folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Emniyet Genel Müdürlüğü Virüsü

Emniyet Genel Müdürlüğü Virüsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

hacı suç sendemi değilmi bilemiyorum tam sen hangi siteye girdin böyle virüs yedin böyle bir platforumda bu tür konuları takip etmiyormusun hayal gücüne biraz bunlarıda kat ...

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Devilcode bunu yazdı

hacı suç sendemi değilmi bilemiyorum tam sen hangi siteye girdin böyle virüs yedin böyle bir platforumda bu tür konuları takip etmiyormusun hayal gücüne biraz bunlarıda kat ...

Tam hangi konular bilmiyorum reset atmak zorunda kaldım zaten, abi konu gözden kaçmış olamaz mı zaten ben tahmini virüs herhalde diye açtım konuyu.

Tam hangi site bilmiyorum ama gerçekten bilsem rahatlıcam bende.

@Katarım hayal gücüme no problem :|

VBDream bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

win7 vista kullanıyorsan CRTL + ALT + DELETE'den oturumu kapat de sonra tekrar aç...

İzin vermiyor güvenli modda bile açsam Ekran geliyor direk açılışta

pc şimdi kafayı yedi oto resetlemeye başladı kendini iyimi.

komut satırı ile aç güvenli mod yerine. İnternette araştır dosya yolunu komut satırından sil.

Dün komut sisteminden explorer.exe ( aklıma nerden geldiyse ) tıkladım direk masa üstüne geçti, sonra kasper ile taradım 2 defa rest attım Hijack falan yaptım, normal açıldı sonra,

MalwareBytes'ı kurdum ve tarattım şu an silindi muhtemelen hepsi, 20 tane tehdit buldu, ve sildim.

Şu an sorun yok.
    Virüsü o şekilde halledebildik yani.

Zeytun-i tarafından 11/Mar/13 22:20 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Virüs yemişsin,baya meşhur bir virüs.

Windows 7 dvd'sini takıp başlangıç onarma kısmından sistem geri yükleme yaparak çözebilirsin sorununu en basit çözüm bu.

Ben diyecektim Erken dalmışın. :)

3 Gün önce Arkadaşınki yakalandı, Gecenin 1 ri beni arıyor, Gittim yakın zaten, O şekil yaptım çözüldü. 250Tl vermeye gerek kalmadı. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    mclaren bunu yazdı

KESIN COZUM..bu virus gun gectikce daha da komplike oluyor.. Ilk versiyonunda kolayca guvenli modda acip  taratip kurtulabiliniyordu.. Daha sonra guvenli moddada calismaya basladi, bu arkadasimizin ornegindeki gibi..

Simdi arkadasin yakalandigi virusun silinmesi icin gerekli  olan islemi kisaca anlatayim..

1. Temiz bir bilgisayara gecip combofix.exe indirilir

2. Indirilen combo  bir cd ye  yazilir..

3.Cd viruslu bilgisayara takilir ve komut sistemi ile bilgisayar acilir..

4. Komut sistemine combofix.exe yazilip arkaya yaslanip beklenir...

en az 7-8  defa denenmis olup  kesin cozume ulastirdigi gorulmustur..

Paşam bunu söylediğin iyi oldu bak bunu yapayım, direk exe olarak mı atacağız CD'ye  comuttan C: E: Vs yer belirtmeden direk combofix.exe deyip çalıştırabileceğiz mi ?

Direk exe olarak at. yer belirtmen sart.  oncelikle cd icin atanan harfi bul. Genelde d olur. d degilse e,f,g  diye dene  ''dir''  cek taaki surucuyu bulana kadar. Surucuyu bulduktan sonra  combofix.exe yazip enterle  gerisini  ona birak..

mclaren tarafından 12/Mar/13 02:49 tarihinde düzenlenmiştir

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
Toplam Hit: 10102 Toplam Mesaj: 35