folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder En Az Bir Yıl Dayanacak Mouse Arıyorum

En Az Bir Yıl Dayanacak Mouse Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam kesinlikle g300 ben böyle dayanıklı bir mause görmedim.

Ayrıca gerek tepki gerek ergonomi olsun çok iyi. İlk başta biraz ufak gelebilir ama alıştıktan sonra diğer mauselar kalas gibi geliyor insana :) programlanabilir tuşlar vs tam bir fiyat performans mausetur

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

http://www.kliksa.com/urun/a4tech-n600x-1-4711421865463/900154989

Bulabilirsen tavsiye ederim. 15-20 Tl'lik bir mause. 3 yıldır kullanıyorum tık demedi :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hazır konusu açılmışken ben de sorayım. Size biraz yüksekten uçuyormuş gibi gelecek ama ben de şu iki fare arasında kaldım. Bu ürünleri kullanan ya da kullanışına şahit olan varsa yorumlarını almak isterim.

http://www.hepsiburada.com/logitech-g502-kablolu-gaming-mouse-910-004076-p-BD801518?productId=bd801518&categoryId=52&SKU=BD801518

http://www.hepsiburada.com/asus-rog-gladius-kablolu-optik-gaming-mouse-p-BD802436?productId=bd802436&categoryId=52

Aynı kalitede ancak aynı markalarda farklı önerilere de açığım. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Lazer mause alma her yuzeyde okumaz.optik mause en iyisi.tabi optikten daha hassas bisi istiorsan blue lazerler var.ben ilk basta blue aldim cok fazla hassas oldugu icin degistirdim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

A4 alacaksan eğer mutlaka mause mat al altına hocam yoksa sıkıntı yaşarsın kullanıyorum :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

http://www.avansas.com/microsoft-1000-mouse-kablosuz.html?utm_source=google-shopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping-mouse-mousepad

1.5 2 yıldır kullanıyorum daha tık demedi.Yine alsan bunlardan alırdım.kesinlikle öneririm.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

http://www.avansas.com/microsoft-1000-mouse-kablosuz.html?utm_source=google-shopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping-mouse-mousepad

1.5 2 yıldır kullanıyorum daha tık demedi.Yine alsan bunlardan alırdım.kesinlikle öneririm.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bendede A4Tech X7 Var 2 2.5 yıl oldu alalı

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Bloody v7 nin programini alinca cs go da baya ise yarar mi ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    rapidhacker550 bunu yazdı

Bloody v7 nin programini alinca cs go da baya ise yarar mi ?

Logitech g300s aldim 80 

5 taksit

Makro mukro program bos is

G100 ilk aldigimda heves ettim ayarladim programi

Sonra baktim eziklik biraktim

İi ki birakmisim zaten manuel p90 gibi ates ediyorum tabancalarla :)

Bu oyunu adam gibi oynamak ogrenmek istiyosan bunlarrdan kacin

Ha mausu yeni aldigim icin bi sure ben de oto takilmayi dusunuyorum sol tusun omrunu sikmemek icin

Toplam Hit: 6470 Toplam Mesaj: 55
istek tavsiye mouse fare gaming kablolu