En Fazla 1000 Liraya Cep Telefonu Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Ne 4s'i ya ? iPhone 5 bile ölmüşken 4s nedir abi ?

iphone 5 niye öldü ?

iPhone 5 zaten ilk çıktığında ölmüştü. Apple'ın en sorunlu cihazıdır. Zaten üretimide durduruldu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

lg g2 ve g3 arasındayım aralarında 300 lira var zaten kararsız kaldım,tasarımındaki sıkıntılar ve dandiklik düşürüyor g2'yi,ama g3'un de sarjının çabuk bitmesi can sıkıyor ki batarya benim için önemli bişey zaten yok wifi açayım internet açayıım derdim yok pek kullandığım şeyler değil benim için hızlı olsun sıkıntı çıkarmasın arama mesaj bi kaç uygulama açsın yeter,zaten oyun filanda oynamaıy sevmem göt kadar ekranda

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

G3 alacaksan 32 GB olanı al hocam. 16 GB olanın G2 ile arasında pek fark yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Lg ve  note 3 neo düşünebiliriz. 

Bayan kullanacak telefonu.  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı

Lg ve  note 3 neo düşünebiliriz. 

Bayan kullanacak telefonu.  

note 3 noe alma. lg al daha iyidir 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Teknosada lg l70+ diye satılan,gerçek adı lg l fino olan telefon günlük işler için bence iş görür. Şu anda bu telefondan yazıyorum. 599Tl de fiyatı var.

Eğer android saplantın yoksa windows phone li lumia 820 bence en iyi f/p ye sahip lumia lardan. 499Tl ile 519tl arasında fiyatı var. Eğer wp ile sorunun yoksa biraz eski ama hala bence bir nularali lumia modeli lumia 1020 dir. 1100 tl civari fiyati var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

g2 ekranı sararma yapıyo diyolar sonradan gerçi garantiden değiştiriyolarmış ama bilmiyorum,kutunun içinden root yaparsanız garanti iptal olur diye bi kağıt çıktı bilmiyorum ne kadar geçerliliği var

şimdi alacak olsam g3 alırdım herhalde pilinin çıkması yüzünden ayrıca kullanıcı deneyimlerine bakmak lazım özellikle donanımhaberde ilk sayfalara bakıyosunuz telefon çok güzel son sayfalara bakıyosunuz herkes kronik sorundan müzdarip iyi elemek lazım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

S4 al kurtul la ne uğraşıyon :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

g2 ekranı sararma yapıyo diyolar sonradan gerçi garantiden değiştiriyolarmış ama bilmiyorum,kutunun içinden root yaparsanız garanti iptal olur diye bi kağıt çıktı bilmiyorum ne kadar geçerliliği var

şimdi alacak olsam g3 alırdım herhalde pilinin çıkması yüzünden ayrıca kullanıcı deneyimlerine bakmak lazım özellikle donanımhaberde ilk sayfalara bakıyosunuz telefon çok güzel son sayfalara bakıyosunuz herkes kronik sorundan müzdarip iyi elemek lazım 

İşlemci ekranın hemen altında. İşlemci çok ısınınca ekrana zarar veriyor onda öyle sararma oluyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

S4 al kurtul la ne uğraşıyon :D

Üstünü tamamla alayım :D

LG L70 güzelmiş kardeşime de göstereyim.  Fiyatı uygun 

Toplam Hit: 4540 Toplam Mesaj: 44