Elinizde Çok Büyük Bi Şans Olsa.....!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gmehlin
    gmehlin's avatar
    Erkek
    özeline attim bir durummu var.

varsa kaderde düzülmek neye yarar üzülmek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    ailemin uzun ömürlü yaşaması

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gmehlin
    gmehlin's avatar
    Erkek
    ayhan özeline attim baksana !!!sen kendini ne saniyon lan senin adin yorgo olmadiysa bunu o büyük adama borclusun sevmiyorsan sus o adamin zamanindada hilafet ordusu adinda Anzavurun kumanda ettigi güya Serriati geri getirecek serseri güruhu vardi fakat o arkadas ve askerleri eskisehir yakinlarinda hakkin rahmetine kavustular sana tavsiyem yasin daha genc bu yaptigin terbiyesizligi gencligine veriyorum sabit fikirli olma oku cok oku düsün tammi mesaj gelmediyse haber et bir deha yazim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    limon
    limon's avatar
    Erkek
    AyHaNN bunu yazdı:
    -----------------------------
    gmehlin bunu yazdı:
    ümmetciler gene su hayir mübarek günlerde arefe gününde bile döktürüyorlar. ulan Atatürkü sevmezsiniz saymzsiniz bir sey dedigimiz yok ama o som agizlarinizi bari tutun sevdiginiz yalavac Muhammed adina .
    yawss sen manyadın mı kardeş atatürk olmasa yorgo olurduk peki peygamberimiz olmassa ne olurduk acaba lütfen böyle saçma konuşmayın adam size bir şey sormuş ona göre cvpverin birde yalvac muhammed lafını bir daha kullanma tamam mı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ben kendimi düşünürüm walla şöyle bi alet isterim istedim zaman zamanı geri alabilcem... ne manyah olur bah
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Vala ben olsam öle barış falan istemem ben beyin okuyan bir şey isterdim veya bir kitapa 5 dk bakacam o kitapta ne yazıyorsa çukkkkk aklıma girecek..
    Veya kadınları anlamak isterdim

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    x11 bunu yazdı:
    Vala ben olsam öle barış falan istemem ben beyin okuyan bir şey isterdim veya bir kitapa 5 dk bakacam o kitapta ne yazıyorsa çukkkkk aklıma girecek..
    Veya kadınları anlamak isterdim
    bu ne acele, önce kizlari anlamaya calis sonra kadinlari anlarsin.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    gmehlin bunu yazdı:
    ayhan özeline attim baksana !!!sen kendini ne saniyon lan senin adin yorgo olmadiysa bunu o büyük adama borclusun sevmiyorsan sus o adamin zamanindada hilafet ordusu adinda Anzavurun kumanda ettigi güya Serriati geri getirecek serseri güruhu vardi fakat o arkadas ve askerleri eskisehir yakinlarinda hakkin rahmetine kavustular sana tavsiyem yasin daha genc bu yaptigin terbiyesizligi gencligine veriyorum sabit fikirli olma oku cok oku düsün tammi mesaj gelmediyse haber et bir deha yazim.

Üleyn özelime ne attin sen havami?sapikmidir nedir..özelde bi .ok yok..Bos bosa konusma,senin kadar bizde biliyoz

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    gmehlin bunu yazdı:
    ümmetciler gene su hayir mübarek günlerde arefe gününde bile döktürüyorlar. ulan Atatürkü sevmezsiniz saymzsiniz bir sey dedigimiz yok ama o som agizlarinizi bari tutun sevdiginiz yalavac Muhammed adina .

yaw hem dinlen alay edersin hemde ``su hayir mübarek günlerde arefe gününde bile döktürüyorlar.`` demissin

demek hayre serre inaniyon o zaman saadete gel..

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gmehlin
    gmehlin's avatar
    Erkek
    limon bunu yazdı:

yawss sen manyadın mı kardeş atatürk olmasa yorgo olurduk peki peygamberimiz olmassa ne olurduk acaba lütfen böyle saçma konuşmayın adam size bir şey sormuş ona göre cvpverin birde yalvac muhammed lafını bir daha kullanma tamam mı
    Birader Atatürk konusu acildiginda hemen peygamber din Allah meselesi niye araya giriyor bir türlü cözemedim.Yalavac kelimesi Türkce peygamber demek ,Allahta Tanri demek .benim burda saydigim hic bir kelimeyle problemim yok sizlerin varsa bilmem ben orda anzavuru anlattim tamda kabadayimi yoksa kabaayimi nedir o zata cok benziyor . ayhan senin özeline adresimi attim deliknaliysan beni bulursun gelemezsen sen bana adresini at su öküz meselesini görüselim.

Toplam Hit: 2755 Toplam Mesaj: 32