En İyi Anti-Vuris?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Kaspersky Personal Security Suite 1.1.53 ben bunu kullanıyorum çok da memnunum walla hiç bi sorun yaşamadım şimdiye kadar..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mir
    Mir's avatar
    Erkek
    Antivirüs Deyince McAfee
    Kullanın ve Görün...

http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=13622

Düşe kalka büyür ve öğrenir insan...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    bende kaspersky kullanıyordum şimdi norton 2006 ya geçtim kasperskydan çok memnundum ama celerın 1.7 ye gelmiyo çok kasıyor warlığıyla yokluğu bir walla kasperin(tabi pc yi zorması dışında)

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    Bu tartışmaları hep şaşkınlıkla izlemişimdir. deepfeeze gibi harika bir yazılım varken antivrüslerle uğraşmak nedenki??? Ne halt bulaşırsa bulaşsın resetle tertemiz olsun dünyada hiç bir antivirüs bunu yapamaz . Yok kayıt, yazı falan filan diyorsanız e o zamanda D sürücüsünü hariç bırakın her haltı önce oraya kaydedin. Bende sadece C var veya D yi öyle kullanmak istemiyorum diyorsanız onun içinde Deepfreeze Enterprise yi yükleyin o size koruma alanının dışında sanal bir sürücü ayarlıyor.
    Yani arkadaşlar özellikle virüs testi veya kontrolü yapmayacaksanız ,net den indirdiğiniz her proğramı kurmak gibi bir alışkanlığınız yoksa veya reset atıncaya kadar bile olsa benim bilgisayarımda virüs olmasın böylece dünyayı sarsacak bilgilerim çalınmasın falan demiyorsanız hiç kafayı yormayın, yükleyin deepfreeze i keyfinize bakın

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    vallahey kaspersky o kadar da iyi degil. benim bilgisayarda virüsler vızır vızır dolasiyo. :) ulan gecen bir virüs buldum baslangıca yerlesmis. msconfig te gördüm. onu bile bulamadı a.k
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    ozaman sana kaspersky Internet Security 6.0 ı öneririm..hemde Türkçe yapabiliyosun..içinde istemediğin kadar özellik var..anti hacker dan anti spy a kadar...hem pc yi de hiç kasmıyo..o kadar ayrıntılı ki program ekle-kaldır dan dosya silerken bile seni uyarıyo silinsin mi diye :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Ben ve Nod32 ))

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keshkesh
    keshkesh's avatar
    Erkek
    en iyi antivirus kendinizdir arkadaşlar yani ben hiç antivirus kurmadım pc me ama işyerindeki wc me yüklüyorum (work computer)
    benim ve virusbulletin ve av-comparatives in sölediği gibi en iyi antifirus

NOD32 is the world leader of the Virus Bulletin 100% Awards having won more awards than any competing product. As of June 2006, NOD32 has won 38 of the coveted awards.

“As usual, NOD32 reached a high level of detection that brought another VB 100% award to its collection,” wrote Mat Ham of Virus Bulletin.

Better. Faster. Smaller.

NOD32 has the best detection in the industry, and protects against 95% more new and evolving threats than McAfee, Symantec and Trend Micro (AV-Comparatives.org).

...:::It Is BeGiNNiNG oF ThE eNd:::...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keshkesh
    keshkesh's avatar
    Erkek
    birisi bunu yazdı :D :
    deepfreeze mükemmel hiç bi virus filan falan.....

arkadaşım deepfreeze i kırması çok basit ^_^ deepfreeze i kırıp pc yi reboot etmeden kendini sisteme dahil eden firusler de var yani deepfreeze güzel hoş da eksilerini de bilelim. en basitinden git internet cafeye easy cafe(yada akınsoft)+ deepfreeze varsa makineyi iki kez yeniden başlat ve beleş oynarsın, sonra da yakalanıp banlanırsın cafeden :D

...:::It Is BeGiNNiNG oF ThE eNd:::...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    en iyi anti virüs " Disable " olan anti virüs : )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 11693 Toplam Mesaj: 45