folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder EN ETKİLİ EN GÜZEL ANTİ VİRUS PROGRAMI

EN ETKİLİ EN GÜZEL ANTİ VİRUS PROGRAMI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek

Kasper in dezavantajları var , yavaşlık , pc ye kendi dosyalarını atması vs. gibi ama abi ben kopamıyorum bu programdan :)

Walla norton yüklü pc de ben bariz trojan açtım bir şampanya patlamadığı kaldı trojana hoşgeldin demek için , norton bana göre 5 para etmez

~~~Knowledge is power and not free~~~
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    wallaa arkadasıM ben senn dediğin wirusten nortonla kurtuldum amaa iLk format attım (format atarken modemi cıkarmayı unutma ben unuttum 3 kere format attım ) sonraa windows we modemden sonra direk hiç bi siteye girmeden nortonu kurdum oda hemen blockladı wirüsü.. ama norton yerine formattan hemn sona windows update de yapabilrsn o şeklde de kurtuluyosun o wirüsten... 

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    113399
    113399's avatar
    Erkek

Arkadaş windowsunu yeni kurduysan worm türü iki virüs vardı. Blaster ve Sasser. Bunlar bilgisayarı restart yaptırıyordu. Kullanıcıya 1 dk süre verip sonra restart ediyordu pc yi. Bu windowsun bir açığından yararlanıp pc ye bulaşıyor. İnternet bağlantın varsa eğer Wormsasser ve Wormblaster diye arat. Windowsun sitesinde yamaları mevcut bunları makinana kurmalısın. Yahut uzaktan yordam isteklerini denetim masası- yönetimsel araçlar - Sistem den kapatırsan yine bunu engellemiş olursun.Ayrıca antivirüs programları da bunu engeller. Ancak kesin çözüm yamaları kurman.  

Antivirüs programları arasında bence en iyiler Kaspersky (şahsen bunu kullanıyorum 5.0.372 versiyonu) Avast, peşinden Bitefender ve Mcaffe tavsiye ederim. İnternette biraz araştırmayla bunları rahat bulursun. Kaspersky sistemi biraz kasar. Windows açılışını biraz yavaşlatır. Ancak tam bir güvenlik sunar.Avast ta güzel bir yazılım, avantajı bence internette script bloker özelliği sunması. Bitefender, Mcaffe, Nortonda kulandım. Ama başta da dediğim gibi favorim Kaspersky. Herkese selamlar....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RoCKeT_
    _RoCKeT_'s avatar
    Erkek
    Sonuna kadar Mcafee derim...

@@@@@@@_RoCKeT_@@@@@@@ FeeL thE DiFFeRenCe!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer228
    omer228's avatar
    Erkek
    Arkadaşım sen kesin 146 dan giriyorsundur ve onun içindir ki bazı windows sürümleri 146 için hazır değil demek istedigim onun ayarını yapman gerekiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    bence hiç kullanma bilg cok kasıyo hepsi ve yavaslıo iii bir kullanıcı ol yeter

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek

Alın indirin crackli crakli...

http://www.tamindir.com/program/3711/Kaspersky_Anti-Virus_Personal_Pro_5.0.388/9-4-2005.html

Always with me, always with you...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

[Yalaka!]

yazacak ama ben bu adamin bu kibar + yerinde ve mantikli konusmasina hayranim...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fearlessalien
    fearlessalien's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kesinlikle update edilen (Crack'lenmiş) Panda Antivirüs 2005..Link aşağıda..Serial'ini de http://www.serials.ws den alabilirsiniz..

Panda 2005 Download Link: http://shareware.pandasoftware.com/shareware/titan5shuk.exe

Ekran Görüntüsü:

Ekran Görüntüsü

"Söz konusu vatan ise, gerisi teferruattır"
Toplam Hit: 10715 Toplam Mesaj: 28