En Gıcık Olduğunuz Şeyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juke
    juke's avatar
    Erkek
    bizim sınıfta hasan diye bi çocuk var ona gıcık oluyom

En güzel şey dans etmek...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bboyz
    Bboyz's avatar
    Erkek
    anneannemin beni posetleri taşımam için pazara cıkarması!!! diyemiyosunda gelmiicem ulan işte die uahuahuah!!!

Dökülen bu kanlar yaralar bağlamaz , Acı değil bu vatan toprağına dökülen kari$ kari$ Ya vatan ya da can, rab bin´den rahmet sana ; kefensiz yatan Gozunu buraya dikenin oyarim gozunu Cakal , fazla golge ediyorsun ha! Turkcerap´te milliyet,biraz daha ciddiyet Yaylan ulan ibne simdi nefret onunde . Saga sola bakmasana lan simdi bana ! Turkcerap´te geliyorum iste sana bomba, Dalgalanan goklerde yildiz ve hilal Hakkidir hakka tapan milletimin istiklal ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    bırsey bılmeden konusan kısıler
    klozatın etrafına çısını sıcratn lar

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fntunc
    fntunc's avatar
    Dişi

özentilik yapıp sigara içenlere,kaşarlara,kendilerini olduklarından daha farklı gösterenlere,BAYHANa ve kendini bişey zannetip onabuna sataşana bide okadar lafın üstüne bi bok diyemeyenlere ve okull müdiresine

don"t talk to strangers
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    milas
    milas's avatar
    Erkek
    mesut yılmaz gibi kravatlı hırsızlara, hem hırsız hem islam düşmanı iki kemale, fransız şeyi meraklısı
    mine g. ye, hakiki şarlatan emin çölajanına, ve bu forumda sermayesi küfür olan gmehlin ve alperen gibi
    pisliklere.

sevecen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pascal
    pascal's avatar
    Erkek
    şemsiyesini göz hizasında tutanlara, vapur yanaşırken en öne geçip sona inmek için iskele bekleyenlere, cüssesine güvenip insanları tırstırmaya çalışan iş ciddiye binince tırstıramayınca kendi tırsan mallara, teke tek kavga etmeyenlere,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roughneck
    Roughneck's avatar
    Erkek
    benim en gıcık olduğum şey sigara içerken ve ya bişi yerken gelim bi fırt wersene , bi ısırık atayım demeleri cimri değilim ama gıcık oluyorm

Her nekadar sosyetenin süslü basamaklarında ilerlemesekte her bankta yazımız her karakolda ismimiz ve her genç kızda bir resmimiz wardır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiCiBeBe
    CiCiBeBe's avatar
    Dişi
    FNTUNC,, Bayhanin nesine gicik oluyon ???

Theres a point in your life when You start to realize who matters . who never did . and who always will...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre0053
    emre0053's avatar
    Erkek
    ben, heryerde türeyebilen magandalara uyuz oluyorum.
    hani tesisatlı şahiniyle aynı sokaktan yavaş yavaş 4 5 defa geçen, kızların üzerine süren, yanında bi kaç kişi olunca sağa sola salça olan, kız onunla çıkmak istemediğinde kızdan intikam almak isteyen, belinde silah gezdiren, halı sahada kavga çıkaran.....

hey, bu sen misin dostum? evet bu benim. hey, bu gercekten sensin dostum! evet lanet zenci kıçlı bu benim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    Annemin oğlum kapat şu bilgisayarı ve babamın ağız şapırtısı.

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
Toplam Hit: 8764 Toplam Mesaj: 44