folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder En Çok Nezaman Korktunuz?

En Çok Nezaman Korktunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    ben motorla yarış yaparken düştüm 90 giderken :) 40 50 m sürükledim ve ufak cizikle atlattım bir o zaman adam gibi korktum. Tabi beni sollamak isteyen otobus korna calıyodu seside kotu cıkıyor kafan yere surterken.

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    AnTiSoZeL bunu yazdı:
    -----------------------------

Çok büyük bi korku hatırlamıyomda , geceleri tuvalete giderken koşarak gider gelirdim , sanki belimden bişey yakalayacak gibi olurdu ; ) yatağa hopyaınca hemen bi oh çekerdimki oyooyoy

-----------------------------

abü aynisi bendede oluyodu halende bazen ole hislere kapildigim oluyo

null
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    inşaat halindeki binanın çıkışı bi üst kattaymış karanlığa doğru bi adım attım o da ne a.q boşlukmuş demirin üstüne takıldım lan ben burdan nasıl kurtulacam diye düşünmeye başladım hayatım film şeridi gibi geçti hatta bi ara :D sonra üst katta akrabalar wardı inşaat halindeki ewi geziyolardı ağırdım onlara gelip çekip kurtardılar eğer o demire takılmasaydım şimdi göçmüştüm :D

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    2004te kavşakta motorla başka motora çarptım 6 7 metre kadar uçtum sanırsam allahtan bişey olmadı ama babamı beklerken baya güzel tırsmıştım...

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Dinamit yaptığımdan dolayı, anarşist die içeri attıklarında baya tırstım...

Küçükken evde tek başımayken bi anda ses geldi, rüzgardan ütü masası düşmüş cok korkmuştum...

İntihar ettiğimde, ölümü beklerken tırsmıştım, ama cok zevkliydi...

Arabayı çarptığımda cok tırsmıştım...

Binanın elektriği ile oynarken buatı kısa devre yapıp yangın alarmını çalıştırdığımda tırsmıştım...

Karşıdaki tarlayı yakıp ateş eski arabaya sıcrayacak die cok tırsmıştım...

Erkekliğin şanındandır :)

O kadar sanırım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Benim büyük oğlan mr.proper içtiydi o zman tırstım.

15-16 sene  öncede amcası havale geçirdiydi o zman ölecek diye korktuydum.

ilk çocuk doğarkene yengenizi hastaneye götürdüğümde tırstıydım şimdi buna bişey olur ölür mölür diye :) İkincide öyle olmadı vurdum kafayı yattım hastaneye 

bıraktım zaten hastanede beklettirmiyorlar bişey olursa ararız diyorlar geldim eve yattım :D

Bigün çalışırken iyice selülozik tiner çarpmış bizi kafamız 1 milyon olmuş arkadaşla beraberiz halüsülasyon görüyom güya babamgil gelirken yolda kaza yapmışlar

onlar gelinceye kadar korktum durdum:)

Bazen ölmekten korkuyorum kendi adıma değilde ölürsem çocuklarım ne olur ne yaparlar ben olmazsam nasıl zorluk çekerler diye tırsıyorum.

Şimdi aklıma geldi Diyarbakırdayken operasyonda bi dağ başına gittiydik. Gece yolda rahatsızlanınca beni emniyet tepesi olarak seçilen bir yere bağlı bulunmadığım

bir takımla bıraktılardı. Sabah bi kalktım etrafta kimse yok:) Ulan dağ başında kaldık tek başına diye yusuf yusuf çektiydim meğer adamlar çevreye yayılmışlarmış da 

ben görememişim:) Ulan ne korkuydu bea :)Pusula yok, harita yok,su az, yiyecek az, yol yok iz yok nerdesin bilmiyorsun soracak adam da yok çok fena bi durum:) 

insan 1 saniyede öyle çok şey düşünüyorki kaç ghz le çalışıyorsa artık bu beyin :) 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

akşam akşam, Bolu derpreminde evdeyim. gittik gidioduk.....çok kötüydü.. yusuf yusuf dışarı çıktık, elim ayağım titriyor. babam bi ara eve palto anahtar para filan almaya geri döndü, o ara büyük bi artçı geldi yerin ayaklarım altında dalgalandığını hisstettim, çok çorktum pedere bişi olacak diye..

Allaha şükür kimseye bişiey olmamıştı. Başka yere gidene kadar o artcı sarsıntılarda evler boş mekan olan caddeye duğru eyilip bükülüyor beton içindeki demirlerden inanılmaz gıcırtılar, sesler geliyordu...

En çok korktuğum zamanlardı, kaç sene oldu hala ufak bir sarsıntı olduğu zaman tırsıyorum..Anlatılmaz bi korkuyu..Allah korusun kimse birdaha yaşamasın.. 

"Less is More"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    D@bbe FiLmini İzLerken (: Tabi DaLgınLığıma GeLdi, Banyoda Komserin Karısının Accayip Bir Yaratığa Dönüştü An (:

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

5-6 sene evvel emmi uşaklarıyla adamın biri yaylaya gider

gece 12,1 gibi dışarda geziyorlardır . bi tane çeşmenin yanından harıl hurul sesler gelmeye başlar..

domuz sanarlar ve. silahlara kurşun koyduktan sonra sesin geldiği yere doğru ilerlemeye başlarlar..

içlerinden biri elindeki el fenerini sesin geldiği yere tutar.

ahanda kocaman bir ayhu..

adam, ömründe gördüğü en büyük ayhuyu o zaman görür. ön omuz yüksekliği aşağı yukarı 1,5 metredir.

daha önceden sözleştikleri gibi aynı anda ateş edeceklerdir ama emmi uşağı su koyverir. bir adım önce çıkıp iki el kurşun atar o devasa yaratığa.kurşunlar ayak ucundan toz kaldırır.

ardından ayhu sinirlenir ve üzerlerine koşmaya başlar.

bu sırada diğerleri bizim elemanı eker ve kaçmaya başlar. bizim eleman SAP gibi kala kalmıştır.

ayhu halen koşmaktadır. bizimkisi bir el ateş eder ve ayhu yara alır. sölediğine göre yarım metreden fazla kurşunun

acısıyla olsa gerek zıplamıştır.ardından ayhu tekrar bizim elemanın üstüne dğru koşmaya başlar.

eleman bir el daha ateş eder.ayhu tekrar yar alır. ve bir kez daha zıplayıp geriye doğru meyleder.küçük bir ardıç ağacının arkasına geçer ve homurdanmaya başlar.

eleman çok korkmıştur.heyecandan silahına tekrar fişek koyamaz.öte yandan ; eğer yaşarsam bir daha bu pibnelerle ava gideni... diye söver.

aninen kendine gelir ve oda ipi kırar :)=

bizim eleman ; sırtından soğuk soğuk terlerin aktığı o anı asla unutamaz. gerçekten çok korkmuştur. öyleki aklı ... bi yerinden çıkmıştır:) Allah kimseye yaşatmsın....

----------------------------

yine bir bahar günü yayladayım.

belimden ameliyat olmuştum ve yeniyeni iyileşmeye başlamıştım.derdin ne de o halinle yaylaya gidiyorsun !

neyse ben gittim... yaylanın o kocaman düzlüğünde atış talimi yapıyorum.yaklaşık 50 metre yakınımda da arı kovanları var.

bilenler bilirler. arılar yılın belli mevsiminde oğul bırakır yani yavru verirler. bu yavrular olgunlaşınca kocandan toplu halde uçup toplu olarak bir ağaca taşa. ne bulurlarsa ona konarlar.

nerden bileyim arıların silah sesine geldiğini.

ben habire atış yapıyorum. Aman Allahım bir vızıltı hasıl oldu. arkamı dönüp baktığımda kocaman arı oğulunun üstüme geldiğini gördüm.

silahı atıvermişsim. ormanın içine nasıl k0ştum anlatamam... o zamanda çok korkmuştum :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

6.küsürlük son izmir depreminde korkmuştum.

geçen ay gece 3 gibi eve dönerken ege üniversitesi ününde yanından geçen araç 3+3+2 şeritli yolu geçerken ezilmişti.hatta havaya fırlamış

ayakkabıları önüme düşmütü kemiğim kırılma sesleri falanda cabası o zaman tırsmıştım.(ilk defa gözümün önünde biri öldü amk.tedirgin oluyo insan)

ama en çok peder trafik kazası geçirdiğinde korkmuştum 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 11448 Toplam Mesaj: 50