Elektronik Sigara Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

drag 3 + aromamizer lite ile full merck 6mg nbase içiyorum mük oluyor, arada sigma merck yapıyorum

ama drag 3 bozuldu aq bunu nasıl tamir ettiririm ya, abuk subuk bir moda taktım idareden kullanıyorum

1 yılda 3 mod piç oldu

Lost vape thelema quest https://www.lostvape.com/product-item/thelema-quest-200w-kit/ bundan aliyorsun rahat ediyorsun hocam. Drag bende aldim 6 ayi gormedi namussuz. Bir kac ucuz tip daha aldim bunlardan baktim daha cok para veriyorum lost vape aldim rahata kavustum

bende de drag 3 var. 2 senedir kullanıyorum. zeus x atomizer ile birlikte. akıtma yapmıyor. Daha önce revenger vardı. griffin 25 rta ile kullanıyordum akıtma yapıyordu. 2 tane revenger çöp oldu.

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

drag 3 + aromamizer lite ile full merck 6mg nbase içiyorum mük oluyor, arada sigma merck yapıyorum

ama drag 3 bozuldu aq bunu nasıl tamir ettiririm ya, abuk subuk bir moda taktım idareden kullanıyorum

1 yılda 3 mod piç oldu

Lost vape thelema quest https://www.lostvape.com/product-item/thelema-quest-200w-kit/ bundan aliyorsun rahat ediyorsun hocam. Drag bende aldim 6 ayi gormedi namussuz. Bir kac ucuz tip daha aldim bunlardan baktim daha cok para veriyorum lost vape aldim rahata kavustum

bende de drag 3 var. 2 senedir kullanıyorum. zeus x atomizer ile birlikte. akıtma yapmıyor. Daha önce revenger vardı. griffin 25 rta ile kullanıyordum akıtma yapıyordu. 2 tane revenger çöp oldu.

Bende spica pro atomizer var cok akitiyor ilk likit doldurunca ama bir o-ring koymak cok zor degil 501 pin baglantisinin oraya koymuyor adamlar. Lost vapeten cok memnunum ama, bundan once 4 tane mod bozdum ama wismec rx 2/3 vardi saglam o da 5 sene filan idare etti zaten onun disinda bu klasik cin mallari arasinda saglam birsey bulamadim

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    sanane bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

1 yılda 3 mod piç oldu

Bende spica pro atomizer var cok akitiyor ilk likit doldurunca ama bir o-ring koymak cok zor degil 501 pin baglantisinin oraya koymuyor adamlar. Lost vapeten cok memnunum ama, bundan once 4 tane mod bozdum ama wismec rx 2/3 vardi saglam o da 5 sene filan idare etti zaten onun disinda bu klasik cin mallari arasinda saglam birsey bulamadim

Benim bozulan revengerın birini bursa da e sigara tamiri yapan bi yere göndermiştim. Aşağıdaki mesajı atmışlardı.

Merhabalar efendim cihazınızın ön tespit işlemi tamamlanmıştır cihazınızın daha öncesinde likit sızıntısı temizlenmeye çalışılmış fakat tam temizlenemediği için cihazınızın anakartının iç hatlarında kısa devre oluşturmuş, anakartın iç hatlarına müdahale edemediğimiz için cihazın iadesi uygun görülmüştür. Güncel adres bilgilerini bizim ile paylaşırsanız cihazınız kargoya verilecektir. 

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

uwell caliburn a2 kullanıyorum.

çok pratik. bi dolup yaptım mı 1 gün gidiyor. 15 günde bir kartuş 2 ayda bir 70ml likit kullanıyorum.

günde 2 paket sigara içen arkadaş da aynısını aldı günde 2 kere dolduruyor o.

aşırı sigara içen biriysen kesmeyebilir ama ağır nikotinlileri var o ondan kullanıyor memnun. ben en hafifini aldım.

seni dinleyip aldım aga makinayı. bekliyorum gelmesini :D

hayırlı olsun hocam :D şarjı deposu falan tam bana göre. ağır tiryaki değilsen güzel bi likit koydun mu memnun kalırsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Bende popüler olduğu zamanlar da basic starter kitlerden Eleaf iStick Pico melo2 almıştım sonra Gemini RTA taktım geminiyi taktıktan sonra 5-6 gün içtim içmedim rahat edemedim bide likit mikit tel sarma falan filan derken çile çektim bıraktım. Konuyu görünce ıvır zıvır dolabıma baktım pilini filan atmışım kenarda duruyor. 

Almak isteyen olursa diye yazayım

Mod kozmetik 10/4 filan

Melo2'yu bir arkadaşa vermiştim

Atomizer Gemini RTA sağlam yedek camı, mini tornavidası falan filan duruyor kutusuyla birlikte

paketin içinde yüzükler teller, pamuklar, sarma demiri gibi bir zımbırtısı var onlar duruyor onları da vericem alana hatta ufak 3 tane filan serum var boş onları da vericem 

Yalnız bir sorun var..  Her ne kadar çalışırken kenara atıp bıraksam da şuan çalışıp çalışmadığına emin değilim yani deneyecek vaktim yok. 

Alıp denerim, pilim var, likitim var diyen bir mürid varsa gönderirim dener çalışmıyorsa komple paket içeriğini parça pincik ederken videosunu isterim :D eğer çalışıyorsa da 500 liraya bırakırım. 

Şuan ki ortama sıfır fiyatı 1000-1200 lira meloyu düşsem 800 lira filan gemini rta'nın güncel fiyatını bilmiyorum hatta üretiliyor mu diye onu bile bilmiyorum ama ben aldığımda 4 yıl önce 400 liraydı.. 

www.tithack.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mihni
    mihni's avatar
    Erkek

Elektronik sigara olarak likitli sigara kullanmanızı tavsiye etmem.

Elektronik olarak odam kokmasın ben kokmayayım dersen bende kullanıyorum heets ürünü elektronik sigara

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    mihni bunu yazdı

Elektronik olarak odam kokmasın ben kokmayayım dersen bende kullanıyorum heets ürünü elektronik sigara

heetsler koku yapmıyor mu ? bir de merak ettiğim, o izmaritleri nerden buluyorsunuz satışı yaygın mı ?

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mihni
    mihni's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı
    mihni bunu yazdı

heetsler koku yapmıyor mu ? bir de merak ettiğim, o izmaritleri nerden buluyorsunuz satışı yaygın mı ?

Sıfır koku,

Bir kaç uygun satışını yapan kişi var onlardan temin ediyorum. Kolay bulunmuyor, kıbrıs ve çevre ülkelere giriş çıkış yapan kişiler var ise benim çevrem heets kullanıyor satın alma yaparız kendisinden.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

smok rigel bulabileceğim bir site bilen varmı güvenilir?

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

2 aydır well caliburn g2 kullanıyorum. Cihaz güzel kompakt ve badit.

Eskiden bir iki denemelerikm olmuştu ama çok karmaşık cihazlar yüzünden sıkılıp bırakmıştım. Bu cihazda sadece likit dolduruyorsun biçimine göre 2 hafta ila 1 ay arasında coil değiştiriyorsun o kadar. 2 ml likit alıyor ve 1 gün yetiyor o likit. Sabah 8 akşam 10 arası kullanımda şarjı yeşilden maviye dönüyor. Önceden günde 1 ila 1.5 paket sigara icerdim. 1 hafta sonunda hiç aramamaya başladım arada kendimi denemek için bir tane yakıyorum ama 2 3 firttan fazla alamıyorum.

En iyi yanı leş gibi sigara kokusu yok. Artık insanların içtikleri sigaraların kokusu bana kötü geliyor. 

Likit olarak 50mg salt likit ile başladım. Sonra 35 e ve şuan 12 mg ye düştüm.

Sigarayı severek içen biriyseniz meyve kurabiye sakız vb aromalı likitler yerine tütün aromalı düz limitleri tavsiye ederim. Böylece sigarayı bırakıp elektronik sigara bağımlısı olmazsınız.

Nikotin oranını zamanla azaltarak 6 ay ila 1 sene içerisinde tamamen bırakmayı düşünüyorum.

Son olarak puff denen cihazları asla önermem.icerisinde ne tür bir likit olduğu belli değil. Yakın gir arkadaşım puff yüzünden burun ve boğazından tahriş yaşadı kanamayla hastanelik oldu. 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 3013 Toplam Mesaj: 41
elektronik sigara e-sigara sigara