En Gereksiz Projelere Devam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Tariqat olarak geçenlerde bitirdigimiz internetin en gereksiz projesinin ardından yeni bir gereksiz proje sunmaktan onur duyuyorum..
    Proje:tahribat yazı simge logo sloganını aklınıza gelecek heryerde kullanıp fotograflamak
    Sol üst tarafta (forum yazan resmin oldugu kısım) her hangi bir muridin gerçekleştirmesini bekleyen eylem yazılı olucak yani görevin bildirisi olucak
    Eylemlerde tahribat yazısı bayrağı logosu sloganı kullanmak mecburdur zaten amac burada ortama TBT lanse etmek
    Ben yaparım diyen murit o hafta içinde fotoyu siteye koymakla yükümlü olacak Murit yan yattı çamura battı olmadan kendine güvenip görevi üstlenmeli

Misal;görev konusu balıkçı kayıgının uc kısmına tahribat yazmak ve geniş açı fotograflamak veya taksimde anıtın oldugu yere TBT logosunu yapmak yine geniş açı fotoğraflamak v.s
    Görev konuları yaratıcı beyinlerden parlak fikirler halinde çıkacaktır..
    Örnek foto aşagıdadır ve projenin ilk fotosu sayılabilir
    CEBİT-TBT 

http://lh6.ggpht.com/_OssftmP1XME/RwsJvddR1lI/AAAAAAAAASE/5JHZpPBdaMI/s800/DSC03136.JPG
    Not:Bir anlık fikrim geldi yazdım proje geliştirilebilir

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Sonra da logoları yapanlar tarikat ehli diye içeri, tahribat.com da kapanmaya. Ayrıca foto açılmıyor hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

hocam tarikatın adı zaten arananlar listesinde siteyi anarşistlikten toptan içeri atarlar :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    niye reklam yapalımki? ama tahribat ziker affetmez kadın erkek farketmez diye turistlere söyletirsek güzel olabilir :Q
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

ben demiyorumki şehrin bütün duvarlarına yazı yazalım o sadece örnekti parlak ikirler gelecektir

edit:aha yukarda bi parlaklık var (: video olayı yaparım diyen üstlensin

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

aslında güzel olur ama son zamanlarda sitenin adı bi çok dava, intihar, bomba vesaire olaylarına karıştı çok büyük sıkıntı yaşanabilir.. sakat.. :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

anahtarlık kolye süs eşyası falan yapılamaz mı tbt logolu? daha makul şeyler olabilir yani.

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocam ben anlamadım herhangibi bi yere aytek logosunu cizsem felan olurmu ?

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

maltepe kucukyalı endüstri meslek lisesinin duvarlarının %70nde x3uqm4 ve tahribat.com yazıyor :D

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Olum zaqten millet anlamadan dinlemeden ordan burdan yalan haber çıkartıyo iyice tepemize binecekler :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

NARO da boyle yapiyodu:)

her tarata naro yaziyodu bigun merak edip arstirdim netten

bi grupmus

guruplarinin adi naro Nuri alca dan esinmisler kotuluklerin simgesi olarak ama bu grup sanirim uyusturucya falan karsi bi guruptu

bi yere naro yazip 10 m den foto cekip onlara yollayip guruba uye oluyodun.

bide son zamanlarda sinem kobal wardi onu cozemedim :)

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
Toplam Hit: 4417 Toplam Mesaj: 24