folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Fazla Yazı Çıkartabileceğim Tonerli Yazıcı Önerisi Toner Tozu Ucuz Olan

En Fazla Yazı Çıkartabileceğim Tonerli Yazıcı Önerisi Toner Tozu Ucuz Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

lazer yazıcı arıyorum siyah beyaz toner kapasitesi fazla ve cipsiz ve toner tozu ucuz olan yani kısaca az para verip maksimum sayıda siyah beyaz baskı yapabileceğim ev ortamında kullanılacak bir yazıcı

yukarıdaki laftan şu anlaşılmasın bu heralde günde 1000 sayfa basacak felan gibi 5-6 ayda okadar basarım ancak

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Hocam mürekkep püskürtmeli ucuz birşey birde mürekkebini al doldur doldu kullan.Tek sıkıntısı yavaşlığı ve gürültüsü ıy ıy ıy yapıyor çıkartırken.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Hocam mürekkep püskürtmeli ucuz birşey birde mürekkebini al doldur doldu kullan.Tek sıkıntısı yavaşlığı ve gürültüsü ıy ıy ıy yapıyor çıkartırken.

yok hocam püskürtmeliler ile lazer arasında çok fark var lazer olanlar ile daha fazla basılıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Sorunun cevabı değil ama aklıma gelmişken paylaşayım. Dünyanın en pahalı sıvısı yazıcı mürekkebidir. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

en ucuz ve çıktı sayısı fazla olan bahsettiğin yazıcı aşağıdadır.

sorunsuzdur basittir. piyasada çokça kullanıldığı için dolumu toneri herşey mevcuttur.

çipli değil diye biliyorum ama çipli olması birşey farketmiyor. çipini hallediyorlar. 10 tl ye

http://www.hizlial.com/samsung-ml-2165-mono-lazer-yazici/10227117

yok ben profosyonel virşey arıyorum diyorsan

ricoh aficio en başarılı dayanıklı yazıcılardandır. ama pahallıdır evlat acısı gibi :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

en ucuz ve çıktı sayısı fazla olan bahsettiğin yazıcı aşağıdadır.

sorunsuzdur basittir. piyasada çokça kullanıldığı için dolumu toneri herşey mevcuttur.

çipli değil diye biliyorum ama çipli olması birşey farketmiyor. çipini hallediyorlar. 10 tl ye

http://www.hizlial.com/samsung-ml-2165-mono-lazer-yazici/10227117

yok ben profosyonel virşey arıyorum diyorsan

ricoh aficio en başarılı dayanıklı yazıcılardandır. ama pahallıdır evlat acısı gibi :)

çipli hocam. orijinal toneri çok hassas yada benim elim biraz ağır çünkü elimde kaldı. çipini kırdırdıktan sonra çipi hangi tonere takarsan o toneri kullanabiliyosun. muadil toner aldım ben onun vidaları kolayca açılıyor ve çok basit doldurma yapılabiliyor.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

Arkadaşlar cip felan hiç uğraşmak istemiyorum yani istediğim az paraya çok köfte bir öneri yapın çok makbule geçecek :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

canon 10000 sayfa bastırıyor renkli

kaliteli doldurması da çok ucuz

tek kötü tarafı hassas düğmeye 1 bas dedi sen iki bastın arada donup kalıyor

işin önemliyse lügatındaki bütün küfürleri sarfediyorsun :)

ama ekonomik işte

kartuşlu çok kullandık bittinmi yazıcıda bitiyor.

ama siyah beyazda hp yada samsung al modelini bilmiyorum.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    sertacgs bunu yazdı

ben bunun aynısını 255 tl ye eski dükkanıma almıştım müdür 3 ay kullandım sıkıntı cıkartmadı memnundum.

yanlız şöyle birşey var. bilyiorsun oldukça hassas bir cihaz.

aldıktan sonra mutlaka kontorlleirini iyce yap öyle kullan sonucta o tanklar elle takılmış dikkatlice kontrol et.

temiz kullan götürür bayağı. zaten içinde heryerine etiket yapıştırmışlar sığırlar kullanmayı bilmiyor hemen bozuyorlar.

aynı fiyata tekrar satmıştım cunku bizim burada o cıhazlardan yok bayağı sevmişlerdi 

ticaretini yapmayı düşündüm sermaye yok ama :)

not: bitmeyen kartuşlu demiş ama bbende kartuş bitti uyarısı verıyordu devam diyordum yazıyordu

o hatayı ayarlardan kapatman lazım yoksa zırt pırt karışna cıkıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam bende HP LaserJet P1102 var memnunum ve 5 TL ye doldurtuyorum bir araştırmanı rica ederim.

| GTP | TBT | Desinatör |
Toplam Hit: 1547 Toplam Mesaj: 12