Elinde Okumadığı Kitap Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ne parası ne şartı şurtu ?

belediyenin kütüphaneleri var 10-15 tane ücretsiz hepsi. ben gecen yıl üye oldum Atatürk kitaplığına. belki ögrenci oldugum içindir ama hiç para vermedim.

http://application2.ibb.gov.tr/kitapkatalogu/

Bu çok işime yarayacak teşekkürler.

Allah Türktür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Hocam takas edebiliriz, bende bi dünya var kitap alcam ama şimdi para da vermiim diyorum. Aklımdaydı böyle bişe isabet oldu

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

belediyenin kütüphaneleri var 10-15 tane ücretsiz hepsi. ben gecen yıl üye oldum Atatürk kitaplığına. belki ögrenci oldugum içindir ama hiç para vermedim.

Hocam ben duymadım hiç belediye kitaplığını varsada ya dini kitaplar vardır yada Atatürk masonmuydu bu tarzda kitaplar vardır onlardan gelicek hayır şurda dursun

alınmaz okunmaz, senin verdiğin linki bi inceliyeceğim yakın olan kütüphane`ye gidebilirim.

Onlarda kitap verme şartı olarak bir fatura istiyorlar bildiğim kadarıyla para istemiyorlar ama benim üstüme hiç bir fatura yok, o yüzden pek yanaşmadım kütüphanelere bu şekilde olursa daha iyi olur diye düşünüyorum..

FuCk yOu System..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

@ershn

rica ederim :P

diCk bunu yazdı:

SyspioniC bunu yazdı:

Hocam ben duymadım hiç belediye kitaplığını varsada ya dini kitaplar vardır yada Atatürk masonmuydu bu tarzda kitaplar vardır onlardan gelicek hayır şurda dursun

alınmaz okunmaz, senin verdiğin linki bi inceliyeceğim yakın olan kütüphane`ye gidebilirim.

Onlarda kitap verme şartı olarak bir fatura istiyorlar bildiğim kadarıyla para istemiyorlar ama benim üstüme hiç bir fatura yok, o yüzden pek yanaşmadım kütüphanelere bu şekilde olursa daha iyi olur diye düşünüyorum..

ne diyon amk. önyargıyla yaklaşıyosun. ben kullanıyorum mis gibi kütüphane.  al bak satanizm ile ilgili kitap bile varmış daha ne olsun :|

http://katalog.ibb.gov.tr/fmi/xsl/yordam/y1_detay.xsl?-db=YordamBT&Eleme%23=%3d+&B%C3%B6l%C3%BCm%23=&T%C3%BCr=&Alt+T%C3%BCr=&%C5%9Eekil=&Ortam=&%23008+Dil=&%23008+Yay%C4%B1n+Tarihi=&cYeniler=&cAlanlar.op=bw&cAlanlar=satanizm&-token.aranankelime=satanizm&-token.tk=&-token.gt=0&-token.d=1&-skip=0&-find&-token.yzyzm=yzm

kütüphaneye gidip raftan istediğin kitabı alıp okuyabilirsin. bi cogunun fotokopisini cekebilirsin.

ödünç kısmındaki kitapları ödünç alıp evde okuyabilirsin. tabi ödünç almak için üye olman lazım. dediğim gibi üye olurken benden para istemediler. ya herkese ücretsiz ya da ögrencilere ücretsiz. onu da sen araştır bul :|

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Twitter bunu yazdı:

Bana şu nevzat çiftçinnin pkkda yaşanmayan yıllar girdap adlı kitabını verenin 40 yıl kölesi olurum hiçbir yerde yok lanet olsn

katılıyorum, bir kısmını okuyabildim geri kalanını merak ediyorum ama kitabı bulamıyorum.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Banada Elif Şafak - İskender lazım. Okumadım henüz. Maddi sıkıntılardan dolayı alamıyorum. Elinde olan ve okumuş olan varsa karşılığında bir kitapla takaslayalım.

İletişim : mesut@hotmail.es

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

blackhammer bunu yazdı:

Twitter bunu yazdı:

Bana şu nevzat çiftçinnin pkkda yaşanmayan yıllar girdap adlı kitabını verenin 40 yıl kölesi olurum hiçbir yerde yok lanet olsn

katılıyorum, bir kısmını okuyabildim geri kalanını merak ediyorum ama kitabı bulamıyorum.

Bi' artı da ben atayım bari.
    @Syspionic hocam öğrenciler için beleş halk kütüphaneleri.Bir öğrenci belgesine bakıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

heza bunu yazdı:

aslında ulaşım işini halledip Türkiye genelinde kitap takası yapabileceğimiz bir portal güzel olurdu.Hocam bende politik,bilim kurgu,roman tarzı kiataplar var ama biraz takıntılıyım ;) kitaplarım aldığım gibi çiziksiz durmazsa sinir oluyorum bu yüzden aile içinde bile kimseye vermiyorum.Kütüphanelere git okuma kulüpleri falan var onlara bak.Sadece okumak istiyorsan dergi tavsiye ederim.Çok güzel edebiyat dergileri var,çizgi romanlar var takıl işte ;)

edit:her ilçenin kendi kütüphanesi var belediyelerin bünyesinde 

bende senin gibi takıntılıyım... mesela evde ben okumadan yada işim bitmeden alanlara çok pis çemkiriyorum... sonra veriyorum, aldığımda kitap böle çok değişik şekillerde oluyor...

kısaca ben kimseye vermek niyetinde değilim... ... evde kendi kütüphanemi oluşturmaya karar verdim...

ha iktisat 4. sınıf ders kitapları lazım olan varsda vereyim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

En iyisi Atatürk kültür merkezine gidip oradan almak ödünç alıp yada gidip okumak ben burada belki burada işine yaramayan vermek isteyen olur diye

ümitlenmiştim ama neyse,şimdi bayramda kapalıdır artık bayramdan sonraya kaldı kitaplar..

FuCk yOu System..
Toplam Hit: 3053 Toplam Mesaj: 20