Elimde Fazla Elbise Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

modacruz.com

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

sosyal hizmetleri arayın gelip alsınlar hocam onlar ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam boyutlar uyar mi emin degilim ama medium olabilir sanirim, losevi de dusunebilirsin. 

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

Hocam ihtiyac sahipleri var

Size pm attim.umarim gonderirsiniz

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şahsen, fazla ve giymediğim kıyafetleri suriyeye, ıraka göndereceğime; kendi ülkemde ki fakir fukaraya veya ihtiyaç sahiploerine veririm.

En güzel ve kestirme yolu Kızılay'ın Kıyafet Kumbarası. 

İzmirde bir çok yerde gördüm. Muhtemelen İstanbul'da da mevcuttur.

Ayrıca; Kızılay'ın haricinde LÖSEV, küçük kız çocuklarını okutan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi kuruluşlara da verebilirisn.

İlla daha güzel daha janjanlı birşey yapmak istersen de Facebook'ta yapacağın küçük bir araştırma ile kış aylarının çok çetin geçtiği, taşımalı eğitim yapılan illerde ki dağ köylerinde yaşayan yurttaşlarımıza yollayabilirsin. Bu köylerde ki ortaokul, lise tahsilini yapan gençlerin çok ama çok fazla ihtiyaçları oluyor.

Geçen yıl İzmirde ki iklim için hayli sıcak olan montlarımı, yine İzmirde giyemeyeceğim kadar kalın kazaklarımı, pantolonlarımı Facebooktan tanıdığım öğretmen arkadaşıma gönderdim. Bingöl'de ki bir okulda çalışıyor. Lise öğrencilerine dağıtmışlar. En azından 2-3 genci sevindirdim. Kim olduğunu bilmeden insanları sevindirebilmek daha güzel diye düşünüyorum.

Tahribatta bu konuda bir çalışma yapılabilir aslında.

İhtiyaç sahibi yurttaşlarımızı sevindirmiş, bir yaraya merhem olmuş oluruz belki.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 3126 Toplam Mesaj: 16
mont elbise