folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eliptik Bisiklet Tavsiyesi

Eliptik Bisiklet Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Selam dostlar. 

Daha önceleri evde kullandığım bir eliptik bisikletim vardı. Mekanik bir bisikletti. Apartman içinde çok gürültü yaptığı için birine vermek zorunda kaldım. (şikayet oldu) Bisiklete binmeyince de haliyle çok kilo almaya başladım. 

Evde kullanabileceğim, sessiz çalışan elektronik bir eliptik bisiklet tavsiyesi verebilir misiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hoca selam, butce soylersen aslinda baya iyi olur bu konuda butce baya onemli. 

Sana eliptik disinda Kurek onermek istiyorum.
    Alt vucut , ust vucut calistir, birde nabiz saati taktin mi keyfinden yenmez. Sessiz calisir. Bozulma riski cok daha dusuktur, ve eliptige gore eglencelidir. 

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Alt vucut , ust vucut calistir, birde nabiz saati taktin mi keyfinden yenmez. Sessiz calisir. Bozulma riski cok daha dusuktur, ve eliptige gore eglencelidir. 

Bütçe 15 i zorlar. Ben bisiklet sürmeyi seven birisi olduğum için eliptik bisiklet daha zevkli geliyor. Kürek hiç düşünmemiştim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    shock56 bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

Bütçe 15 i zorlar. Ben bisiklet sürmeyi seven birisi olduğum için eliptik bisiklet daha zevkli geliyor. Kürek hiç düşünmemiştim. 

Abi kurek dusun, eminim bir cok spor salonunun 1 gunluk vs ucretsiz girisi yada 1 gunluk uyeligi vardir. 
    Bir spor salonun da kurek dene.
    Yavas basla, yerinde olsam 10dk-10dk-10dk seklinde kurek cekerim.
    Ilk 10dk isinma,orta 10dk orta yuksek, son 10dk orta dusuk.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

Spinning düşünür müsün hocam

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    shock56 bunu yazdı

Selam dostlar. 

Daha önceleri evde kullandığım bir eliptik bisikletim vardı. Mekanik bir bisikletti. Apartman içinde çok gürültü yaptığı için birine vermek zorunda kaldım. (şikayet oldu) Bisiklete binmeyince de haliyle çok kilo almaya başladım. 

Evde kullanabileceğim, sessiz çalışan elektronik bir eliptik bisiklet tavsiyesi verebilir misiniz?

totalgym1000 al bisiklet alma. koşu bandı da alma. o aletlerle çalışamazsın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

normal bisiklet alıp binmek daha zevkli değilmi?

ben koşu bantında 20 dk zor dayanıyorum yada bisiklette ama dışarı çıkınca hergün 6km yürüyüş koşu hafta sonları min 50km bisiklet yapıyorum daha zevkli geliyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

normal bisiklet alıp binmek daha zevkli değilmi?

ben koşu bantında 20 dk zor dayanıyorum yada bisiklette ama dışarı çıkınca hergün 6km yürüyüş koşu hafta sonları min 50km bisiklet yapıyorum daha zevkli geliyor

Aslında ben de bisiklet sürmek istiyorum ancak her gün düzenli olarak sabah erken yapmam lazım. Bir de bulunduğum yer pek bisiklet sürmeye uygun değil. Diğer spor aletleri ile fazla bir deneyimim olmadı ancak eliptik bisiklet bütün vücudu çalıştırdığı için hoşuma gidiyor. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı
    shock56 bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

Abi kurek dusun, eminim bir cok spor salonunun 1 gunluk vs ucretsiz girisi yada 1 gunluk uyeligi vardir. 

bu küreklerde birden gelince boşa çıkıyor gibi oluyor ya o durum normal mi nasıl tekrar yapacağız doğru yaptığımızı nasıl anlayacağız? model önerisi bir de 15k ya kadar

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı
    shock56 bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

bu küreklerde birden gelince boşa çıkıyor gibi oluyor ya o durum normal mi nasıl tekrar yapacağız doğru yaptığımızı nasıl anlayacağız? model önerisi bir de 15k ya kadar

Kullandığın makina sulu mu manyetik mi?

The Beginning and The End.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

hocam koşu bandı neden tercih etmiyorsunuz ?

..
Toplam Hit: 849 Toplam Mesaj: 14
eliptik bisiklet