folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elinizde 100 Milyar Olsa Nasıl Değerlendirirdiniz?

Elinizde 100 Milyar Olsa Nasıl Değerlendirirdiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teror_hack
    teror_hack's avatar
    Erkek

elimde 100 milyar olsa en iyi pc yi alır, en iyi hackeri bulur pc nin basına otuttururdum. sonrası malum :D

Herşeyi Bilmenize Gerek yok;Haddinizi Bilin YETER!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    kendime bi araba ( karava tarzı olabilir) malikane o kadar geri kalanıylada ewe uşak aşçı filan alırdım .. sonra 10 milyar borcumu ödemeye çalışrdımm :D

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ihalelere girerdim....yatırım yapardım...

parayı nasıl katlayabileceğimi araştırır ve en uygun kategoriye yatırım yapardım tabi önce hayalimdeki pc yi toplardım :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rusa giderdim, veya 100 milyar amk rus bana gelirdi :D

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    egitimimde kullanırdım. en buyuk yatırım...

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Hacı korsana darbe büyük şu sıralar,o yüzden öncelikle adam gibi kurslara katılıp programlama öğrenirim ve microsoft sertifikalarını alırım.Arkadan iri kasalı,süper soğutmalı fln müthiş bi makine toplarım.Birde ufak bir dükkan satın alıp oraya kablonet çektiririm.Sistemimi adam gibi oturttuktan sora net üzerinden ve normal yoldan çokta süper korsan cd-dvd satışı yapardım.Daha bugün düşündüm lan :D ama daha ayrıntılı düşündüm tabi =P yani başka şeylerde düşünülebilir ama favori yatırımım korsan cd =)

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı:
    -----------------------------
    amele_2 bunu yazdı:

100 milyar YTL mi Eski TL mi

eski tl ye göre ise para değil amk 1000 ytl

yok 1000 000 000 ytl ise ortalığın amkordum :D

amele hesap yapmaya başlamış bile amele paran olunca bir askere para verirsin artık :))

ulan heyecandan sıfırları bile eksik yazmışım :D

lan ne demek askerliğini yaptırır üstüne bide evlendirirm seni :D

(kız yurdunda bomba patlasa bana bekçinin çükü düşer) atış serbest nasıl olsa 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi

Ben olsam denize sıfır manzaralı bir ev alırım. O evi istediğim gibi döşerim. Bir ömür boyu orda yaşarım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    Analitik bunu yazdı:

Ben olsam denize sıfır manzaralı bir ev alırım. O evi istediğim gibi döşerim. Bir ömür boyu orda yaşarım :)

100 milyara öLe bi ev varsa kacırma hemen söLe ben aLayım :) amelenin dedigi gibi 100 milyar eski para olarak mı yoksa 100 000 000 000 ytL mi ? eski para ile 100 milyarsa emlaktan baska is yapamazsın.. 100 milyar ytl diosan ortalıgın amk..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Ben emlak işine girerdim.

Bir de bizim bi Vahit Abi var. Ona sordum ne yaparsın diye. O da çocuğumu bulana ya da getirne vericem dedi:D:D:D

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 7407 Toplam Mesaj: 67