folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Suratında Patladı, Yedi Dişini Kaybetti

Elektronik Sigara Suratında Patladı, Yedi Dişini Kaybetti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

sigarayı bırakmak en iyisi sanırım.

http://www.mynet.com/haber/dunya/elektronik-sigara-suratinda-patladi-yedi-disini-kaybetti-2835793-1

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

dün gördüydüm ben de. Şimdi bunu kullananlar bu adamın halini görünce her fırtta 3.5 atacaklar.

Çocuğun face: https://www.facebook.com/andrew.hall.3910/posts/10100193309728068?

coLin tarafından 18/Oca/17 09:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Bi bitmediniz hocam ya .. çok yazıldı çizildi shop diyen var.patladı ama ellerinde yara bere bişey yok diyen.türkiyede neden hiç patlamıyo diyen vs vss

ben diyorum ki bilinçli ve dikkatli olursan hiç bişey olmaz.sigarayı bıraktım mı? Evet. gerisi önemsiZ

pilli cihazların hepsi patlayabilir. Siz hiç pc, telefon, tablet patladığını duymadınız mı?

neye kızıyorum biliyo musun. Çok çok dHa önemli konuları bu kadar konuşmayan halk 3-5gündür elektronik sigarayı yargılıyor

içmeyin kardeşim o zaman.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Mekanik modda 0.06 ohm kullanıyormuş. Neredeyse kısa devre. Bataryası da bunu kaldıracak güçte değilmiş. Öyle kullananın bu sonucu beklemesi lazım.

https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/5of5gd/the_true_dangers_of_vaping/dcj0spk/

MaviEkran tarafından 18/Oca/17 09:07 tarihinde düzenlenmiştir

Blue Screen of Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

patlayan cihaz pil takılmayan, kendinden bataryalı yapıya sahip gibi görünüyor. hatta ijust s olabilir (daha dün sipariş verdim bende :? )

pil ve cihazın orjinal olması şart. cihazdan daha fazla performans almak için de cihazı zorlamamak lazım.

piyasada orjinal diye satılan çok fazla sahte piller var. (%100 orjinal pil satan bildiğiniz varsa bildirmenizi rica ediyorum. satıcının orjinal sattığına kesin emin olmanız lazım)

pil tercihinde birinci bakacağımız şey anlık maksimum akım dayanaklılığı olmalı. sonradında kaç mah diye bakmalıyız. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

ijust s mekanik mod DEĞİLDİR

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Kaliteli orjinal pil + 0.5 ohm üzeri rezistans + düşük watt fazla zorlamazsanız bişey olmaz 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

insan gibi akciğer kanseri olun ölün oğlum ne bu e sigara felan doğa ananın zehrini için gidin işte fanteziye gerek yok

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

yinede normal sigaradan daha az zararlı

dünyada her gün ne elektronik cihazlar patlıyor bir çoğuda ölümle sonuçlanıyor 

ama bu konu nasılda tüm dünyada yankılandı amaç ne ki ? 

elektronik içmeyin normale geri dönün mü ? 

Morris in marlboro batmak üzereken teyyarelerle şehirlerin üzerinden gece binlerce boş marlboro kutusu atması ve 
    sabah sokakda gören insanların bundan etkilenerek marlboro satışlarının o ay 5x artması gibi psikolojik algı

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Tütün lobisi esigara üstünden oyun oynuyor.Oyuna gelmeyin

Tanınmış sigara markalarının üreticisi, dünyanın en büyük ikinci tütün şirketi British American Tobacco (BAT), Camel sigaralarının sahibi Reynolds American'ı 49,4 milyar dolara satın aldı.

'E-SİGARA'NIN BİR SONUCU

Uzmanlara göre BAT'nin ABD piyasasındaki varlığını artıracak anlaşma, geleneksel sigaralara talebin azalmasının ve elektronik sigara kullanımının artmasının bir sonucu. Birleşme, Marlboro'nun üreticisi dünyanın en büyük tütün firması Philip Morris'in tahtını sallayabilir.

Kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/ekonomi/661440/Sigara_piyasasinda_49_4_milyar_dolara_dev_satin_alma.html

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    snnyk bunu yazdı

yinede normal sigaradan daha az zararlı

dünyada her gün ne elektronik cihazlar patlıyor bir çoğuda ölümle sonuçlanıyor 

ama bu konu nasılda tüm dünyada yankılandı amaç ne ki ? 

elektronik içmeyin normale geri dönün mü ? 

Morris in marlboro batmak üzereken teyyarelerle şehirlerin üzerinden gece binlerce boş marlboro kutusu atması ve 
    sabah sokakda gören insanların bundan etkilenerek marlboro satışlarının o ay 5x artması gibi psikolojik algı

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 2918 Toplam Mesaj: 19
elektronik sigara