folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder En Fazla Ücretsiz Alan Veren Cloud Sistemi Hangisi

En Fazla Ücretsiz Alan Veren Cloud Sistemi Hangisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Eğer rar yapmadan atacaksan Yandex en mantıklısı. Zira fotoğrafları kotaya saymıyor. En güzel tarafı ise Google Fotoğraflar gibi fotoğrafların kalitesini düşürmüyor.

Üstad Mobil uygulaması çok çöktmüştü bende de kaldırmıştım  o yüzden..  8-9 ay oluyor yoksa çok memenundum.. 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scyn
    Scyn's avatar
    Erkek

Disk alanını bilmiyorum ama en güçlü ücretsiz makineyi Oracle Cloud veriyordu. Bandwidth limiti falan da çok yüksekli. Oraya da bir bakabilirsiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Eğer rar yapmadan atacaksan Yandex en mantıklısı. Zira fotoğrafları kotaya saymıyor. En güzel tarafı ise Google Fotoğraflar gibi fotoğrafların kalitesini düşürmüyor.

100gb resim atsam saymayacak mı?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1734 Toplam Mesaj: 14
cloud