tesekkurler.

Hocam aldiginiz aromalari kafaniza gore karistirmayin kesinlikle, %90 mundar edersiniz. http://e-liquid-recipes.com/list?q=&exclsingle=0&sort=score&direction=desc burdan begenebilecegin bi tarife sec, ona gore karistir. Youtube da Buhar odasi diye arastirirsan abimiz guzel bilgiler veriyor, bunlari da izlersen piyasada premium diye satilan likitlerden bile iyi likitler elde edebilirsin.

Moda not: Verdigim linkler ve kanalla hicbir alakam yoktur.

Eyw hocam arastiracagim bakacagim rx2/3 + rdta combom var ancak adam gibi likitim yok ondan sordum.

@BosphorusPasha ukrayna hocam kiev

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Up

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    cholpa bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Hocam soylemesi ayiptir yurtdisinda yasiyorum likit bulma konusunda sikinti yasamiyorum ancak begendigim bi likit bulamiyorum. kendim yapmak istiyorum ancak bu likitleri birbirine karistirdigimda pic oluyor. kendim icin bunu evde kendime nasil uretebilirim? aromalari nasil nerden almak lazim hangi glikoz dogru olur? nasil yapilir ufak bi ozetle bi pm atarsan veya konuya yazmak istersen anlatirsan cok memnun olurum tesekkurler.

Hocam aldiginiz aromalari kafaniza gore karistirmayin kesinlikle, %90 mundar edersiniz. http://e-liquid-recipes.com/list?q=&exclsingle=0&sort=score&direction=desc burdan begenebilecegin bi tarife sec, ona gore karistir. Youtube da Buhar odasi diye arastirirsan abimiz guzel bilgiler veriyor, bunlari da izlersen piyasada premium diye satilan likitlerden bile iyi likitler elde edebilirsin.

Eyw hocam arastiracagim bakacagim rx2/3 + rdta combom var ancak adam gibi likitim yok ondan sordum.

vampire vape heisenberg dene hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    cholpa bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

vampire vape heisenberg dene hocam.

Tamamdir hocam ilk firsatta alip deneyecegim tesekkurler

delimiyim ben?
Toplam Hit: 2194 Toplam Mesaj: 15
likit