Elfbar Tahribata Özel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Vay be, demek durumlar böyle. Fiyatı güncelleyeceğim eğer sizin dediğiniz gibiyse. Ben çoğunuzun orji ürün içtiğini sanmıyorum. O kadar çok markanın sahte ürününü birebir klon olarak gördüm ki. E cigara işi sahtecilik işi.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı

Yok canım yanlış anlamam Ben sizden duyuyorum açıkçası bu fiyatlara sattıklarını. Kilisteki kaçakçıma da soracağım, şu an antepteyim.

Hocam Pm'den dönebilirmisin?

Döneyim hocam

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Fiyat çok pahalı hocam Bursa'dan 190a alıyorum İstanbul'da 150-180 arasında bulmuştum geçenlerde 

Orijinal ürün içtiğini ümit ediyorum hocam. :)

Orijinal içiyorum hocam yurt dışında da içiyordum gelen giden oldukça oralardan da farklı markalar getirtiyorum. Aldığın yerdeki fiyatlar yüksek onu anlatmak için yazmıştım piyasada fiyatlar bu şekilde pahalıya satanlarda var elbette ama aldıkları fiyat aynı. Sahte ürün ve orijinal ürün gönderir misin bana farkına bakayım :) sahte ve orijinal diye aynı ürünleri verecekler sana muhtemelen çakma dediğini kutusuz verecek. Umarım fiyatları araştırıp güncel fiyatları alırsın ya da tedarikçi değiştirirsin.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

@AndrevMask kardes ben de voopoo drag x + likit, nbase, aroma vs. bakiyorum. bunlardan da tedarik ediyo musun?

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

@AndrevMask Hocam fiyatlar güncellenince 4-5 tane almayı düşünüyorum. Haber verir misin?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bu aletler 5000 puf sonra çöpe mi gidiyor?

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Fiyat çok pahalı hocam Bursa'dan 190a alıyorum İstanbul'da 150-180 arasında bulmuştum geçenlerde 

Orijinal ürün içtiğini ümit ediyorum hocam. :)

Orijinal içiyorum hocam yurt dışında da içiyordum gelen giden oldukça oralardan da farklı markalar getirtiyorum. Aldığın yerdeki fiyatlar yüksek onu anlatmak için yazmıştım piyasada fiyatlar bu şekilde pahalıya satanlarda var elbette ama aldıkları fiyat aynı. Sahte ürün ve orijinal ürün gönderir misin bana farkına bakayım :) sahte ve orijinal diye aynı ürünleri verecekler sana muhtemelen çakma dediğini kutusuz verecek. Umarım fiyatları araştırıp güncel fiyatları alırsın ya da tedarikçi değiştirirsin.. 

Birebir klon olarak birden fazla ürünün bu sektörde sahtesini gördüm hocam. Ruhun bile anlamaz sahte mi bu arkadaş demeye. Beni ne olur yanlış anlama. Bu markalardan en basiti: İStick - Smok - VAPORESSO

AndrevMask tarafından 12/Nis/23 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Evet

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

@AndrevMask kardes ben de voopoo drag x + likit, nbase, aroma vs. bakiyorum. bunlardan da tedarik ediyo musun?

Özelden yazar mısın hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Söküp içine esigara likiti koyan var

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
Toplam Hit: 5680 Toplam Mesaj: 35
puff elektroniksigara buhar elfbar