folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Emin Çölaşan"In Görevine Son Verildi!

Emin Çölaşan"In Görevine Son Verildi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek

Türkiye'de kalemini satmayan birkaç yazardan birisi olan Hürriyet yazarı Emin Çölaşan'ın görevine son verildi. Bu ülkede gerçekleri söyleyen yazan herkesin sonu aynıdır.

Seçimler öncesi ve sonrası iktidarı hedef alan ve eleştiren Emin Çölşan'a, yazılarına son verildiği haberi, Hürriyet'in genel yayın yönetmeni Ertuğrul Özkök tarafından verildi.

Emin Çölaşan, Hürriyet'ten kovulduğu haberini Kanal Türk Genel Yayın Yönetmeni Tuncay Özkan'a verdi. Özkan'ın cep telefonuyla arayan Çölaşan, yazılarına son verildiğini açıkladı.

Bunun üzerine Tuncay Özkan, Emin Çölaşan'la ilgili haberi Kanal Türk'te canlı yayında tüm Türkiye'ye duyurdu.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

cumhuriyet gazetesinde başlatın yazdırmaya :)

arama motoruna emin çölaşan yzsan açmazdın konuyu.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Üzlüdüm walla :D :D Hiç olmazsa Tuncay kardeşi alsın yanına :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

dün açılmıştı bu konu :) kovuldu.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=46099 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek
    bölücü hıyar sevmem kendisini

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lifeless
    lifeless's avatar
    Erkek
    bende sevmem böyle bölücü kalemleri. kovulması iyi olmuş. Tuncay kardeşinin yanına gider hemen.

Kör cehalet çirkefleştirir insanları, Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir cevabım var Lakin bir lafa bakarım laf mı diye Bir de söyleyene bakarım adam mı diye.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

bLuetuLips bunu yazdı:
    -----------------------------
    Üzlüdüm walla :D :D Hiç olmazsa Tuncay kardeşi alsın yanına :)
    -----------------------------
    zuhahahahaha  ulan bunu   bi ben dusunuyodum sanıyodum...

hiç bir haber beni bu kadar mutlu edemezdi...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    süper bi haber sevmezdim kendisini
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

wayy be tbt de varmış satılmış köpek :)

abisinin yanına gitmeden önce size soktuğu lafı bidaha duyun : ' 30 yıldır eğilmedim,bundan sonrada eğilmem..'

Aydın Doğan'ın köpekleri basının dört bir yanına yayılmış,burdaki bir kac dangalak hala işi taşşa vurmaya çalışıyo,ne kadar malmışsınız a.k...!!

Olum size bişi deyim mi, bu laflar değilde,sizi bu zamandandan 10 sene sonraki olacaklar üzecek emin ol,fikrinizi,benliğinizi,kendinizi böyle şerefsizlere satmaya devem edin..!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Anca gülersiniz siz.Emin çölaşan sizin gibi satılmış biri olmadığından,kimsenin köpeği olmadığından güler /mutlu olursunuz.Gülme sebebiniz bu,köpekliğe,okşanmaya alışmışsınız çünkü.Çünkü çevrenizdeki akp ihalelerine girenler :) rahat ederler.Hiç birinizin gtü o adamın yazdıklarını yazmaya yemez.
    Bi medya değil tahribatta da satılmış köpek çok...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek

tünelin içindeler ve sonunu da kestiremiyor bu lahana zekalılar. gazeteden kovulduğuna sevinmiş. emin çölaşan gibi onurlu kalem kaç tane göster bana medyada...

sizlere "ikra" diye seslenelim ve şu yazıyı salık verelim... 

Namık Kemal'in dönemindeki satılmışlıkları, iltiması, bir bakımdan basın özgürlüğünü konu  Hürriyet Kaside'ne sizler için yazılmış çok şey var ama şu beyit 

daha iyi özetliyor bakış açınızı.

Muini zalimin dünyada erbab-ı denaettir

Köpektir zevk alan sayyad-ı bi-insafa hizmetten...

akıllı olalım, çalışalım, üretelim, okuyalım...böylesine vatansever insanlara kara çalarak bir şey ele geçmez...evet belki şu an için bu tekele ortaksın, yazar gazeteden

kovuldu ve senin takım tutar gibi tuttuğun ideolojine sahip birileri de iktidarda ya da gazetede patrondur ama bu değirmenin suyu hep böyle akmayacak. yarın senin 

çocukların sana küfredecek. çalıp çırptın yaşadın medyayı satın aldın vb...  ama 4*4 jipiyle yollarda dolaşırken açılan çukarlarda tekerlek patlatınca ağzında purosuyla  

yaa bu ülkede yol bile yapamıyorlar diyecek sen ve  aydın doğan, ertuğrul özkök zihniyetindekiler... ama bu sana müstahaktır.neden çünkü sen bu tekele 

ortak oldun, destek verdin, günübirlik düşündün... ve o patronlar gazetelerinde, televizyonlarında halkı oyalayan, salya sümük ekrana bağlayan saçma sapan

programlarla halka bir şey katmadığı için bu yollar böyle, yolsuzluklar yaptığımız için böyle diye düşünemeyecek kadar ebleh ebleh konuşacaklar...

sen bir gazetecinin kovulması  diye baktığın olayların silsilesi böyle bir şey...böyle yapmakla ülkenden çocuklarından çalıyorsun ve doğu felsefesinde bir laf

vardır. "ülkenden çalarsan evinden kaybersin"

bu kadar uzatmamın sebebi hala aynı konular üzerinde konuşuyor olmak. eğer biz artk bunları göremeyecek kadar salaksak bir gün bize dürte dürte öldüre öldüre

öğretirler...   

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
Toplam Hit: 3191 Toplam Mesaj: 29