En Fazla Hangi Filmi,Kaç Kere İzlediniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

müzikleri güzel olan filmleri her defasinda izlemek keyifli oluyor msl karayip korsanlari , Geriye dönüs , iyi kötü çirkin begendigim filmleridir iste harika bir sahnesi http://www.dailymotion.com/video/x2n4al_le-bon-la-brute-et-le-truand-le-cim_shortfilms

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KHarOn
    KHarOn's avatar
    Erkek

Yüzüklerin Efendisi Serisi (Hatırlayamadığım kadar çok.Arkadaşlarla toplu extended edition ayinleri yapıyoruz)Şu sahne var ki hergün tekrar tekrar izlerim:"two towers"da Sarumanın urukhai'lara sesleniş sahnesi."A new power rising" diye başlayıp "to waarrr" diye biten sahnedir.

500 days of summer - 15-20 kez izlemişimdir.Zooey Deschanel

Wedding Crasher- 6 kez

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Matrix serisi.. okadar çok izledim ki filmi izlerken istemsizce diyalogları mırıldanıyorum..

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    yüzüklerin efendisi normal seri ve extended versiyonunun 50 gblık olanını hatırlayamadığım kadar çok izledim. zaten filmden öncede tolkien kitaplarını takip ediyordum silmarillion olsun güç yüzüklerine dair olsun okumuştum birde çocukluğumun değişilmez filmleri back to the future ve star wars ulan tv de her verdiklerinde tv nin başına kilitlenip kalırdım.Hele ki michael j. fox un gitarla yardırdığı sahneyi unutamıyorum:) diğer filmlerdende matrix olsun resident evil olsun v.helsing constantine filan ara sıra açar sardıra sardıra bakınırım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

Keanu Reeves bütün filimlerini 10kez belki daha çok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ulutoyun
    Ulutoyun's avatar
    Erkek

Carlito's way 7-8 kere

Ayağın topal olsun yüreğin olmasın lenk
Toplam Hit: 14632 Toplam Mesaj: 117