folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder En Çok Korktuğunuz Korku Filmi ?

En Çok Korktuğunuz Korku Filmi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Adam korku filmi soruyor, hickimse halka 1 ve halka 2 yi tavsiye etmemis :( bu film korku sektorunde cita yukseltti ya

Tâmaaaam halledicez.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Eski bir film ben çok tırsmıştım zamanında http://www.hdfilmizlebe.com/hayvan-mezarligi-1-izle.html

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

dabbeyi sinemada izlemiştim. 1 hafta sça sça dolandım ortalıkta.

dabbe2 nin fragmanına bile bakmadım. siksen daha bakmam da. o neydi mk.

paranormal activityi de herkes övedü durdu baktım da çok öle ahım şahım gelmedi.

bi de ecinniler mi ipek tuzcuoğlunun filmi vardı. bela mıydı neydi. haha musallattı sanırım. ona da bi 15 dk falan baktım. idare eder.

Ben Dabbe'yi gülmekten izleyemedim lan. Kız arkadaşım çok kızmıştı bir film izletmedin diye sdfa.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

3 Harfliler Marid

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Adam korku filmi soruyor, hickimse halka 1 ve halka 2 yi tavsiye etmemis :( bu film korku sektorunde cita yukseltti ya

harbi müdür o film neydi 10 gün lavaboya gidemedim gece. ergenliğimi yedi o film.

https://www.youtube.com/watch?v=Gz64XSVYy2g Giderayak bir fincan kahve daha!!! :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ruhlar bölgesi 1-2

korku seansı

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

harbi müdür o film neydi 10 gün lavaboya gidemedim gece. ergenliğimi yedi o film.

sen ne diyon biz korkumuzdan televizyon olan oda da yatmıyorduk :D:D evde kimsey yokken telefon çalınca açmıyordum ben :D

Tâmaaaam halledicez.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pizot
    pizot's avatar
    Erkek
    EMRE955 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hiç bir korku filminden korkmuyorum nedense. 

Ben de öyle düşünüyordum bi zamanlar. Ta ki snuff filmler ile tanışana kadar. Adamlar rol yapmıyor. Bildiğin kafayı, kolu kesip doğrıyorlar. İnsan ister istemez tırsıyor biraz 

Snuff korku filmi değil ki iğrenç bir psikolojik film :) korku değilde hani baya bi midem kalktı ama güzel tavsiye ederim :) Snuff 101

Veleye...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadLyShadoW
    DeadLyShadoW's avatar
    Erkek

Baba net konuşuyorum: Dabbe Bir Cin Vakası. Niye diye sorarsanız korku filmi çok izlerdim hiç biri korkutmazdı bir gerilme olurdu eyvallah REC'te falan gerildim. Ancak gerçekten uzak şeyler olması beni yeterince korkutmuyodu otoyolda psikopat otostopçuyu bulmak zor iştir yani... Ama Dabbe öyle mi oldu olmadı 3 gece uykum kaçtı amk. Annemden tırstım evde. Cin var filmde efekt var şey var gerçeklik payı kesinlikle var adam giriyor filmde Nas suresi okuyor falan... Allah belasını versin film gibi kardeş hala aklıma geldikçe içim bi hoş olur. Bir daha ayarsız Türk korku filmi izleyene de nalet olsun.

Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin... Mucize yürüyebilmen değil inanabilmendir. - Seyyid Ahmet Arvasi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Erkek

en korktuğum filmler Musalla 2,Dabbe 4...

sakın bir gece vakti evde tek başınıza ışıkları kapatıp bu filmleri izlemeyin...

ben öyle yapmıştım :)

Dabbe 5'i henüz izlemedim...

yabancı korku filmleri Halka,Exorcist gibi...Türk korku filmlerinin yanında bebe masalı kalır

Janitschar tarafından 08/Şub/15 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
Toplam Hit: 2387 Toplam Mesaj: 32