folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Elektronikten Anlayan Programcı Arkadaşlar!

Elektronikten Anlayan Programcı Arkadaşlar!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeRGeLeM
    HeRGeLeM's avatar
    Erkek
    Program bilgim sıfıra çok yakın hatta sıfır.
    Genede çok saolum kemalgokün sitesini biliyorumda orada sadece kodlar var ben anlasam o kodları değiştirmeyi falan kendim yaparım ama dediğim gibi sıfırım.
    neyse bu bilgiyle yola çıkarsak böyle olur.
    HolyOne sen yapabilirsen yap
    cevap yazan herkese teş..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fear_Ozkan
    Fear_Ozkan's avatar
    Erkek
    benim elimde senin işine yaracak program ve dökumanlar var.Mail adresim fear_darkness@mynet.com bana mail çekersen sana yardım ederim.

Fear_DaRkNeSs
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fear_Ozkan
    Fear_Ozkan's avatar
    Erkek
    slm dostum sanırım bende anladım.Senin anlatmak istediğin olay hem lamba yakıp söndürüyüm hemde kare dalga üreten bir devre çalışsın diyorsun.Bunun için çok kolay bir devre yapabiliriz mesala 555 entegreli bir osilatör devresi yapabiliriz.Ya da benim elimde olan komplike bir devre var bir kaç çeşit dalga oluşturuyo kare,testere vb... bana mesajla mailini bildirirsen sana yardımcı olabilirim.

Fear_DaRkNeSs
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micprog2003
    micprog2003's avatar
    Erkek
    Ben Delphi ile bitane program yapmıştım kullanımı çok kolay adeta programlıyosun sana gönderebilirim
    ama benim siteye giremedim o nedenle bana mail at sana yollarım eğer değiştirmek istediğin bir nokta olusada hemen olaya el atarız nasılsa ben yazdım bende bu programı senin yapmak istediğine yakın bir iş için yazmıştım fakat fırsat olupta elektronik devresiyle uğraşamadım demekki sana nasipmiş ama bana mail gönder gerçi program yarım kafama estikçe yeni özellik ekliyom ama genede bi ara tamam.

Adige Michael
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azrail751000
    azrail751000's avatar
    Erkek
    bunun icin basit bir devre ile işi hllede bilirsin delikli plaketlerden 1 tane al her ledin olune bir tane direnç koy. programınıda yakın zamanda buraya yazarım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leo
    Leo's avatar
    Erkek
    qbasic programı ile sadece 4-5 satırlık bi komut ile ledleri yakabilir frekansın hızını ayarlayabilirsin.

İster mermi kullanırsın,ister oy pusulası.İnsan iyi nişan almalı.Kuklayı değil,kuklacıyı vurmalı...
Toplam Hit: 4379 Toplam Mesaj: 17